Skocz do zawartości

Jaki Odtwarzacz Mp3 Do 150 Zł?


gos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jaki polecacie odtwarzacz MP3 do 150 zł. Jakiś w miarę dobry. San Diski odpadają ze względu na to, że nie obsługują folderów. 150 zł to max.

 

EDIT:

Kurcze zapomniałem podać moich wymagań. Oto one:

-Wyświetlacz

-Pamięć 1GB (Ale jak będzie większa lub rozszerzana kartami to się nie obrażę ;d)

-Radia nie musi być ale jak będzie to będzie

-Dobrze by było jakby miał wbudowany wtyk USB, tylko że jak ma osłonka od niego odlatywać albo być bardzo luźna to podziękuję za to to rozwiązanie. Już wolę nosić kabel w kieszeni lub plecaku.

-Dobra jakość dźwięku nie jak w NoName lub w troszkę lepszych MuVo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być 1 GB to widziałem ostatnio na pewnym znanym Polskim serwisie aukcyjnym Samsunga Z5 za 139 zł.

 

Kurcze ten Samsung to kusząca propozycja. Jednak wolałbym coś małego, bez jakiegoś super hiper wybajerowanego kolorowego wyświetlacza do odpalania zdjęć ponieważ i tak nie będę z tego korzystał. I chciałbym też żeby to było coś ze sklepu z roczną lub 2 letnią gwarancją. Co sądzicie o odtwarzaczach MPIO? Mają lepszą jakość od Creative MuVo lub Pentagramów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Sansa M240, express.

 

Ale jak to jest z tymi folderami w San Diskach?? Zastanawiałem się właśnie nad Sansą express ale podobno nie obsługuje folderów. Nawet mój obecny odtwarzacz (NoName) obsługuje. I jak to jest z tymi wbudowanymi akumulatorkami?? Nie zawsze mam dostęp do kompa żeby taką Sansę naładować. Myślałem też nad pomęczeniu się na moim NoName, dołożeniu troszkę i kupieniu w skllepie mp3store iRivera T60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odczekałem i zaczynałem szukać na początku najtańszych odtwarzaczy aż w końcu chyba skończę właśnie na T60 we wtorek. Niestety nie wiem o co chodzi z tymi folderami w sansie, ale wydaje mi się że żaden odtwarzacz mp3 nie ma takiego problemu, poczytaj sobie testy bo ja nic o takimś czymś nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do folderów w San Diskach to przytoczę fragment recenzji napisanej przez jednego z użytkowników Sansy Express"

 

No i tutaj się doigrali.. odtwarzacz jest ślepy i nie widzi katalogów, boże…nawet mój S1 widział ! Oni to robią specjalnie , jak boga nie kocham :/ Cała lista odtwarzania oparta jest na Tagach , i to nie byle jakich ! Odtwarzacz nie widzi najnowszej wersji ID3 , a mianowicie ID3v2.4 , i tutaj się się to gryzie z Foobarem który tworzy taki TYLKO w wersji 2.4.

 

I wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ~170pln można już wyrwać Samsunga U3 - posiada to co chcesz i brzmi dobrze. A za stówkę można czasem znaleźć U2 1gb..

 

Generalnie mało jest dobrych odtwarzaczy z wbudowaną wtyczką USB i aku. Jest T20 ale już nie produkowany i słabo dostępny.. Reszta z wbudowanym USB jest słaba (poza kilkoma modelami, które także mają swoje wady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności