Skocz do zawartości

Co Kupić Do 400-500pln?


szymonsz

Rekomendowane odpowiedzi

Część.

Posiadam obecnie od dłuższego czasu Creativa Muvo 512MB ze słuchawkami Panasonic. Sprzęt ma już kilka lat i swoje przeżył i chciałbym go wymienić na coś nowego. Myślałem na początku nad ipodem, ale po pierwsze są drogie, po drugie mają beznadziejne słuchawki, po trzecie itunes bardzo niefajnie działania pod windowsem a po 4 jakoś wolałbym coś innego.

 

Interesuje mnie coś około 1-2GB pojemności z w miarę dobrymi słuchawkami na początek, bardzo dobrą jakościa dźwięku i niezawodnością. Myślałem nad firmami sony, creative lub iriver ale z racji tego, że już dłuższy czas nie siedze w temacie kompletnie nie wiem na co teraz zwracać uwagę i co jest godne polecenie w przedziale od 400-500pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie mają beznadziejne słuchawki,

Przecież słuchawki nie są nierozłączną częścią odtwarzacza kupujesz inne, takie jaki Ci pasują.

Interesuje mnie coś około 1-2GB pojemności z w miarę dobrymi słuchawkami na początek, bardzo dobrą jakościa dźwięku i niezawodnością. Myślałem nad firmami sony, creative lub iriver ale z racji tego, że już dłuższy czas nie siedze w temacie kompletnie nie wiem na co teraz zwracać uwagę i co jest godne polecenie w przedziale od 400-500pln.

I znowu ten sam błąd w myśleniu. W granicach 500zł to możesz kupić dobry player i dobre słuchawki nie patrząc się jakie są w komplecie. Możesz rozważyć zakup np. iRivera T60 czy Meizu M6 i do tego niezłe słuchawki zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest jakas alternatywa dla t60 i meizu, ktore sa polecane zgodnym chorem?

podlacze sie do tematu bo tez szukam czegos w tej cenie(do 400 powiedzmy)

t60 odpada bo nieakceptuje jego trojkatnego ksztaltu+joystick, meizu podobnie(forma+touchpad?)

jest jakis inny iriver 2gb do 400zl?(nowy) lub cos w tej klasie brzmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis inny iriver 2gb do 400zl?(nowy) lub cos w tej klasie brzmienia

Samsung Z5 http://sklep.vobis.pl/oferta/audio_video/o..._yepp_2_gb.aspx

IMHO jest lepszy od T60, tylko pewnie znowu kształt nie ten :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest lepszy niż T60?

 

Zależy od punktu siedzenia;)

 

W obu playerach jakość dźwięku jest bardzo dobra, ale Z5 za podobną cenę oferuje o wiele więcej.

 

- zdecydowanie wygodniejsza nawigacja ( T60 ma mały 4liniowy LCD, w Z5 linii jest 10)

- większe możliwości sortowania muzyki (wykonawcy,albumy,gatunki,kompozytorzy,listy odtwarzania,szufla)

- elegancka, metalowa obudowa (ale to akurat sprawa subiektywna)

 

i na koniec największa dla mnie zaleta Z5

 

- Gapless playback

 

Szczerze mówiąc, przed zakupem w ogóle nie przywiązywałem wagi do tej funkcji. Teraz mogę z czystym sumieniem stwiedzić,

ze to jedna z największych zalet tego playerka. Odtwarzanie utworów bez przerw pomiędzy nimi zdecydowanie podnosi

przyjemność słuchania - szczególnie dla tego, że w moim odtwarzaczu często goszczą przeróżne concept-albumy, które

nagrane są w ten sposób, że poszczególne kawałki stanowią jedną całość.

 

Dark Side of The Moon Floydów wypada tu szczególnie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na koniec największa dla mnie zaleta Z5

 

- Gapless playback

A wydawałoby się tak mała i prosta rzecz, że powinna być we wszystkich playerach :>

Mam podobne odczucia - jak słuchałem nagrań koncertowych i słyszałem te "przeskoki" między utworami to psuło mi to nieraz całą przyjemność słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko u mnie byly takie odpaly (z piskami );p ale widze ze meizu m6 tez sie dlawi dziwnie przy tych samych albumach ... meizu robi to tak , powtarza ostatnia pol sek utworu przez 5 sekund. .. no ihmo dobijajace ... ale to sa baaardzo odosobnione pojedyncze przypadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy Cudne Chłopaki!

Witam Was serdecznie, ciepło mi sie roni jak czytam Wasze posty:) Proszę doradźcie co lepiej kupić irivera x20 czy irivera clixa /2GB/ pierwszej generacji? Potrzebuję odpowiedzi na już:( bo wcześnie rano decyzja, bo to prezent!

 

Czekam z wypiekami:)

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clix2. W środku dużo lepszy jakościowo od X20.

Jedną z największych wad X20 są przestery podczas stosowania EQ'u. <_< Do tego ciut nie ciekawe menu. Przekonbinowa obsługa odtwarzacza. Clix jest prostszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności