Skocz do zawartości

Co Wybrać: Sandisk Sansa E250 2gb Czy Iriver T60 1gb ?


Dex-ter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chce wydac na odtwarzacz niewiecej jak 280zł. Wpadly mi w oko dwie propozycje : Sansa e250 2GB i iRiver T60.

 

Sansa e250. Mialem kiedys Sanse e130 i wiem, ze jest to dobry sprzet, posiada wiele funkcji dzwieku ( SRS Wow itp ), ktore iRiver tez ma. jednak Sansa posiada 2GB pamieci ( radio opcjonalnie ) - czasem 1Gb na moim MuVo to bylo znacznie za malo. Jednak wedlug mnie, minusami sa dziwne wejscie ladowania i wewnetrzny akumulator. Plusy, to wielki LCD ( lubie widziec liste plikow jakie mam w pamieci iwybierac sobie jakie chce do sluchania ), 20h muzyki oraz sterowanie.

iRiver T60 natomiast zacheca mnie wyminnymi bateriami AAA ( czesto bylo tak, ze padala mi bateria i musialem nagle kupic, z czym nie bylo klopotu ), zwyklym wejsciem miniUSB ( taki kabel ma kazdy ) oraz renomą marki jak i mocą wyjsciowa ( 15mW na kanal to naprawde duzo ). Minusy, to malutki LCD, na ktorym wyswietle liste plikow, ale wylacznie 4 linijki; pamiec 1GB, ktora jest czasem zbyt mala.

 

Prosze Was o opinie na temat tych playerow i jakies rady.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

 

 

EDIT:

 

Po dlugim namysle, zdecydowalem sie ostatecznie :D .

 

Wszystkim niezdecydowanym badz wahajacym sie, polecam strone http://www.pocketables.net/2007/05/review_iriver_t.html - rewelacyjny test iRivera T50 i T60. Bardzo duzo zdjec menu, playera oraz film z obslugi wszyskimi funkcjami.

 

Przerazila mnie mysl, ze za jakis czas w Sansie e250 padnie mi akumulator i nie kupie go nigdzie :D oraz fakt, ze wszedzie musialbym lataz z kablem :D . W iRiverze moge dowolnie zmieniac aku AAA oraz miniUSB jest wygodniejsze.

 

Wyswietlacz 4liniowy jest wystarczajacy by przegladac liste plikow :) .

 

t50_t60_browse2.jpg

 

t50_t60_musiclist1.jpg

 

t50_t60_musiclist2.jpg

 

 

Do tego bardzo duza moc wyjsciowa, SRS WoW HD + radio oraz mała wielkosc :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dżojstick się nie psuje? wygląda na wytrzymały? tylko powiedz szczerze :)

 

Stoję przed podobnym wyborem: T60 czy sansa Express :)

 

Nie wiem czy sie psuje, bo jeszcze nie mam iRivera - dotrze w tygodniu pewnie. Wiesz, tu za 1Gb placicsz tyle, co w innych playerach za 2Gb lub 4GB, wiec mysle ze wykonanie i trwalosc sa pierwsza klasa. Zreszta, z tego slynie iRiver. Nad Sansa Express tez myslalem, ale... Bardzo duzo slucham muzyki. Czesto w ciagu dnia w moim MuVo zmienialem aku dwa razy nawet. Takze Sansa odpada dla mnie - po jakichs kilku tys ladowan po prostu padnie i baterii nie kupisz. Poza tym dziwny kabel, ktorego trzeba nosic bedac np u kumpla i chcac sobie od niego cos wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności