Skocz do zawartości

Pytanie Do Posiadaczy Clixa 2 !


Meridan

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu zamierzam kupic odtwarzacz mp3 iriver clix 2 bawilem sie juz tym cackiem i dzwiek wydobywajacy sie z niego mnie zadowala, mam takie pytanie poniewaz caly przedni panel rusza sie zeby móc wcisnac microswiche znajdujace sie pod nim, interesuje mnie czy to rozwiazanie nie psuje sie po jakims czasie, jezeli ktos mial z tym problemy to prosze o posta, dodatkowo chcialbym sie dowiedziec czy np noszac ten odtwarzacz w kieszeni, nie zakurzy nam sie on od srodka, naciskajac ktorys z przyciskow robi sie mikro szczelina miedzy przodem odtwarzacza a caląresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie poniewaz caly przedni panel rusza sie zeby móc wcisnac microswiche znajdujace sie pod nim, interesuje mnie czy to rozwiazanie nie psuje sie po jakims czasie

 

Też się nad tym zastanawiam <_< Clix 2 był by idealny dla mojej dziewczyny, (jest poprostu i ładny i funkcjonalny i wogule super) tylko czy ten wynalazek się nie rozsypie <_< Cały czas robi tak "clix, clix, clix"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze mówiąc zbiera się tam mały "kurz" ale jest to naprawdę niewielka ilość syfu. Odtwarzacz posiadam ok 5 miesięcy i przeżył bardzo wiele (wliczając w to poligon wojskowy!) niema żadnej ryski, wszystko działa jak nowy sprzęt i nie czyściłem go żadnymi igłami wykałaczkami czy innymi ******łami.

 

A co do mechanizmu switch'y Clix'a to faktycznie przez niego niektórzy mylą ten odtwarzacz z jakimś lustereczkiem czy puderniczką do makijażu bo pierwsze co to próbują go otworzyć. Mimo to klikanie jest bardzo przyjemne i pozwala na zmianę utworów "przez kieszeń".

 

Z pewnością mój odtwarzacz się jeszcze nie rozsypał:)

Jeżeli boisz się zabrudzeń, rysek itp. to najlepiej kupić pokrowiec-skarpetę albo inne akcesoria iRiver'a.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Niby dlaczego? On nie ma dysku HDD.

Czytaj uważnie: nie dysk, a ekran! Ogólnie rzecz biorąc, odtwarzacze z dużymi wyświetlaczami są z natury bardziej wrażliwe na uszkodzenia (zarysowanie obudowy, nawet jeśli jest to błyszczący metal, jest mniej dotkliwe niż rysa na środku ekranu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności