Skocz do zawartości

Do Słuchania W Tramwaju - Jakie Słuchawki?


Gość grze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

bardzo proszę Was o radę w doborze słuchawek do mojego playera SONY NW-E002.

Dużo jeżdżę tramwajami i to właśnie tam chcę go słuchać i dlatego chodzi mi o maksymalne wiciszenie dźwięków z zewnątrz, przy czym nie chcę słuchać muzy na maksa.

 

Dzięki z góry

 

Pzdr

 

Grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tramwaju nigdy nie wytłumi się w 100%. Niestety ten syf ma to do siebie że bardzo wiele dźwięków szczególnie tych niskich jest przenoszonych przez nasze ciało na zasadzie rezonansu kostnego. Co do tłumienia - krecik ma racje, najlepsze będą miały IEM'y ale obawiam się że mogą przekraczać budżet pytającego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć, że Shure SE530 tłumią przefantastycznie, na drugim miejscu postawiłbym Creative Zen Aurvana, trzecie dla CrossRoads MylarOne X3, czwarte JBL Reference 220, na końcu AKG K26p, ale to nie "wkładki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, bo szukam czegoś podobnego. W domu korzystam z Koss UR-40, ale teraz potrzebuję czegoś bardziej przenośnego.

 

Pożądany przedmiot: słuchawki dokanałowe, "pchełki"

Budżet: do 100 zł (ew. niewiele więcej, jeśli byłoby coś naprawdę godnego uwagi)

Zastosowania: przede wszystkim filmy i gry, rzadziej muzyka

 

Wymagania:

- jak najlepsza izolacja (słuchawki będą używane głównie w głośnych autobusach PKS-u, tam spędzam 2 godziny dziennie)

- nie zależy mi na wysokiej głośności, boję się o uszy i słuchać będę na umiarkowanym volume.

- nie potrzeba mi jakiegoś superbasu, chociaż miło by było, gdyby tony niskie nie były kompletnie wycięte

- bardziej zależy mi na przyjemnych, wyraźnych i niezniekształconych tonach średnich i wysokich

 

Znajdzie się coś ciekawego dla mnie? W tematach, które czytałem, polecano EP-630, czy jest jeszcze jakiś inny model spełniający powyższe wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności