Skocz do zawartości

Zen Stone Plus Vs Sansa Express Vs Iriver T60 Co Wybrac?


Gość Kotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza mp3 tak do kwoty200,300 zlotych...Na poczatku od razu chcialem kupic jakiegos creativa ale kumpel posiada muvo i mowi, ze gra strasznie cienko...Wiec sam zaczalem szukac po necie. Ponoc Creative zen stone plus gra juz duzo lepiej niz jego poprzednicy. Znalazlem tez produkt firmy sandisk sansa express, oraz iRiver t60.

Teraz moje pytanie brzmi co wybrac??? Czy ktos moglby mi pomoc w wyborze odpowiedniu sprzetu? A moze jeszcze cos innego? Chcialbym zaznaczyc ze do sprzetu beda dolaczone sluchafony creative ep-635. Muzyka sluchana bedzie glownie na poziomie 128-196.Dobra opcja bylaby mozliwosc odczytu plikow ogg. Interesuje mnie pojmnosc 2GB. Z tego co wiem to iRiver t60 bedzie najlepszy ale za 2GB to musze dac ponad 300zl!

A co myslicie o tym sansa express??? lepsze to niz zen stone plus??? Blagam pomocy!!!! A moze jakis inny odtwarzacz na poziomie tak do 200,300zl? Zaznaczam ze bardzo wazna jest dla mnie jakosc dzwieku. Wczesniej posiadalem SE w800i z modyfikowanym starami dzwieku i musze przyznac ze on grak sporo lepiej niz zen nano plus! Sam nie wierzylem! W zenie zabraklo mi basu...telefonik sprzedalem i musze sie w cos zaopatrzyc. Forumowicze blagam o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60>Express>Stone Plus

 

Tylko jak sam zauważyłeś iRiver każe sobie słono płacić za swój model stawiając go na granicy opłacalności. Stone Plus też nie należy do najbardziej opłacalnych zakupów patrząc na to co oferuje. Jeśli jesteś w stanie zrezygnować z odtwarzania ogg (z tej trójki potrafi to tylko T60) to złotym środkiem będzie Express. To porządny player, do tego ma możliwość rozszerzenia pamięci kartami microSD, powinien Ci się spodobać. Tu masz jego fajną recenzję: http://arti.artprojekt.pl/wp/archives/3#comment-20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tez stawialem wlasnie na na sandisk sansa express. tylko jak sie ma jakosc dzwieku w porownaniu do stone plus? ktory lepiej gra? Bo wiem ze muvo gra cienko, a jesli stone plus jest juz lepszy od muvo a tym samym gorszy od sansy express to naturalnie biore sandiska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tez stawialem wlasnie na na sandisk sansa express. tylko jak sie ma jakosc dzwieku w porownaniu do stone plus? ktory lepiej gra? Bo wiem ze muvo gra cienko, a jesli stone plus jest juz lepszy od muvo a tym samym gorszy od sansy express to naturalnie biore sandiska ;)

 

Mialem Sanse e130 - 512mb i slot mmc/sd ( sluchawki podobne do Ep-630 z sandiska ) z SRS WoW itp. Zamienilem na MuVo 1GB i teraz go sprzedalem. Mam podobny dylemat, ale wybieram miedzy iRiverem T60 a Sansa e250 ( 2GB + microSD ). Nie wiem co wybrac, bo za T60 przemawia rozmiar, 15mW na kanal, zasilanie na AAA ( zawsze mozna kupic baterie jak padnie aku ) oraz seregowanie po katalogach. Minus to 4 linie LCD co w przegladaniu katalogow daje raczej kiepsk widocznosc ( ale lepsze to niz przewijanie z utworu na utwor w MuVo ) oraz 1GB (mi to nie starcza ). Za Sansa e250 przemawia duzy LCD ( rozdzielczosc prawie jak w mojej 6680 - 176x200pix ), akumulator na 20h, ale wbudowany, oraz ClickWheel obrotowy. No i 2Gb + slot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności