Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Eee... jak napięcie USB może być przestawione?

 

 

Napięcie na USB to 5V... i nie będzie innego. Do tego jest jeszcze natężenie z tego co wiem to 500mA przy 5V. To sobie policzcie :P jaki prąd płynie...

 

Też mam Abita :P

Ja używam laptopa i do tego hub usb, siora poprzestawiała tryb na pasywny i na usb było mniejsze napięcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz ładowarkę usb i problem z głowy- nie musisz mieć pc.

Tak też myślałem, ale lepiej się upewnić. Perspektywa szukania peceta za każdym razem gdy chciałbym naładować grajka nie napawała mnie optymizmem ;)

z kpp to moe być ciut cichy na miasto, ale w pomieszczeniu da radę.
zdecydowanie clip da sobie radę z kpp, nawet na mieście i to bez ekstremalnie ustawienia głośności, z k412p też daje radę

Ilu ludzi tyle opinii :D

Nie słucham muzyki jakoś ekstremalnie głośno więc myślę że jednak da radę, ale przed zakupem zabiorę jednak słuchawki do sklepu i przetestuje.

Teraz tylko czekać na wersję 2gb

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee nooooooo ja to mam pecha, jak ostatnio miałem problemy z ładowaniem to teraz mój Clip mi się zawiesił i nic się nie da zrobić :| Fuck!!! Zrzucałem muzyke na niego, odłączyłem playera od kabla ... na playerze standardowo wyświetliło się "Odśwież Bazę Danych" I pod koniec stanęło ... Próbowałem pod kompa podłączyć to teraz nawet nie wykrywa playera... Wyłączyłem i włączyłem ponownie i znów "Odśwież Bazę Danych" i stanęło ... Nic się chyba nie da z tym zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee nooooooo ja to mam pecha, jak ostatnio miałem problemy z ładowaniem to teraz mój Clip mi się zawiesił i nic się nie da zrobić :| Fuck!!! Zrzucałem muzyke na niego, odłączyłem playera od kabla ... na playerze standardowo wyświetliło się "Odśwież Bazę Danych" I pod koniec stanęło ... Próbowałem pod kompa podłączyć to teraz nawet nie wykrywa playera... Wyłączyłem i włączyłem ponownie i znów "Odśwież Bazę Danych" i stanęło ... Nic się chyba nie da z tym zrobić :(

 

Zresetuj go - przytrzymaj przez 15-20s przelacznik tak jakbys chcial wylaczyc/wlaczyc Clip'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

być może padło już to pytanie, ale nie mam czasu na przeglądanie 50 stron topika :)

powiedzcie mi jak przedstawiają się słuchawki sansy clip (mam na myśli wersję 2gb). czy są one lepsze od tych z sansy express. jeszcze do niedawna poważnie zastanawiałem się nad zakupem właśnie sansy express ale z tego co wszyscy piszą jasno wynika że clip jest lepszy.

i jeszcze 1 pytanko: prawda to, że creative zen stone plus to shit?? cenowo przedstawia sie mniej więcej tak samo jak clip 2gb (widziałem gdzieś clipa 2gb ca 170pln)

z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem, ale obserwowałem powstawanie tych 50 stron [off]topicu ;), więc odpowiem na Twoje pytania powołując się na opinie z tego tematu, jak i z recenzji na anythingbutipod.com

 

Clip gra lepiej niż dotychczasowe Sansy i lepiej niż Zen Stone Plus.

Co do słuchawek to jakie by nie były, większość osób powie że każde stockowe słuchawki nadają się do... no nie wiem, do sadzenia marchwi?

Poza tym przewagę Clipa słychać właśnie na lepszych słuchawkach.

 

Kupiłem ostatnio Creative EP-630. Jedni je chwalą, inni krytykują, ale chyba wszyscy są zgodni, że za taką cene (ok. 60 zł) to grają bardzo dobrze.

Cieszę się, że jako pierwsze kanałowe słuchawki kupiłem właśnie je, a nie Sennheisery CX300, które mają identyczną konstrukcję. Zapewne grają lepiej, ale są też niestety trzykrotnie droższe.

 

Myślę, że na początek EP-630 + Clip będzie dobrym i tanim zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam SHE 9500 :D Sam mam i nie narzekam mimo tego że jakoś ciężko mi się przyzwyczaić do tego typu słuchawek ale może z czasem. I co jeszcze chciałem zauwarzyć, że puki co te clipy jeszcze jakieś wadliwe są... przykład - ja i kolega jzmjm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności