Skocz do zawartości

Touch


lukaskil

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam do wydania okolo 350 zł w tym momencie mam iRivera S7 no taki sobie szczerze mowiąc moze sie nie znam alke nie odczuwam tej super jakosci dzwieku a mam wszystko ustawione. podoba mi się Laberg Smart oraz PENTAGRAM Vanquish R WAVE no chyba ze znacie jeszcze jakies inne takie bajerki z dotykowym wyswietlaczem no ale co mozecie powiedziec o tych ktore wymienilem , ktory lepszy jakie sa w porownaniu do iRiver S7 dzwiekowo itd... z góry dzieki za pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiem wlasnie ale dzieciak uparl sie ze dotykowy ekran i nie wiem co kupic.To nie odtwarzacz dla znawcy ma sie nie popsuc i miec fajny dzwiek nie jakis pusty no i wlasnie nie wiem czy to posiadaja...ale ja np nie zaowazylemmroznicy miedzy iRiver S7 a jakims tandetnym Mpower co kiedys brat mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam idealnego clixa1 2gb na sprzedaz za 300zl. moze nie ma dotykowego ekranu za to system d-click (ekran to przycisk) bardzo porzadnie wykonany 20 miesiecy gwarancji, odtwarza filmy, a i cieszy sie dobra opinia jesli chodzi o jakosc dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara, zara. Mały uparł się na dotykowy ekran, to od razu odrzuć Pentagrama, bo dotykowe to on ma przyciski, a nie ekran :P

Do 400zł:

Laberg, Vedia m10 lub vtec/vedia v39. Vedia i laberg zagrają bardzo podobnie, vtec jest jednym z najlepiej brzmiących playerów, w dodatku obsługuje więcej formatów i ma bajerki typu notatnik - dla dzieciaka chyba najlepiej (tylko będzie żal, jak "się" rozwali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napraw pierwszą część wypowiedzi.

Vtec się nie rozpadł, tylko przemienił w vedię (zmiana marketingu/wizerunku firmy, w sumie się nie dziwię, bo vtec kiedyś sprzedawał noname'y, a teraz mają większe ambicje). Vteca kupisz np. w mp3store za <400zł (2gb)

 

Co do jakości:

10/10: iRiver ifp-700/800/900 series, VTec Pro V39, iRiver clix2

9/10: iRiver clix1, Meizu M6

8/10: Cowon D2, Samsung Yp-T9, Samsung Yp-K3

7/10: iRivery T series

6/10: Sandisk Sansa E200 series, iAudio 5/G2/G3/U2/U3, Trekstor Vibez (uwaga, jestem na jego dźwięk uczulony!!! według większości gra świetnie wink.gif )

A s7 byłby na poziomie +/- T-serii, może trochę lepiej

 

EDIT: "się" rozwalił - miałem na myśli, że obdarowany rozwali (dziecko + duży wyświetlacz = nieszczęście :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież v39 to jeden i ten sam odtwarzacz, tylko brandowany przez inną firmę. Oba są robione w tej samej fabryce i jeden chińczyk ich soft pisał (i pewnie jedna osoba tłumaczyła ;))

Bym brał v39 od dowolnej firmy z racji tego, że słuchawki już mam (choć próbowałbym kupić vedię), a zależy mi na dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności