Skocz do zawartości

Sansa Clip Vs. Zen Stone Plus


mikebiker

Rekomendowane odpowiedzi

niewykrywa

ale wystarczy wgrac programik sansaupdater na kompie z internetem, podpiac playera i wgrac nowego softa

 

 

na starym sofcie tez mozna zrobc zeby wykrylo jako dysk wymienny, nalezy zaciagnac HOLD i przytrzymac srodkowy przycisk podpinajac do usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladają ze nie zmienie softa jak mam wrzucic mp3 na odtwarzacz??

Poprzez wmp, winampa, foobara...

i czy mi bedzie jaral na windowsie 2000

jarał? System powinien go bez problemu wykryć jeśli o to ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZekaj bo nie kapuje. Nejpier mi piszeciez ze mi nie wyekryje jako dysk przenosny potem piszecie ze wykryje to jak to w koncu jest. Aha i na poczatek nie chce instalowac nowego softa wiec powiedzcie jak zrobic zeby wykrywalo jako dysk przenosny ( jeżeli nie wykrywa normalnie przykladowao jak pendrive)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZekaj bo nie kapuje. Nejpier mi piszeciez ze mi nie wyekryje jako dysk przenosny potem piszecie ze wykryje to jak to w koncu jest.

Normalnie ze starym firmwarem system nie wykryje Clipa jako dysk przenośny (tryb UMS) tylko jako urządzenie multimedialne (tryb MTP).

wiec powiedzcie jak zrobic zeby wykrywalo jako dysk przenosny

Masz napisane kilka postów wyżej, odpowiednia kombinacja przycisków podczas podłączania do USB. Zresztą pliki z muzyką wrzucisz w obojętnie jakim trybie, pozostaje kwestia możliwości i wygody.

( jeżeli nie wykrywa normalnie przykladowao jak pendrive)

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie... będziesz musiał wysyłać poprzez usb na księżyc, a później ładować muzykę do clipa za pomocą fal księżycowych...

 

to taki joke, jak Ci wykryje jako urządzeni multimedialne to bez problemu będziesz mógł wrzucać muzykę za pomocą przeciągnij i upuść, ale jeżeli nie chcesz uaktualniać softa w Clipie to na 2k to możesz mieć z tym problem. Mój tata ma win 2k w pracy i jak podłączył go to bateria się ładowała, ale system na dysku nie widział muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobie ten "trick" że zalacze hold w wcisne srodkowy przycisk podczas podłaczania zeby mi wykrylo jako usb to bedzie ok ?? bedzie sie normalnie dalo wrzucic pisoenki

 

Teraz juz nie trzeba uzywac tego tricku - nowy firmware pozwala na przelaczanie miedzy MTP/MSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności