Skocz do zawartości

Postanowiłem Kupić Odtwarzacz Mp3 Z Funkcją Filmów I Dobrą Jakością Dź


Salazar

Rekomendowane odpowiedzi

Clix2 >>> vtec > meizu m6 >>>>> zen

Hej,widze ze miales meizu m6, moglbys mi cos powiedziec o tym sprzecie?b. mi sie podoba ale slyszalam ze konwertowanie filmow jest uciazliwe i nie zawsze sie udaje, tak samo niektore kawalki,np sciagniete z netu nie zawsze chodza jak nalezy?

Waham sie miedzy meizu a nowym zenem i mam z tym spory problem,wiec bylabym b.wdzieczna za wskazowki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwertowanie filmow niejest uciazliwe, 700mb'kowy film konwertuje sie do 1,5h , po konwersji wazy 350mb max, raczej sie niewiesza, no chyba ze przez zle skonwertowany filmik, muzyka bez problemowo, czaaasami sie zdaza, ale bardzo zadko ( u mnie na 4000 kawalkow tylko 8 tak ma ) ze pod koniec kawalka sie przywiesza i powtaza koncowa nutke przez 3 sek, poczym skacze do nastepnego kawalka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwertowanie filmow na M6 naprawde jest proste. Dolaczony jest program na cd. Instalujemy program pozniej wlaczamy go, nastepnie wskazujemy ktory chcemy film przerobic. Gdy to zrobimy, klikamy na start i po problemie. Ja nic nie zmienialem. I poki co teledyski przerabialem i jest wpozadku bez zadnego " ale " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vtec pro v39 i konwertowanie pliku 700 mb trwa 0,5h (filmy konwertowane w mozliwie najlepszej jakosci), jestem z niego strasznie zadowolony, wywazony bas, wysokie tony lagodne, nie kluja! wszystkie tony proporcjonalnie rozlozone na calym pasmie, wszystko pieknie wspolgra ze soba, jesli ktos ma kase, niech odrazu bierze :)

 

przesiadlem sie z Zen Stone Plus i roznica byla gigantyczna, to tak jakby zmienic poloneza na mercedesa S klasy albo i lepiej :)

 

na poczatku oszolomil mnie bas, gleboki i wyrazni, ale nie uciazliwy, praktycznie nie ma mowy o zmeczeniu uszu, dzwiek jest lagodny, oczywiscie mp3 zlej jakosci nie wchodza w gre no i bardzo polecam pliki w formacie FLAC :) super jakosc, a jest ich coraz wiecej.

 

 

 

a moze ktos mi powie jakie sluchaweczki do tego sprzetu proponujecie?? puki co mam oryginalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vtec pro v39 i konwertowanie pliku 700 mb trwa 0,5h (filmy konwertowane w mozliwie najlepszej jakosci)

Niemożliwe. W VirtualDub film 1,5h idzie ok. 1h na dość dobrym sprzęcie (Core 2 Duo 6300 i 2GB RAM CL4 1000Mhz). Znaczy to, że ten cudowny programik, któremu zajmuje to 0,5h robi to po łebkach bez Full Processing tylko Direct Stream Copy. Wiem, bo czasem wklejam napisy do filmów, żeby je później można było jakoś oglądać ze zrozumieniem :).

 

A co do playerków to ja bym postawił na:

Microsoft Zune 2gen

Apple iPod Touch

Archos 605WiFi

Archos 405

Sony NWZ-A818

Samsung YP-P2J

 

Różnią się one cenowo i mają różne funkcje (np. bluetooth, wifi, radio).

Moim zdaniem idealny pod względem wielkości obrazu i wielkości przenośnego playerka jest iPod Touch.

Samsung jest bardzo fajny (bardzo dobra jakość dźwięku i super radio z RDS) ale drogi i ma strasznie panoramiczny obraz (w przypadku filmów nie jest to większy problem ale w przypadku zdjęć tak).

Sony to też bardzo dobry dźwięk i super wyświetlacz, ale mały.

Archos 605wifi jest za duży jak na przenośny odtwarzacz, ale funkcjami wymiata (niestety do ceny playerka trzeba dokupić jeszcze plug-iny.

Zune 2gen zbiera bardzo dobre opinie.

Archos 405 to kompromis, bo bardzo dobry do filmów ale muzyka tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności