Skocz do zawartości

Polish Geers Shure E3 Custom Sleeves


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam dla zachety ze tipsy plugow poprostu sie nie umywaja do nich. Sa prawie takie same jak te z UM2, identycznie sie kurcza i podobnie powoli powracaja do swojego pierwotnego ksztaltu. kasuja idelanie do Shure E5 oraz UM2 a wiec zapewne tez do UM1, shure E3, E4 i Plugow.

Zwiedziony powyzsza informacja zamowilem 5 par. Mam UM1.

Tak wiec wychodzi 3,21zl + 0,39zl = 3,6zl za tipsa

 

Do ceny tipsow nalezy dodac koszty przesylki poleconej w kopercie babelkowej - 6zl a jesli komus zalezy na priorytecie to 7zl

 

I tak jak wspominalem za fatyge dla mnie 5zl od osoby - wykonalem sporo telefonow do RONETSTu itd itp

Czyli w moim przypadku: 10x3,6+7+5=48

Przelalem 50 zl.

Przesylke dostalem dopiero po tygodniu i to po ponagleniach.

Przesyłka owszem priorytetowa, ale NIE POLECONA - czyli koszt nie 7 zl a max 2,50zl.

"Fatyga" kol. oliviera kosztowala mnie ponad 12 zl. A w sumie chyba nawet wiecej, bo nie wieżę zeby przesylka kosztowala 60 zl.

Olivier celowo wyslal zwyklym listem, a nie poleconym żeby ukryć swój adres.

Inaczej już bym odesłał szczeniakowi.

Nie dość, że sprzedał nie to co opisywał, później udając głupiego, że niby firma się pomyliła!!!

JAK SIĘ POMYLIŁA TO NIECH TERAZ ZWRÓCI KASĘ ALBO PRZYŚLE TO CO POWINNA!!!

I TO DOTYCZY CIEBIE DR OLIVIER!!!!

ŻĄDAM ZWROTU PIENIĘDZY!!!!

PROSZĘ O PODANIE ADRESU ZWROTNEGO DO ODESŁANIA PRZESYŁKI!!!

Jeżeli nie zastosujesz się do mojej prośby, to będzie oznaczać, że jesteś, dr Olivier, oszustem, że to nie jest żadna pomyłka, tylko zwykłe oszustwo.

Wyslę ci jeszcze majla na wszelki wypadek, jakbyś przestał czytać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja przez omylke kupilem na allegro, no ale poczekam az sie sprawa wyjasni, zamowilem jedna pare za co w sumie zaplacilem 20 zeta, wiec plakac nie bede bo duzo kasy nei stracilem, no ale trzeba to wyjasnic

 

W sumie prawda zapłaciłem za list polecony ,a dostałem zwykłym priorytetem za 2zł...

 

Pozatym na miejscu Olivera sprawdziłbym przed wysyłką czy tipsy pasują na słuchawki...

 

 

tez za 2 zeta :angry:

i takie rzeczy trzeba sprawdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawda zapłaciłem za list polecony ,a dostałem zwykłym priorytetem za 2zł...

 

Pozatym na miejscu Olivera sprawdziłbym przed wysyłką czy tipsy pasują na słuchawki...

To jest nieodpowiedzialne.

Olivier zaufał Poczcie Polskiej, ale gdyby ktoś nie dostał przesyłki, to nie mogłby udowodnić, że wogóle wysyłal.

Ja się czuję po prostu wydutkany, i nie ważne, że to nie są duże pieniądze. Ważny jest sam fakt.

Na Twoim miejscu, Olivier, próbowałbym wyjść z tego z twarzą, jesteś osobą znaną i jak dotąd szanowaną na forum, a tak będzie smrodek...

Nieprzyjemny, bardzo nieprzyjemny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ,aż nie chce mi się wierzyć ,że Oliver nie wypróbował tipsów na swoich IEM przed wysyłką. E5 mają tulejkę taką jak np UM2 ,więc nie ma szans ,żeby pasowały... Jak pierwszy raz zobaczyłem tulejkę w tipsie to od razu zwróciłem uwagę na jej "wąskość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ,aż nie chce mi się wierzyć ,że Oliver nie wypróbował tipsów na swoich IEM przed wysyłką. E5 mają tulejkę taką jak np UM2 ,więc nie ma szans ,żeby pasowały...

Jak na UM2 to i na UM1, a także E1 i E5.

http://www.westone.com/cgi-local/SoftCart....b95b+1151926068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie ma co spekulować. Poczekamy kilka dni i zobaczymy co na to Oliver. Od siebie dodam że nie wierze w to żeby on zrobiłby coś komuś na złość lub w złej wierze! Przecież to nie jest jakiś g_ówniarz! Czas pokaże i razem coś wspólnie uradzimy! Trochę szacunku i zaufania do siebie nawzajem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie ma co spekulować. Poczekamy kilka dni i zobaczymy co na to Oliver. Od siebie dodam że nie wierze w to żeby on zrobiłby coś komuś na złość lub w złej wierze! Przecież to nie jest jakiś g_ówniarz! Czas pokaże i razem coś wspólnie uradzimy! Trochę szacunku i zaufania do siebie nawzajem!

 

popieram taka postawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest jakiś g_ówniarz! Czas pokaże i razem coś wspólnie uradzimy! Trochę szacunku i zaufania do siebie nawzajem!

Jak dostałem, zamiast przesyłki poleconej, zwykły list i to po tygodniu od wysłania pieniędzy, a miał być wysłany "jutro", to się zdenerwowałem. Machnąłem ręką bo pomyślałem, że towar się obroni. No ale jak próbowałem założyć tipsa na UM1 i nic z tego nie wyszło, to po prostu szlag mnie trafił. A jak poczytałem posty, że nie jestem pierwszy i jedyny, to napisałem co o tym myślę.

Ruch należy do Oliviera.

 

No i przykro to stwierdzić, ale to nie są spekulacje, tylko fakty i to potwierdzane przez kilka osób.

Co do złej czy dobrej wiary Oliviera, to ja się nie wypowiadam, natomiast fakty są przeciwko niemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Korzystam z dostepu do netu grzecznosciowo wiec bede sie streszczal.... zmusza mnie do tego zaistniala sytuacja, ktorej oczom nie wierze...

 

Czlowiek chcial Wam zrobic dobrze (bez podtekstow) bo nie dla siebie kupowalem te tipsy - "mam" bowiem UM56...

 

Jest mi niezmiernie przykro z zaistnialej sytuacji i oszczerstw jakie padly tutaj pod moim adresem, ale widac ze padly one z ust nowicjusza na tym forum wiec mozna sie nie dziwic, starsi uzytkownicy jak widac ufaja mi i za to wam serdecznie dziekuje....

 

Nie moge sie jednak nie ustosunkowac do niektorych slow, nie chce sie jednak znizac do czyjegos poziomu bo ktos tu na forum pamietam ma taki tekst lub podobny "nie wdawaj sie w dyskusje z idiota bo znizy Cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...." czy jakos tak.

 

Jestem tu nie od dzis i jak dobrze Yaszczy zauwazyl czy moim celem byloby Wam wciskac jakis bubel?

 

Po pierwsze w chwili obecenej juz od 3 tygodni nie posiadam sluchawek Shure E5 oraz UM56 poniewaz musialm je wyslac razem do Marke-med aby poprawiono prawa wkladke - opisywalem w tym watku o co chodzi wiec wiecej nie bede sie produkowal na ten temat. Tymsamym nie bylem w stanie przymierzyc tipsa i sprawdzic go....

 

Rachunek zeskanuje i wstawie na forum jak tylko wroce po 8 maja dla niedowiarkow....

 

Jak wiecie moj sprzet padl i z tego powodu wysylka sie opoznila - rowniez o tym pisalem i to w tym watku - ale widac sa wsrod nas jacys analfabeci ktorzy nie potrafia czytac...

 

Idac na poczte uzyskalem informacje ze jesli wysle przesylki poleconym priorytetem to nie dojda one przed dlugim weekendem poniewaz przesylki ewidencjonowane ida dluzej anizeli zwykly priorytet - kto nie wierzy pytac na poczcie.

 

Druga sprawa, list priorytetowy owszem kosztuje 2zl ale do tego koperta 1,9zl a gdyby dodac do tego polecony wyszloby na 7zl - nie posadzajcie mnie o wydzieranie od Was zlotowek czy groszy bo zaczynam sie martwic z kim ja mam tutaj do czynienia????

 

Wypraszam sobie nazywanie mnie szczeniakiem, ironiczne drwienie z mojego wyksztalcenia dodajac dr przed zle napisanym nickiem (nie "olivier" lecz "oliver"!!!) ale zeby nie bylo ze sie dopier.... do szczegolow to przechodze do konkretow.

 

Fakt faktem ze zawinilem ale nieumyslnie, zaden smrod sie za mna nie bedzie ciagnac wiec mandkowi zwracam kase a tipsy niech sobie zachowa na pamiatke - zwroce Ci nawet 60zl zadoscuczynienia za poniesione szkody na zdrowiu za nerwy.... mnie za wypisywanie przez Ciebie takich plugastw nikt nie zwroci ale co tam - stac mnie.... jeszcze mam na chleb....

 

W tym watku jest adres do firmy RONEST, kto nie wierzy jak sprawa wyglada moze zadzwonic i zapytac - ja nie mam nic do ukrycia.

 

W czwartek chcialbym juz zadzwonic do Ronestu, ale wiem ze czlowiek, z ktorym dokonywalem formalnosci wyjechal na jakies szkolenie zagranice i bedzie w kraju dopiero po 8 maja - wiem to poniewaz dzwonilem do Ronestu w sprawie wysokich kosztow przesylki w celu wyjasnienia tego przykrego faktu.

 

Jestem rowniez zniesmaczony tym zakupem od Ronestu poniewaz nie wygladalo to tak kolorowo jakby mozna sie tego domyslac....

 

Jakby ktos nie otrzymal przesylki pokrylbym koszty strat - bardziej zalezalo mi na tym abyscie dostali przesylki przed dlugim wekendem bo juz i tak termin ich dostarczenia do was sie przeciagnal a o powodach juz wspominalem....

 

Pozatym madkek nie wyslalem przesylki do Ciebie oraz innym po Twoim ponagleniu nie schlebiaj sobie....

 

Podsumowujac:

 

Sprawe bede wyjasnial w Ronescie zaraz 8 maja. Kto czuje sie oszukany ma prawo do bezposredniego zwrotu tipsow do mnie a ja zwracam kase za tipsy oraz maly zadatek za tzw zwloke i nie wywiazanie sie z obietnicy dostarczenia odpowiednich tipsow. Niemniej jednak kwota jaka zaplacilem za tipsy to 540zl nawet jak na mnie nie mala to kwota wiec jesli ktos z was bedzie na tyle uprzyjmy i powstrzyma sie z wszelkim ruchem do czasu wyjasnienia sprawy bede ogromnie wdzieczny....

 

Cos sie stalo z moja poczta (iriver@vp.pl), nie moge do niej wejsc wiec prosze o przekierowanie sie wszystkich interesantow na adres: oliver26@poczta.fm

 

PS.1.

W dzisiejszym zyciu trudno o ludzi z twarza i honorem, liczy sie tylko kasa ale dla mnie nawet znajomi z forum internetowego, ktorych nie znam osobiscie sa wazniejsi od kasy dlatego chce zachowac twarz i honor - wiec powtarzam jeszcze raz - nikt na tej tranzakcji nie straci!!!! Nawet jesli bym mial sobie te 150 tipsow sam wsadzic w 4 litery - mea culpa, mea maxima culpa....

 

PS.2.

Tekst pisany w notatniku, przepraszam za nieskladnosc i ewentulane bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Nie będę się wdawał w pyskówki oraz przewalał argumentami, nie ja się muszę tłumaczyć.

 

1. Nie musisz mi przelewać 60 zł, wystarczy tyle ile ja przelałem, tj. 50-5=45zl ponieważ jednemu tipsowi obciąłem to coś wystające. Za fatygę pójścia na pocztę i za kopertę nie liczę nic.

2. Mój nr konta znasz, natomiast ja Twojego adresu nie znam, tak więc nie wiem gdzie odesłać tipsy. Jak otrzymam zwrot pieniędzy to mogę podesłać te "buble" pierwszemu chętnemu... Jeden, obcięty sobie zatrzymam - dla celów dowodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie oliver strzymaj sie ze swrotem kasy za tipsy ja bylem tak i jak mowilem te rurki da sie zdjac i wroca do siebie po chwili wtedy zakladamy na rurki od naszyych sluchawek lub jak ja mam na rurke osobna z Plogow testowalem to i sprawdza sie napewno tym co maja The Plug pozdrawiam oliver napisz jak Grado SR60 czy sie zawiodles czy nie napisz cos I nie obrazajcie go on to zrobil dla was on moze sobie kubic Shurki e4c z pocalowaniem w reke i nie potzrbuje tych tipsow wiec dajcie mu spokuj zachowujcie sie jak ludzie a nie zwierzeta co to jest 60 zł w porównaniu z 540 które on Wyłożyłz własnej kieszeni :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie oliver strzymaj sie ze swrotem kasy za tipsy ja bylem tak i jak mowilem te rurki da sie zdjac i wroca do siebie po chwili wtedy zakladamy na rurki od naszyych sluchawek lub jak ja mam na rurke osobna z Plogow testowalem to i sprawdza sie napewno tym co maja The Plug pozdrawiam oliver napisz jak Grado SR60 czy sie zawiodles czy nie napisz cos I nie obrazajcie go on to zrobil dla was on moze sobie kubic Shurki e4c z pocalowaniem w reke i nie potzrbuje tych tipsow wiec dajcie mu spokuj zachowujcie sie jak ludzie a nie zwierzeta co to jest 60 zł w porównaniu z 540 które on Wyłożyłz własnej kieszeni :P:D

 

No to jak jest w koncu z tymi tipsami, pasuja czy nie masuja?

 

Bo moze rzeczywiscie jak sie tulejke wyciagnie to beda pasowac i sprawa zalatwiona..... Ja w sumie pisalem na allegro ze te painki sa poniekad uniwersalne, bo jak sie ta tulejke wyciagnie to w zasadzie pasuja na kazde sluchawki.....

 

Prosze o informacje czy sprawdzaliscie pianki po wyciagnieciu tulejki jak sie sprawuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie oliver strzymaj sie ze swrotem kasy za tipsy ja bylem tak i jak mowilem te rurki da sie zdjac i wroca do siebie po chwili wtedy zakladamy na rurki od naszyych sluchawek lub jak ja mam na rurke osobna z Plogow testowalem to i sprawdza sie napewno tym co maja The Plug pozdrawiam oliver napisz jak Grado SR60 czy sie zawiodles czy nie napisz cos I nie obrazajcie go on to zrobil dla was on moze sobie kubic Shurki e4c z pocalowaniem w reke i nie potzrbuje tych tipsow wiec dajcie mu spokuj zachowujcie sie jak ludzie a nie zwierzeta co to jest 60 zł w porównaniu z 540 które on Wyłożyłz własnej kieszeni :P:D

 

No to jak jest w koncu z tymi tipsami, pasuja czy nie masuja?

 

Bo moze rzeczywiscie jak sie tulejke wyciagnie to beda pasowac i sprawa zalatwiona..... Ja w sumie pisalem na allegro ze te painki sa poniekad uniwersalne, bo jak sie ta tulejke wyciagnie to w zasadzie pasuja na kazde sluchawki.....

 

Prosze o informacje czy sprawdzaliscie pianki po wyciagnieciu tulejki jak sie sprawuja.

 

 

wyciagnalem tulejke, pianki mi sie podobaja, wg mnie sa lepiej wykonane niz te co mam, ale chyba je i tak unicestwie, bo sie boje ze mi w ucho zostana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest w koncu z tymi tipsami, pasuja czy nie masuja?

 

Bo moze rzeczywiscie jak sie tulejke wyciagnie to beda pasowac i sprawa zalatwiona..... Ja w sumie pisalem na allegro ze te painki sa poniekad uniwersalne, bo jak sie ta tulejke wyciagnie to w zasadzie pasuja na kazde sluchawki.....

 

Prosze o informacje czy sprawdzaliscie pianki po wyciagnieciu tulejki jak sie sprawuja.

Tulejki nie da się tak po prostu wyciągnąć, trzeba ją wyrwać ponieważ jest przyklejona do gąbki. Po wyrwaniu oczywiście pasuje, ale jest jednocześnie za luźna. Czyli koniec końców tipsy nie nadają się, ot co.

Także ja pozostaję przy zwrocie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję OLIVER-owi zaistniałej sytuacji.

 

Ja - nauczony doswiadczeniem -> na prosbe forumowicza o zakup czegos na eBay-u wypisalem wszelkie mozliwe konsekwencje:

 

1. Ze moze sie zdarzyc cło i VAT

2. Ze trzeba ubezpieczyc przesylke -> bo jak nie dojdzie to bedzie obopolny problem

3. Ze kurs transakcji moze odbiegac od kursu NBP

4. Ze nie wszystkie firmy ebay-owe wysylaja na inny adres niz ten skojarzony z payPalem

 

...

 

Zrobilem to bo przy takiej przysłudze zdarzył mi sie jeden z punktów (a nawet dwa) :(

 

Kiedys chcialem zrobic przysluge paru sasiadom i kupilem cos w promocji w MAKRO. Wracajac zobaczylem ze taniej to mozna nabyc w pobliskim sklepie. Mialem to szczescie, ze zorientowalem sie przed przekazaniem towaru. Dzieki temu sklamalem co do ceny. Przysługa kosztowala mnie :( - ale dobre "stosunki" z sąsiadami są ważniejsze.

 

Mam nadzieje, ze OLIVER-owi uda sie zareklamowac towar u sprzedawcy.

 

FORZA - a jak bys sie czul jakby zamawiane przez Ciebie futeraly nie pasowaly - lub nie dojechaly :(

 

Pozdrawiam

 

Dr ogorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORZA - a jak bys sie czul jakby zamawiane przez Ciebie futeraly nie pasowaly - lub nie dojechaly :(

 

Futerały są produkowane specjalnie pod X5 więc nie było najmniejszego powodu dla którego miałyby nie pasować. A jakby nie dojechały to całkowitą odpowiedzialność za dostarczenie paczki ponosił zCover ,więc po prostu wysłali by kolejną.

 

BTW. Liczę na rozpatrzenie sprawy poprzez reklamację i wymianę - oprócz tej nieszczęsnej tulejki tipsy są wypas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.

 

Wlasnie wrocilem z majowki i po otworzeniu koperty od Olivera z żalem musze stwierdzic ze tipsy nie nadaja sie do niczego. Powiem więcej - nawet jakby pasowały to jakość gąbki wcale nie jest lepsza od oryginalnych żółtych tipsów do Shure które w dodatku są sporo tańsze!!! (15 usd za 10 par) i naprawdę bardzo bardzo im daleko do świetnych gąbek rodem z Westone.

 

Nie mam nic do Olivera któremu podobno przysłali coś innego niż zamawiał ale Oliver, do licha, po co rozsyłać to po ludziach? Przecież na oko bez przymierzania widać że to nie ma prawa pasować....

 

Ja bym jednak chciał z powrotem moje głupie 80 pln (o ile pamietam) albo dobre tipsy co by było lepszym rozwiązaniem

 

Duke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz pisalem, jutro dzwonie do RONESTu i wyjasnie sprawe, bede opisywal jej przebieg doladnie na forum.

 

Juz pisalem ze nie macie sie o co martwic wszystko bez wzgledu na bieg wydarzen i tak bedzie rozpatrzone na Wasza korzysc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada nastepujaco.

 

Osoba z ktora kontaktowalem sie w Ronescie zagwarantowala mi ze jak tylko bedzie to mozliwe dokona wszelkich staran zeby mi/Wam pomoc i sprawa ma byc rozwiazana, bedzie wymagala jednak troche czasu, nie bedzie mogla byc zalatwiona od reki....

 

Tzn ze narazie w ciagu tego tygodnia skontaktuje sie ona z firmami audiologicznymi i zapyta czy ktoras z nich nie bedzie dokonywala zamowienia na wlasnie te tipsy... Mam dzwonic do niego w poniedzialek wiec w chwili obecnaj aby przyspieszyc wszystko proponuje osoby, ktore dostaly tipsy aby sie ze mna skontaktowaly na adres oliver26 (malpa) interia.pl w celu uzyskania mojego adresu aby odeslac mi tipsy. na zyczenie zainteresowanego deklaruje, temu kto chce natychmiastowy zwrot kasy (przelewem na konto po otrzymaniu tiposow) a dla bardziej wyrozumialych proponuje wstrzymanie siez checia otrzymania pieniedzy poniewaz bedzie mozliwosc otrzymania na wymiane tych wlasiwych tipsow :)

 

Takze plan jest taki:

 

Piszecie do mnie w celu pozyskania mojego adresu i zaznaczacie w nim czy zyczycie sobie odemnie zwrotu kasy czy czekacie na wymiane tipsow na te odpowiednie....

 

To wszystko co w chwili obecnej moge zaproponowac, tyle sie dowiedzialem od Ronestu, gosc byl bardzo zyczliwy dla mnie i mam nadzieje ze wszystko pojdzie po mojej/Naszej mysli i nie bedzie tak wielkich niesnasek zasianych przez mandka :)

 

Nie chcialem zle.... Choc dziwi mnie stwierdzenie DUKE`a ze jakosc pianek jest gorsza od tych z Shure skoro te z shure byly bardziej chropowate - przynajmniej jak dla mnie - i bardziej drapaly mnie w ucho przez co konfort byl mniejszy.... No ale wszystko jest kwestia gustu i upodobania wiec w to nie wnikam choc jako jedyny stwierdziles ze sa gorsze. Z tego co pamietam nawet JACKER wspomnial ze sa lepsze od pianek ETów i Lazio rowniez byl z nich w 100% zadowolony :) Mnie osobiscie pianki shure calkowicie zniechecily do uzytkowania pianek ogolnie rzecz biorac. Uwazam ze chropowatosc a w zasadzie jej brak stawia te pianki pomiedzy te z shure a Comply z Westonow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co w chwili obecnej moge zaproponowac, tyle sie dowiedzialem od Ronestu, gosc byl bardzo zyczliwy dla mnie i mam nadzieje ze wszystko pojdzie po mojej/Naszej mysli i nie bedzie tak wielkich niesnasek zasianych przez mandka :)

Niesnaski zgodnie ze słownikiem PWN to sprzeczki rodzinne - cieszę się, że tak to odbierasz ;)

Z drugiej strony, dzięki temu, że trochę na Ciebie wsiadłem, to się wziąłeś do roboty i wygląda na to, że sprawa może się odkręcić.

Poza tym zwracam uwagę, że jednak nie atakowałem Ciebie personalnie, tylko te nieszczęsne tipsy i sposób w jaki je zorganizowałeś. Miejmy nadzieję, że się sprawa wyjaśni i rozejdzie po kościach.

Pozdrawiam

mandek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności