Skocz do zawartości

Bezprzewodowe Sluchawki Logitech Do Ipod'a


BodyKiller

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem kupilem te sluchawki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=268387336 wiadomo o co chodzi. tylko kurde nawet na aukcjach i w necie gdzie saa po 400 PLn czasami z tego modulu wystaje tylko ten JACK 3,5 mm i ta zagadkowa wtyczka, a czasami tej wtyczki nei ma. nie wie mdo czego ona sluzy i czy bedzie z ipodem wspolpracowala. licze na wasza pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupilem te sluchawki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=268387336 wiadomo o co chodzi. tylko kurde nawet na aukcjach i w necie gdzie saa po 400 PLn czasami z tego modulu wystaje tylko ten JACK 3,5 mm i ta zagadkowa wtyczka, a czasami tej wtyczki nei ma. nie wie mdo czego ona sluzy i czy bedzie z ipodem wspolpracowala. licze na wasza pomoc.

 

O ile sie nie myle, to jest wtyczka do Ipodów Do 4 generacji, czyli od piątej w górę, nano, touch możesz zapomnieć..

Niby tam na zdjęciu jest przedłużka, ale to będzie sie beznadziej nie nosić: Ipod- 5cm kabla- "Kawałek" plastiku do przesyłania dźwięku. Z resztą te słuchawki nie zagrają ładnie i IMO mogłes wydac o wiele lepiej te 100zł na słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po peirwsze nie nabijaj sobie postów ;) taka rada ,po drugie jestem przekonany, iż nie słuchałeś muzyki poprzez logitechy albo jakiekolwiek sluchawki bluetooth :) ja mialem okazje i jak na moje ucho (nie jestem wytrawnym, chorym psychicznie na najdelikatniejsze i najczystsze dźwieki) i grały bardzo przyzwoicie, wręcz nie widziałem róznicy pomeidzy moim sluchawami z kablem a bluetooth.

 

 

P>S a gdybym uciął ten cypek wystający... juz by lepiej wygladalo. da sie :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem jednak (i nie tylko moim) słuchawki BT to takie ****o, ze się płakać chce.

Nie uważam się za audiofila, ale słuchawek BT słuchać nie mogę, bo mnie obrażają po prostu.

Z jakimi słuchawkami przewodowymi porównywałeś jakie słuchawki BT, ze twierdzisz, ze te drugie grają dobrzE?

Chyba ze stockowymi pchełkami od ipoda...

:rolleyes:

 

Moim zdaniem wyrzuciłeś w błoto pieniądze. jak ci już wcześniej napisał @zaki, o ile nie masz ipoda 4th gen. lub poniżej, możesz sobie te słuchawki wsadzić w... szufladę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podążam tym tropem co Wujek Darkness i to, że stworzyli coś takiego dla iPoda nie znaczy to, że teraz masz coś pr0 (bo wkońcu iPod jest dla wielu wyznacznikiem). Równie dobrze możesz dalej słuchać na iBudsach, gdyż są takie same jakościowo jak BT a 100 zł będziesz miał w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności