Skocz do zawartości

Clix 2 - Dodatki


Kiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ehh za nic w świecie nie mogę zmienić u siebie czcionki. :< Zrobiłem tak jak mówił ktoś parę postów temu. Czyli wrzuciłem do clixa parę czcionek z "Panelu Sterowania". Jednak nie mogę ich odpalić na samym odtwarzaczu :/ W folderze "Czcionki" ich nie ma, tak jak nigdzie indziej. Byłbym niezmiernie wdzięczny za dokładną instrukcje dla niekumatych jak to zrobić. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh za nic w świecie nie mogę zmienić u siebie czcionki. :< Zrobiłem tak jak mówił ktoś parę postów temu. Czyli wrzuciłem do clixa parę czcionek z "Panelu Sterowania". Jednak nie mogę ich odpalić na samym odtwarzaczu :/ W folderze "Czcionki" ich nie ma, tak jak nigdzie indziej. Byłbym niezmiernie wdzięczny za dokładną instrukcje dla niekumatych jak to zrobić. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

co to za problem wrzucic plik czcionki np. arial.TTF do folderu Fonts na clixie i pozniej w ustawieniach wybrac inną niż basic (Setting>>DISPLAY>>FONTS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Mam takie pytanko co do tematów na Clix'ie 2. Mianowicie wrzuciłem sobie ostatnio parę takowych, w tym ' Modern Theme' no i spotkał mnie zawód ;( Tematy ładują się ale potem działają wolno albo praktycznie wogóle. Może ktoś wie co może być przyczyną. :) Z góry dzięki za odpowiedź.

 

----------------------------------------------------

Problem rozwiązany.... :) Pogrzebałem trochę na clixhere.net i znalazłem... trzeba było poprostu zmienić język na angielski. Teraz wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie,

od niedawna posiadam odtwarzacz iRiver B20, zrobiłem format urządzenia, ale nie sądziłem, że zostaną usunięte wgrane tematy... Czy jest ktoś w posiadaniu domyślnych tematów? Przeglądałem parę paczek na forum, ale to nie są te tematy. Zależy mi głównie na temacie RAIN. Jeżeli ktoś może, proszę o przesłanie mi kopii.

 

---

 

Ok, przejrzałem jeszcze raz paczki z tematami i znalazłem to co chciałem. Dziękuję za udostępnienie tego tutaj i sorry za zbędnego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ma ktoś może Modern Theme i mógłby tu umieścić albo przesłać na maila? Miałem gdzieś całą wielką paczkę tematów ale przy formacie kompa się usunęły :angry:

Pobrałem paczkę z drugiego posta w tym temacie ale Modern tam nie widzę niestety.

 

Dodatkowo szukam tematu, w którym ekran przedzielony jest na pół cieniutką, czerwoną kreską (brak tapety i ikon- czarne tło). Wszystkie czcionki są czerwone. Z tego co pamiętam, okładki były bardzo duże. Nie wiem jak to inaczej opisać, ale temat był fajny, choć czasem się przywieszał. Być może ktoś będzie wiedział o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności