Skocz do zawartości

H10 Junior


SphinxboX

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie rozmiaru z h10 (fotka)

:huh::blink::unsure::o Jakie to kurdę MAŁE !! Widziałem ostatnio na własne oczka (i sie nawet bawiłem ;) ) tego większego z 5GB pamięci i tak był dla mnie bardzo mały. :) Porównując do :cegły" H320, którą właśnie testuję... Ale ten to juz przesada. Nie wiem czy nie mniejszy od mojego 895 !! :o Czyli, że można go nazwać trochę "przerozwiniętym" iFP'ekiem. Nareszcie jakiś z 2GB flash'u wyszedł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie on bardzo podoba, tylko ze , zaluje ze ma akumulatorek a nie jest na baterie powinni wypuscic dwa modele. Osobiscie uwazam ze baterie sa praktyczniejsze, mozna je wszedzie dostac a z naladowaniem akumulatorka juz nie jest tak latwo np. podczas jakiejs podrozy.

 

Zastanawia mnie jeszcze tylko jedno, czy zmienia sie jego parametry w porownaniu z iFP z serii 700 i 800, ciekawe czy bedzie mial jakies nowe wlasciwosci.

 

 

będą trzymały dłUżej niż obecne modele, bo mają słabsze wyjście słuchawkowe... a jak się słucha ciszej to dłużej działa

 

skad ta informacja ze maja slabsze wyjscie slychawkowe ? znalazles na jakiejs stronce ? jezeli znacie jakas stronke z parametrami tego cacka to prosze podac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReGie - ty ciągle jakimis fotkami strzelasz... <_< Jak ty je znajdujesz ?? :huh:

 

A co do odtwarzacza: Strasznie on amły. Porównali go do eN'ki... Ale ta eN'ka jest maleńka!! Ale jak to sie będzie obługiwać?? Czy to będzie praktycznie dla "dużych" paluszków? Szczególnie chodzi mi o ten panel dotykowy, jeśli on nadal będzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReGie - ty ciągle jakimis fotkami strzelasz... <_< Jak ty je znajdujesz ?? :huh:

Trzeba nie tylko patrzeć na fotki, ale także klikać na ciekawe linki koło nich. ;)

Porównali go do eN'ki... Ale ta eN'ka jest maleńka

Mi się bardziej podoba porównanie do ipoda mini. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba porównanie do ipoda mini. :)

To to różowe cuś to był iPod MINI ?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazlem informacje, ze H10 Junior tak naprawde bedzie uzywac nie flasha a 2GB 0,85" HDD :D firmy Toshiba :)LINK

Ciekawe czy to prawda :)

Nie wierzyłbym za bardzo w toźródło bo chłop pisze że za bardzo nie zrozumiał japońszczyzny. ;)

 

 

ps. nie moge zedytować poprzedniego posta. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie moge zedytować poprzedniego posta. <_<

Nie ty pierwszy. :D

 

 

Trzeba nie tylko patrzeć na fotki, ale także klikać na ciekawe linki koło nich.

Popatrzałem i poklikałem i znalazłem ciekawe fotki i porównanie. :):: LINK ::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto to przetlumaczy  :lol:

A po co ci tłumaczenie. Wyraźnie podkresliłem, że chodzi mi o fotki. O? Nie podkreśliłem ? <_<:huh:

 

EDIT:

W Oprze są znaczki chińskie czy jakies takie. :)

Ta sama godzina postu. :)

Edytowane przez minkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie pokazuja znaczki (kanji, katakana, hiragana - wystarczy kodowanie sobie doinstalowac)

A co to takiego ?? :huh::blink:

 

ale japonskiego ucze sie dopiero pare miesiecy :D i raczej tego nie przetlumacze  :lol:

Przetłumaczysz!! Tylko musisz w siebie uwierzyć i sie postarać. Wszytsko lezy wewnątrz człowieka!! ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie pokazuja znaczki (kanji, katakana, hiragana - wystarczy kodowanie sobie doinstalowac)

A co to takiego ?? :huh::blink:

Hm ... dlugo by tlumaczyc :) ale tak w skrucie to sa to tak jakby trzy 'alfabety' w jezyku japonskim :)

 

Przetłumaczysz!! Tylko musisz w siebie uwierzyć i sie postarać. Wszytsko lezy wewnątrz człowieka!!

Moze za jakis czas pobawie sie w cos takiego ^_^ Zobaczymy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a zwykły google nie wystarczy??

:blink::rolleyes::o:huh::unsure:B):ph34r:<_<:lol:;):P:D:lol::(:angry::)

Hę ?? To takie cos na GOOGLACH istnieje ??

Ja tam chciałem ręcznie tłumaczyć w słowniczku internetowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności