Skocz do zawartości

Sansa Clip - Problem ... :|


jzmjm

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywajcie akumulatorki bez zadnych obaw.Pewne zalecenia istnieja ale nie mozna byc wieźniem akumulatorka.Nie mozna ich rozladować do zera! Ikonka pokazuje zero ale w rzeczywistosci jest tam jeszcze okolo ( chyba) 10 % pojemnosci.Wszystkie nowoczesne urzadzenia aby nie rozladowac akumulatora odlączaja go zanim to się stanie.A tak na marginesie,pokolenie komputerowe badzo polubilo slowo "formatowac" Akumulatory sie FORMUJE.Akumulatorki uzyskuja optymalne włąsciwosci po kilku cyklach ładowania. Zanim padnie akumulatorek,to clip ci się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam następujący problem: podłączyłem Clipa do kompa po czym zawiesił sie zarówno komputer jak i odtwarzacz:-( Kompa zresetowałem a na wyświetlaczu klipa już od dwóch godzin po odłączeniu kabla jest komunikat że jest podłączony z komputerem, nie da sie go wyłączyć ani kompletnie nic z nim zrobić;-( Pomóżcie bo już nie wiem co mam z nim zrobić a na gwarancje moge go oddać dopiero po nowym roku;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie,pokolenie komputerowe badzo polubilo slowo "formatowac" Akumulatory sie FORMUJE.

 

problem bedzie jak napotkasz dysk twardy z wbudowanym akumulatorem lub co gorsza akumulator bedzie mial wbudowany twardy dysk.

wtedy sam zrozumiesz, ze podstawa to jest umiejetnie FORMUŁOWAĆ zdania. a slowo formułować pochodzi od słów "for" czyli "dla" i "muła" czyli klienta sieci p2p "e-mule". jezyk polski jest dosc trudny i ludziska beda zawsze i na zawsze formatowac akumulatorki. na szczescie akumulatorow samochodowych nikt juz nie formatuje :)

 

a wracajac do clipa i ladowania - ladowarka kupiona przeze mnie w sklepie mp3 store (ok. 30 pln) laduje clipa prawidlowo. a ma na wyjsciu 1.8 A - co nie oznacza, ze takim pradem laduje. nawiasem mowiac mojego vibeza tez nia laduje i jest okey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dostałem wczoraj Sanse Clip i miałem ten sam problem co wszyscy , problemy z ładowaniem oraz problem ze znajdywaniem playera. Po kilku chwilach szukania przyczyny tego incydentu doszedłem do wniosku ze nalezy zainstalować Windows Media Player 10 lub nowszy, co prawda nie naprawia to problemow z ladowaniem ale wykrywanie playera przez system dziala bez zarzutow , a co do ładowania radze uzyc ładowarki do motoroli (V3) :)

Pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele czynników wpływających na pobór prądu z akumulatorka. Jasność wyświetlacza, rodzaj słuchawek, jakość plików, to czy włączasz muzykę i koniec czy np cały czas coś zmieniasz przez co wyświetlacz nie może się wygasić i ciągle pobiera energię, głośność i to chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - podczas ładowania wył. sanse - ma to jakis wpływ na ładowanie (dodaje ze to pierwsze ładowanie jest)

niezdarnie pozniej usunalem sprzet i musiałem ponownie podlaczyc clipa.

 

a i jeszcze jedno czy clipy tak jak m2xx nie znosza usuwania sprzetu ? czy mozna je odlaczyc bez usuwania czy raczej trzeba usunac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało byc tak ze po ustawieniu na Tryb MTP odtwarzacz odrazu jest wykrywany jako dysk wymienny

a tu du.. trza ustawic na pozycje hold i przytrzymywac srodkowy knefel

MTP? :> To właśnie ustawiłeś go tak żeby nie był wykrywany jako dysk wymienny. Chyba, że się pomyliłeś i chodziło Ci o MSC z Sansowej nomenklatury, to wtedy rzeczywiście byłoby to dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni koledzy mam sprawe ^^ o toż piszecie ze dlo Clipa to najlepiej ladowarke od Moty wziasc

http://allegro.pl/item293100971_ladowarka_...2_l6_u6_k1.html

http://allegro.pl/item294722335_mini_sieci...7_l6_e770v.html

http://allegro.pl/item297846580_ch700_oryg...l7_k1_a910.html

 

ktora brac ? mysle nad ta ostatnio bo pisze ze oryginalna^^ ale ta za 3zl kusi :D

 

take pomozcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora brac ? mysle nad ta ostatnio bo pisze ze oryginalna^^ ale ta za 3zl kusi :D

 

lepiej ciutke kupic drozej i miec pewnosc, ze sie nie rozwali akumulatorka.

za 3 PLN to sobie lepiej kupic prezerwatywe, wlac wode i wykorzystac na lany poniedzialek. bo strach ja wykorzystac zgodnie z przeznaczeniem.

konsekwencje moga byc dlugookresowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam mały dylemat - kupuję siostrze na 18tkę Clipa 2GB, więc przetrząsam forum w poszukiwaniu ewentualnych wad. Mam pytanie do zorientowanych - czy Clip działa jako Pendrive, tzn plug&play czy też potrzebuje software'u? I kolejne - jest tam szybkie USB, czy za pomocą kabla? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności