Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde zamówiłbym tam i wybrał opcje przelewu bo mi szkoda tej dychy na pobranie, ale jak zapłace i sie okaze ze nie dojdzie przed swietami to lipa :( A nigdzie nie pisze o dostepnosci produktu. A dzwonic i zwlekac kolejny dzien to tez nie dobrze. Pier*** merlin gdyby sie zebrali i zalatwili to by zaoszczedzili ludziom problemow ale oni nawet przeprosic za wprowadzanie w blad nie potrafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja tam wezmę. 40zł drożej niż gdybym brał w merlinie, ale tutaj przynajmniej są już pierwsze egzemplarze :) A te 40zł to na nowym zasilaczu do kompa sobie utnę bo właśnie znalazłem alternatywę 80zł tańszą :D Żeby tylko trafił do mnie przed świętami bo samych słuchawek nie włożę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy

 

Przede wszystkim witam wszystkich – jestem świeżak i mam nadzieję że nie wykopiecie mnie na dzień dobry

 

Czytam sobie wszystkie te historie ad sansy clip i podobnie jak Wy wyczekiwałem na jej pojawienie.

Wszystko układa się optymistycznie bo już ją widziałem na żywo ale niestety nie używałem – moim jedynym problemem jest sortowanie utworów.

Wiem że temat był już poruszany ale ja muszę mieć jak chłop krowie na miedzy. Do tej pory w iriverze było prosto - wrzucałem po kolei do katalogów i odtwarzany był jeden za drugim (wszystkie piosenki z kat w kolejności takiej jak nazwa pliku) – z tego co wiem w Sansie jest inaczej.

 

Wszystkie kawałki mają zwój własny znacznik tzw ID3Tag – jak rozumiem jest to swego rodzaju identyfikator który może być zupełnie inny od nazwy pliku (a tak często jest przy muzyce zassanej z sieci). Moja obawa dotyczy tego że odtwarzając sobie piosenki z katalogu „A” i one lecą sobie w kolejności a,b,c ale okaże się że w kat „B” jest piosenka o indeksie a1 i wtedy już odtwarzacz odtworzy to w takiej kolejności -> a,a1,b,c mieszając pliki z różnych katalogów??

 

Jeżeli strzelam tu głupotę to proszę wyprowadźcie mnie z błędu – a jeżeli już to ktoś dokładnie wyjaśnił to proszę naprowadźcie mnie bo mam już kręćka od tego a właśnie to sortowanie jest ostatnią wątpliwością.

 

będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placek, niezaleznie jak wrzuciz nute to ona ci sie posortuje, mozesz wrzucic wszytsko do jednego worka, a on ci to rozdzIeli na wykonawcow itp.

 

zawsze tez mozna zrobic sobie playlisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placek, niezaleznie jak wrzuciz nute to ona ci sie posortuje, mozesz wrzucic wszytsko do jednego worka, a on ci to rozdzIeli na wykonawcow itp.

 

zawsze tez mozna zrobic sobie playlisty

 

 

Jednym słowem nie ma różnicy czy wrzucam wszystko w katalogach czy w jednym worku, sansa i tak wszystko widzijako worek i odtwarza albo po artyście albo po tytule??

Nie ma żadnej innej możliwosci sortowania (poza playlistą ) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zastanawia mnie jedno w takim rozwiązaniu. Playlista zapisuje sobie ścieżki do mp3 np: C:\Muzyka\Album1\piosenka.mp3 jak teraz wrzucisz to na clipa to nie powinno działać bo clip nie znajdzie tego pliku. Dlatego trzeba chyba stworzyć oddzielny katalog specjalnie pod clipa, lub najpierw wgrać mp3 na clipa a potem w winampie przy tworzeniu playlisty wybierac te pliki z clipa a nie z dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli wrzuce na clipa piosenki do jednego katalogu (rozni wykonawcy, rozne albumy)

i bede chcial zeby shufflowal mi z tego

to da rade jakos to zrobic bez tworzenia playlisty?

 

 

Chyba ze znacie jakis sklep we wroclawiu ze bedzie na 100% w nastepnym tygodniu clip 2gb w czerni do okolichach 160zl do czwartku max?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=283893901

 

oferta z wrocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mleko - Tak jak napisał Jordan.boss. Jeśli chcesz losować ze wszystkich piosenek, to nie ma problemu. Jeśli chcesz losować z jednego wybranego albumu, artysty, gatunku itp. - też nie ma problemu.

Ale jeśli chcesz losować tylko z części utworów to to, że pliki są w jednym katalogu, dla Clipa nie ma znaczenia. Musisz albo utworzyć playlistę (którą potem możesz odtwarzać losowo), albo w dowolny inny sposób połączyć te pliki jakimś wspólnym parametrem. Możesz np. wszystkim przypisać ten sam gatunek albo tytuł albumu "Mój katalog".

 

Mam pytanie odnośnie kategorii Audiobooks. Czy trafiają do niej jakieś specjalne pliki czy można np. jakoś wrzucić zwykłe pliki MP3 do tej kategorii? Np. zmieniając rozszerzenie lub gatunek w tagu? Czy może trzeba plik przekonwertować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz albo utworzyć playlistę (którą potem możesz odtwarzać losowo), albo w dowolny inny sposób połączyć te pliki jakimś wspólnym parametrem. Możesz np. wszystkim przypisać ten sam gatunek albo tytuł albumu "Mój katalog".

 

 

zatem mogę utworzyć playlistę będącą odzwierciedleniem katalogu (np. poprzez nadanie wszytskim kawałkom tego samegoartysty, albumu lub gatunku ) ??

 

czy mając takie playlisty będące odzwierciedleniem katalogów będa one odtwarzane kolejno ?? np. najpierw playlista hip-hop potem house etc?/ czy za kazdymrazem musze odpalić playlistę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności