Skocz do zawartości

Iriver Club


Tomek242

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpowiedz, moj drogi kreciku tkwi w szczegolach :)

rozumiem :)

poniewaz trwa jakas nagonka na kreciki, wycofam sie z dyskusji.

mimo, ze jestem zwierzem pod ochrona to co niektorzy /zazdrosne marne typki/ maja jakies ale...

 

ekolodzy :)

 

ps. Problem polega na tym, ze wiekszosc ludzi jako najwazniejsza rzecz widzi tylko swoj cel, szczegoly z ktorych sklada sie cala reszta sa dla niektorych tylko zbednym balastem. a ludzie mowia , ze w szczegolach tkwi jeszcze sam diabel :)

bardzo milo sie wymienialo mi z toba poglady. klase ludzi poznaje sie po wypowiedziach nie playerach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wawie tez chodzili ludzie ze smyczami ale myslalem ze to flashmob albocos :/

w kazdym razie mogli to zrobic lepiej bo pewnie 90% ludzi nie wie do tej pory ze to reklama piwa :P

swoja drogą dog in the fog jest paskudne. smakuje jak rozowdniona warka strong. ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą dog in the fog jest paskudne. smakuje jak rozowdniona warka strong. ble.

 

Uobooz! Ty jestes nieletni! Ale nie martw się, to nie Twoja wina.

 

To wszystko wina Bommbel'a, który ciągle tutaj pisze o zaletach piwa i innych substancjach piwopodobnych!!! :angry: *

 

 

 

 

*:P :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeejjj no ... nie tylko ja pisze tu o piwie ... prosze mnnie nie pociagac do zadnej zbiorowej odpowiedzialnosci ...

do spozywania akloholu namawiaja bardziej wszechobecne billbordy i reklamy w ktorych ludzie pijacy piwo otoczeni sa fajnymi laskami grupa przyjaciol a wkolo nich zawsze jest najlepsza impreza ... i nawet potrafia robic nieslychane rzeczy zeby tylko zdobyc ulubiony trunek ...

i to niby ja namawiam do picia ?? ... ja tam nikogo do niczego nie namawiam ... kazdy ma wlasna wole i zdrowy rozsadek ... a jak komus nieletniemu ktos sprzeda browar w sklepie to tylko i wylacznie wina sprzedawcy ... mnie prosze tu do niczego nie mieszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dziala ... prosto. ty oszczedzasz a fundusze inwestujac twoje pieniazki pobieraja marze od twojego zysku. jak im cos nie wychodzi to ty tracisz a oni robia niewinne oczeta i mowia sorry gregory.

 

a jak juz wezma swoja marze fundusze to oczywiscie kolega urzad skarbowy wyciaga lape po swoje.

 

piekne jest to, ze jak cos idzie nie tak, wtedy masz od tech pseudo kolegow swiety spokoj.

 

im chodzi tylko o kaske kosztem twojego ryzyka.

 

ale i tak najwiekszym zlodziejem jest zus :)

 

to takie przymusowe pzu - ale to temat na inne forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności