Skocz do zawartości

T60 Vs Sandisk


Gość R4Zi3L

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam MuVo v100 i w sumie mnie zadowala przy odpowiednim ustawieniu. Ale chce se zmienić na 1GB, a czytając forum zauwazyłem że iRivery i Sandiski sa najlepsze jeśli chodzi o jakość dzwięku w swej cenie. Szukam playera do 200zl. Najtanszy na allegro iRiver to T60 (odtwarza OGG :D), a z Sandisków mam na oku Clipa (jakis nowy) i Express (slot na karty). Zastanawiam się raczej nad Sandiskaimi bo tansze. Mam prośbę do weteranów o rozwianie wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy bardzo chwalą z5 za jego ponoć bardzo dobrą jakość dźwięku, nie wiem jak on się ma do t60, nie miałem nigdy okazji porównać.

tutaj jest bardzo dobra recenzja z5, warta przeczytania, a sam plejer wart nabycia.

W sumie to ciekawe co zagra lepiej clip czy z5

z tego co można było wyczytać to CHYBA clip, ale dla mnie ogromnym plusem z5 jest jego długość pracowania na baterii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy bardzo chwalą z5 za jego ponoć bardzo dobrą jakość dźwięku, nie wiem jak on się ma do t60, nie miałem nigdy okazji porównać.

tutaj jest bardzo dobra recenzja z5, warta przeczytania, a sam plejer wart nabycia.

 

z tego co można było wyczytać to CHYBA clip, ale dla mnie ogromnym plusem z5 jest jego długość pracowania na baterii :)

Podobno Clip też długo trzyma ;)

ale wszystko wyjdzie w praniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciało mi się szukać więc tak na szybko

Battery Life: 15 Hours

a z5

- 44 h autonomia

 

dostrzegasz subtelną różnice ;)?

dla jednych plusem, dla drugich minusem jest wielkość clipa, dla mnie to stanowczo minus ;)

ale.. clip to nadal jedna wielka nie wiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności