Skocz do zawartości

Czy Opłaca Sie Kupic Tannoy Westminster Royal He


KamilM4a1

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtusuir nie chodzi mi o to :P Chodzi mi Czy sie Opłaca te głosniczki kupic w 1 Moim poscie :P

Takich głośników nie kupuje się ot tak sobie, bo na forum o przenośnych playerach poradzili. Przy sprzęcie za taką kasę liczy się odsłuch i wiele innych rzeczy (synergia z pozostałymi częściami zestawu i tym podobne). Poza tym kolego coś tu czarujesz ;) Jak jutro wujek przemyśli bardziej sprawę da Ci milion baksów to liczę na jakieś orpheusy czy staxy jako drobny upominek za poradę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowi camilos, kup lepiej kawalerke. a co do tego sprzetu masz jakies porządne miejsce odsłuchowe, z prawdziwego zdarzenia? bo moim zdaniem pakowanie takieg sprzetu w pokoj w ktorym spisz i piszesz te bzdety na swoim komputerze jest moim zdaniem czyms w rodzaju jeżdżeniem F1 po polskich drogach. pozdrawiam i wesolych swiat. P.S pozdrow wujka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabber Chcez Wpier*ol Dostac? Czlowieku co Ty sobie wybrarzasz Ze ja jakis Smieciem jestem i Ze Mnie nie Stac na mp3? Hehe Dobra taki cwaniakujesz na Necie? Chcec na Reala to Pogadamy Sobie Kolego....BWT.To był zart z tymi głosnikami :) Taki swiąteczny :)

 

Hamuj sie chlopcze - to nie podworko. Na forum obowiazuje netykieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabber Chcez Wpier*ol Dostac? Czlowieku co Ty sobie wybrarzasz Ze ja jakis Smieciem jestem i Ze Mnie nie Stac na mp3?

to też taki mały żarcik? pewnie tak, bo bardzo zabawny z Ciebie człowiek i na każdym kroku robisz takie zabawne żarty, że ja już nie wyrabiam, szkoda, że masz tak mało postów, bo świat dzięki Tobie byłby piękniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności