Skocz do zawartości

Clip Vs Samsung Z5


kristofer1

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio powoli przymierzam się do sprawienia sobie jakieś nie-no-name mp3 i po przeczytaniu wielu recenzji/opini, etc. wybrałem dwóch faworytów - Sanse Clip oraz Samsunga Z5. Najważniejsza dla mnie jest jakość dźwięku, w miare porządna wytrzymałość playera oraz wygoda obsługi. Filmy/etc. - zbędny dodatek, którego raczej nie będę używał(zresztą nie wyobrażam sobie oglądania filmów na ekranie mniejszym niż 7"..). Co do formatu plików - używam w 99,9% mp3 (+ pare albumów na kompie we flacu, ), więc bez obsługi .ogg raczej dam radę ;].

 

Za samsungiem przemawia długość pracy na akumulatorze, gapeless oraz (moim zdaniem) lepszy wygląd, z kolei clip jest mniejszy, ma *chyba* lepszą jakość dźwięku oraz ma świetną cenę. Który z wyżej wymienionych odtwarzaczy jest wg. Was lepszy? Czy może w tej kategorii cenowej jest coś jeszcze lepszego? Oczywiście żeby było dostępne na polskim rynku i/lub na allegro.

Do wydania będę miał ok. 100-200, max 300zł. Nie chcę wydawać zbyt dużo kasy na mp3, chciałbym, żeby starczyło mi jeszcze na słuchawki i coś jeszcze.

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne UMS już jest, wydali nowy firmware. Pozostaje kwestia katalogów. IMHO warto Clipa :) Jeśli masz trochę czasu to możesz poczekać - Z5 dla matki przyjdzie w tym tygodniu, a Clipa dla siebie kupie jak tylko pojawi się wersja 2 GB. Ucho mam takie sobie, ale względy praktyczne porównam chętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne UMS już jest, wydali nowy firmware. Pozostaje kwestia katalogów. IMHO warto Clipa Jeśli masz trochę czasu to możesz poczekać - Z5 dla matki przyjdzie w tym tygodniu, a Clipa dla siebie kupie jak tylko pojawi się wersja 2 GB. Ucho mam takie sobie, ale względy praktyczne porównam chętnie

 

W sumie aż tak mi się z tym nie śpieszy, tylko najpóźniej chciałbym sobie sprawić mp3 na święta lub tuż po. Na Clipa i tak muszę czekać na 2gb, a różnicy w jakości dźwięku między oba playerkami raczej nie zauważę - tak więc czekam z niecierpliwością na praktyczne porównanie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dostanie na święta z5 , może coś skrobnę. A odnośnie gaplessa to Clip daje rade - nie czuć przejścia. Obsługuje się dość wygodnie , baterii jeszcze drugi raz nie musiałem ładować , a playerka używam od tygodnia <ok> po ok. 4godziny dziennie - jakość jest świetna , musiałem wszystkie mp3 zmienić na 320kbps , bo w końcu poczułem różnicę :D Mimo nie najlepszych słuchawek tzn. Sennheiserów mx500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności