Skocz do zawartości

Sansa Clip 2 Gb - Polska Premiera Już Jutro


adrian_sandisk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie już od jutra będą dostępne Sansy CLIP dla pojemności 2 GB w czarnej

wersji kolorystycznej ( wersja PINK dla sikorek już za tydzień :lol: ). Oczywiście od kilku

dni można było już zakupić czarne CLIPY 2 GB w różnych sklepach internetowych ale

oczywiście fizycznie wysyłki będą już od jutra. Dla tych którzy nie kupili jeszcze owej Sansy

a myślą o jej zakupie, podaje dla ułatwienia naszych partnerów handlowych u których odtwarzacze

będą dostępne ( a nie tak jak w wielu przypadkach będą widniały tylko w ofercie ):

 

www.komputronik.pl

www.ram.net.pl

www.agito.pl

www.sirius.pl

www.selnet.com.pl

 

allegro - KODAK EXPRESS WARSZAWA ( Nowy Swiat )

 

Pozdrówka,

Adrian_SanDisk

 

www.flashcard.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę się podzielić moją korespondencją z działem handlowym Siriusa? :)

 

Wiadomość z dnia 10.12.2007:

 

Witam Spodziewamy sie dostawy w dniu 18.12.2007r., możliwe tez ze towar pojawi sie wczesniej. Jak tylko będziemy miec ten model poinformuję Pana drogą mailową. na chwile obezną mamy różowy SanDisk Sansa Clip 2GB FM różowy w cenie 164zł

 

 

Wiadmość z dzisiaj, czyli 11.12.2007

 

Witam ponownie Interesujący Pana towar SanDisk Sansa Clip 2GB FM czarny jest już dostępny. Obecna cena to 189zł. Zapraszam do złozenia zamówienia.

 

O dziwo cena różowego Clipa 2GB podskoczyła do kosmicznej kwoty 192zł, chociaz Pan z obsługi kienta zapewniał mnie w pierwszym mailu, że cena tej wersji wynosi 164zł... Czyżby dystrybutor podniósł cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę się podzielić moją korespondencją z działem handlowym Siriusa? :)

 

Wiadomość z dnia 10.12.2007:

 

Wiadmość z dzisiaj, czyli 11.12.2007

 

 

O dziwo cena różowego Clipa 2GB podskoczyła do kosmicznej kwoty 192zł, chociaz Pan z obsługi kienta zapewniał mnie w pierwszym mailu, że cena tej wersji wynosi 164zł... Czyżby dystrybutor podniósł cenę?

 

Cena nie uległa zmianie. Sanse CLIP 2 GB w wersji różowej pojawi się 19-12-2007. Natomiast sklep Sirius.pl mógł zakupić owe odtwarzacze

importując sobie towar z innego źródła, gdzie jest o wiele drożej niż u Polskiego dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem w merlinie i na stronie widnieje że w sprzedaży będzie od poniedziałku czyli też powinni otrzymać je jeszcze w tym tygodniu. Nie wyobrażam sobie, żeby prezent pod choinke nie dotarł przed świetami ;/ A 21-letniemu facetowi nie wytłumaczysz że Mikołaj ma opóźnienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem w merlinie, 150pln i przesyłka za darmo, czyli w sumie o 40 pln taniej, a 40 pln piechotą nie chodzi, tym bardziej, że nie muszę mieć jej teraz-zaraz-już ;) A biorąc pod uwagę ze sansa jest o 80pln tańsza od irivera t60 w promocji w euro, to na jakieś fajne pchełki albo doki jeszcze starczy ;)

 

Co do samego merlina, to myślę, że tym którzy zamówili przed 17, będą wysyłać od razu jak je dostaną i dopiero ci co zamówią 17 lub później będą musieli czekać ;) Intrygują mnie tylko warunki gwarancji na merlinie, bo wygląda to tak jakby w razie uszkodzenia oni nie przyjmowali odtwarzacza a tylko kierowali nas do najbliższego serwisu... Więc tu się nasuwa pytanie, czy w takim wypadku polski importer zrealizuje gware? ;)

 

Co do komputroniku to też szczęśliwy nie jestem, jak się wczoraj pytałem kiedy będą mieć, to sprzedawca powiedział, że nie wiedzą dokładnie, ale pewnie w przyszłym tygodniu -.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności