Skocz do zawartości

Przybyl Do Mnie Playerek Iaudio G3 2gb:)


squonk

Rekomendowane odpowiedzi

jako dodatkowy do h340:)

 

maly, z wygladu troche przypominajacy ifp z serii 5xx. wykonano z plastiku ale dobrej jakosci (gdyby byl metalowy,bylby to szczyt marzen).

funkcji do bolu, podobne do iriverow, w tym zegr z data,budzik (wlczanie muzyki, radia lub nagrywania), pocztkowo reagowal lekko ospale - ale za sprawa animacji, ktore mozna na szczescie wylaczyc.

 

pocztkowo ciezko mi sie bylo przyzwyczaic do obslugi joyem, bo krotkie przycisniecie wlaczalo menu, dlugie - ekploracje plikow - na szczescie mozna to w menu przelaczyc. w systemie widziany jko dysk wymieny.

 

wyswietlacz maly, monochromatyczny,podswietlany na niebieko, bardo czytelny.

pelna korekcja dzwieku, eq, podbicia basow, regulowny efekt 3d inne wodotryski, oczywiscie wlasne eq tez do ustawienia(5-pasmowy).

 

dzwiek - znakomity - co najmniej tak samo doby jak w ifp599 (ktory mialem).

 

dlugi czas pracy na bateriach - katalogowo 50h - zobaczymy w praniu.

 

radio, jak radio, bez rewelacji.

sluchawki graja niezle - ale...nie brdzo da sie je noic -poszly do pudelka, do playerka wskoczyly mdr-ex51:)

 

 

co mi sie podoba:

- fajny design (tylko czemu u licha bialy..),

- bardzo dobry dzwiek,

- pojemnosc - 2gb:)

- obsluga formatu OGG (do q8),

- dluugi czas pracy na bateriach,

- mnostwo funkcji.

 

plaerek niemal idealny - niemal, bo nie podoba mi sie:

- dlugi czas wlaczania - trwa to kilkanascie sekund - to dlugo - potem ze stand-by - juz jest ok:)

- bitrate z line-in tylko do 128kb/s - ale to przezyje - po prostu nie nagrywam.

 

na razie tyle,na goraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna niedługo nas zalać fala iAudio. Weszli już nawet do MIP'u... W skelpie na Jerozolimskich w Wawie póki zostały w połowie zajęte przez iAudio. :( Mi się osobiście całe to iAudio nie podoba - okropny design... :angry: Ale to już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO oznacza , że iAudio obsługuje Ogg do q8?? Jak to się przekłada na bitrate?? iAudio 5 obsługuje Ogg do q10 - jak to się przekłąda na bitrate??

Squonk, dlaczego wybrałeś akurat iAudio G3 a nie np. iAudio 5?

A jakość dyktafonu jest znośna czy raczej znacząco odbiegająca od iRivera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO oznacza , że iAudio obsługuje Ogg do q8?? Jak to się przekłada na bitrate?? iAudio 5 obsługuje Ogg do q10 - jak to się przekłąda na bitrate??

Squonk, dlaczego wybrałeś akurat iAudio G3 a nie np. iAudio 5?

A jakość dyktafonu jest znośna czy raczej znacząco odbiegająca od iRivera?

na q8 jeszcze nie nagrywalem, natomiast w5 to bitrate 160kb/s :) nagrania na h340 mam w przedziale q5-q7

 

wybralem g3 z 3 powodow:

1/ sterownanie joyem,

2/ wielkosc

3/ czas pracy.

 

dyktafonu nie uzywam, ale duzych roznic przy 128kb/s z iriverem nie slysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla "randka w ciemno" :)

 

ale ok:)

 

kupiony z powodu pojemnosci.

mozesz napisac z jaka predkoscia mozesz wgrywac pliki ?

na stronie iaudio podaja, ze nawet i 20 MB/s

co by bylo wielkoscia graniczna dla najszybszych obecnie kard Secure Digital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności