Skocz do zawartości

Odtwarzacze Marki Philips


Gość ~Miki~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem nowego MP3 i wpadły mi w oko dwa odtwarzacze:

 

PHILIPS SA 4020 2GB

PHILIPS SA 2120 2GB

 

Oba są pododobne w cenie, ale na parametrach, funkcjach itp. nie za bardzo się znam, dlatego chciałabym się zapytać Was o zdanie. Który z nich byłby lepszy dla przeciętnego słuchacza :)?

 

PS. Zwróciłam również uwagę na te playery:

 

TEAC MP-113 2GB

PENTAGRAM Vanquish R 2GB

SANDISK Sansa m240 2GB

 

No, ale Philips brzmi bardziej znajomo i wydaje mi się, że to dobra marka :)

? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia (patrz sygnaturka) choć moge sie mylic philipsy robia plejerki ciche i o slabej mocy wyjsciowej.. (podpiecie jakis wiekszych sluchawek bedzie samobojstwem) do tego muzyke tzreba wrzucac uciazliwym programem.. ogolnie nie sa to zle plejerki ale pomyslalbym nad t60-tka,z5-tka,clipem.. + jakies sluchaweczki do tego i gra gitara..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAC MP-113 2GB
bez komentarza, przecież to NoName
PENTAGRAM Vanquish R 2GB
a który właściwie? nieważne i tak wszystkie do niczego
SANDISK Sansa m240 2GB
jako tani odtwarzacz dobry wybór

 

 

O Phillipsach nie wiem nic ale nie podejrzewam żeby były powalającej jakości.

Popieram: Clip jeśli wbudowany aku, T60 jak AAA, Z5 jeśli się uda jeszcze gdzieś dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip odpada, bo wolałabym na AAA

t60 (1GB) kosztuje powyżej 250zł a jak na razie tyle nie posiadam...

 

A czy Sansa jest odczytywana jako pendrive na komuterze? Czy do zrzucania mp3 potrzebny jest jakiś program?

Można w niej tworzyć foldery, albo playlisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet domowy, a przenosny to troche inny rynek :P. Teac faktycznie sprzet stacjonarny robi raczej dobry. W przenosnym sie jakos nie upowszechnil - jak chcesz, mozesz ryzykowac, ja bym kupowal jednak znany sprzet, bo wiedizlabym czego sie moge spodziewac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup tego Muvo, przynajmniej nie będziesz się wyróżniał z tłumu, skoro jeszcze znajoma chwali to już w ogóle ;)

Piszę to w sumie całkiem serio, typowemu użytkownikowi taka "jakość" jaką oferuje Muvo jest zupełnie wystarczająca, tylko nieliczni idą szukać dalej co dobitnie widać na ulicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość nie myśli z czego słucha, więc im wystarczy nawet taki Creative. Najczęściej też nie mieli porównania z czymś innym lepszym. A jeśli nawet to "po cholere mi coś lepszego" (cytat jednego z moich kumpli, który sam się przekonał że Sansa gra lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności