Skocz do zawartości

Ep630 She9500 Hje200 Czy Hnj300?


razi3l

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Doczytałem na forum ze Ep-630 odstają od 3 pozostałych pozycji. Są jeszcze jakięś słuchawki JVC które są godne uwagi, niestety niepamiętam modelu.

Co do tego że temat jest podobny a za tym niepotrzebny nie zgadzam się. Bardzo chętnie usłyszałbym jakieś bezpośrednie porównanie, nie samo gdybanie że np. she 9500 mniej izolują. Sam potrafię wywnioskować, że skoro maja otwarta budowę gorzej izolują.

Dlatego chciałbym dorzucić pytania dotyczące.

-porównania dźwięku;

-izolacji -czy philipsy znacznie gorzej izolują niz. panasonic, czy to jest raczej nieznaczna różnica (wkońcu to doki których głównym atutem jest izolacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem na forum ze Ep-630 odstają od 3 pozostałych pozycji.

Delikatnie mówiąc są kiepskie ale bardzo popularne więc i bezwiednie polecane...

Są jeszcze jakięś słuchawki JVC które są godne uwagi, niestety niepamiętam modelu.

Zapewne chodzi o HA-FX33. Gdzieś mi kiedyś mignęła jedna osoba z forum, która je miała i wypowiadała się o nich bardzo ciepło.

Co do tego że temat jest podobny a za tym niepotrzebny nie zgadzam się.

Oj, było było ostatnio naprawdę sporo o tanich dokanałówkach.

(wkońcu to doki których głównym atutem jest izolacja).

Mając porównanie do EP-630 powiem tyle - izolacja jest nieco gorsza, przy cichych partiach słuchanych utworów dźwięki z zewnątrz potrafią wedrzeć się do środka, ale tragedii nie ma, kanał słuchowy jest uszczelniony a dźwięk kierowany do wnętrza ucha. Dzięki otwartej budowie mamy za to IMHO większą przestrzeń, nie ma takiej "studni" jak w przypadku epek. Zresztą osobiście nie uważam izolacji EP-630 za jakąś rewelacyjną, momentami aż za dobrze słychać odgłosy otoczenia, za kompletne bajki uważam opowieści jak to odcinają one zupełnie od świata i można słuchać baaardzo cicho w klekoczącym autobusie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Modrzew

Właśnie o takie porównania mi chodziło, a nie wysnute domysły. Niestety nadal nie ma porównania bezpośredniego dźwiękowego tych słuchawek, wiem tylko że she 9500, RP-HJE200\300,

HA-FX33 grają dobrze. Co do JVC opinia opierała się chyba tylko na jakimś zagraniczny teście nie opartym na własnych doświadczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal nie ma porównania bezpośredniego dźwiękowego tych słuchawek

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...&hl=she9500

W sumie niewiele mógłbym dodać do tej opinii Thai Fightera... Co do Panasoniców to też jest jakaś recenzja - poszukaj. Ale rzeczywiście, bezpośredniego porównania zrobionego przez jedną osobę testująca wszystkie te modele jednocześnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności