Skocz do zawartości

Iriver T60 I Słuchawki Nauszne:


Dex-ter

Rekomendowane odpowiedzi

Dex... tylko w tym rzecz ze w tych technicsach nie odważyłbym sie wysjc na dwor. to by byly slchawki do domowego audio albo kompa. ksc75 to nie pchelki :] a fakt mi sie jakos lewe ucho od moich mx400 wyrobilo i wypada mi sluchawka dlatego tez to byl jeden z wielu powodow zeby zakupic nauszne sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex-ter, co kto lubi - otwarte czy zamknięte...

Ja osobiście wole otwarte słuchawki. Przy długim słuchaniu w zamkniętych słuchawkach "uszy mi się pocą". Może nie dosłownie, ale robią się strasznie ciepłe i jest to nieprzyjemne uczucie (przynajmniej dla mnie).

 

BTW, to w dużych pudłach na głowie nigdy nie wyszedłbym na miasto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex... tylko w tym rzecz ze w tych technicsach nie odważyłbym sie wysjc na dwor. to by byly slchawki do domowego audio albo kompa. ksc75 to nie pchelki :] a fakt mi sie jakos lewe ucho od moich mx400 wyrobilo i wypada mi sluchawka dlatego tez to byl jeden z wielu powodow zeby zakupic nauszne sluchawki.

Ja kiedyś chodziłem w Philipsach HP195 :lol: , ale to był jeszcze czasu Walkmanów :D. Teraz leżą gdzieś u brata i używam ich jak gram w CS'a.

 

 

Dex... tylko w tym rzecz ze w tych technicsach nie odważyłbym sie wysjc na dwor. to by byly slchawki do domowego audio albo kompa. ksc75 to nie pchelki :] a fakt mi sie jakos lewe ucho od moich mx400 wyrobilo i wypada mi sluchawka dlatego tez to byl jeden z wielu powodow zeby zakupic nauszne sluchawki.

Zgadza się - jak kto woli :). Na DJ100 zauważyłem to o czym piszesz - to "pocenie" się uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :lol: Mam jedne do wszystkiego i jako uniwersalne sprawdzają się świetnie.

Plus MX400 jak to się tutaj przyjęło o nich mówić "w zapasie" :D

A ja tam wolę zamknięte - wybieram izolację i mniejsze zużycie energii ( dzięki lepszej izolacji :lol: ) :P:rolleyes: .

 

 

EDIT:

Kumpel z roku dowiedział się, że chcę kupić jakieś "nauszniki" i ma na sprzedaż mało używane Audio-Technica ATH-SJ3 za 80zł. Co myślicie o nich ? Warto je kupić ? Nie mam ich jak przesłuchać / obejrzeć przed 4tym stycznia, a kumpal ma juz na nie jednego chętnego.

Audio-Technica ATH-SJ3 -> http://allegro.pl/item289334694_sluchawki_...u_dla_dj_a.html

 

Myślałem, że się zdecydowałem, a tu wałek :mellow: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I oto one :) . Póki co fotka tylko opakowania, by wyjaśnić różnice między F290, a F290E-K. Różnicy NIE MA :) . Na przodzie opakowania jest napis F290, a na tyle na "metce" F290E-K - tak samo jak na moich HJE200 ( z tylu HJE200E-W ) :) .

 

Więcej fotek niedługo, w recenzji słuchawek :) .

 

Bardzo podoba mi się to, że Merli.pl dodał zupełnia za darmo kalendarz na 2008 rok ! :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności