Skocz do zawartości

Problem Z Mp3 Pomóżcie!


Gość Jack912

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem:

Dosyć dawno kupiłem sobie odtwarzacz Mp3 256MB. Po pewnym czasie kiedy to chciałem zmienić nutę po podłączeniu odtwarzacza do kompa ten wykrył odtwarzacz MP3 tyle że w "Mój komputer" gdzie powinna się pojawić ikonka dysku wymiennego jej nie było Zmieszany Najgorsze jest to ze po odłączeniu go od PC na ekranie Mp3 nie wyświetla sie nic... tylko podświetlanie działa... Niech ktoś pomoże mi go w jakiś magiczny sposób przywrócić do stanu używalności bo u mnie bez Mp3 to jak bez ręki Znudzony Czytałem gdzieś na jakimś forum że mp3 tak sie wali jak się go niewłaściwie odłącza od komputera ( tzn. nie poprzez "bezpieczne usuwanie sprzętu" )Pomóżcie Smutny Z góry dziękuję... Acha dodam jeszcze ze wcześniej wielokrotnie wrzucałem na niego muzykę i wszystko było OK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No name...

Na razie jestem CHYBA na dobrej drodze. Już mi go wykrywa jako dysk wymienny lecz nadal nie można go sformatować. Wyskakuje mi teraz ze dysk jest zabezpieczony przed zapisem :angry: Niby na Mp3 jest przycisk do odbezpieczania playera tyle ze szukałem softu i wgrałem nie ten firmware co trzeba. Już mam oryginalny tyle że teraz nie wiem jak pozbyć się tego błędnego softu z Mp3. Całą operacje przeprowadziłem wtedy za pomocą programu MP3 Player Utilities 3.75 i jak wgrywałem ten soft to wszystko szlo jak z płatka teraz przycisk który służy do upgradowania softu jest nieaktywny... Pomóżcie usunąć tego błędnego softa :huh: :huh: Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności