Skocz do zawartości

Ktory Samsung A Moze Ipod?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hm, co do tych 2,5" to sadze ze jesli jakos bedzie dobra to mozna ogladac mam taki sam wyswietlacz w aparacie cyfrowym i ogladanie nagranych rzeczy mi nie sprawia problemu, mialbym raczej inne pytanie czy da sie nim sterowac tylko przyciskami "na czuja" nie patrzac na wyswietlacz, a i zastanawiam sie jak dziala ten rysik? a jaka moze byc alternatywa jak nie cowon D2?

 

nie da sie sterowac przyciskami, obracasz sie po calym menu dociskjac delikatnie rysik do ekranu badz poprostu palcem ale upackasz ekran

jak nie Cowon D2 to moze clix 2 badz vtec pro v39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzej to fanboj iPoda i Creative`a więc nie dziw się, że polecił jak polecił. Poza tym ciężko u niego znaleźć, jeśli już coś poleca, uzasadnienie dlaczego (no poza tym, że np. iPod to iPod, albo że jest go pół świata, albo że ma wiecej pamięci, albo że coś innego to shit w porównaniu z tym). Wiesz, on uważa że iPodów jest w cholere, więc są lepsze. Z mojej strony powiem Ci tyle.

 

Jeśli:

- lubisz bajerki

- lubisz dotykowy wyświetlacz

- zależy Ci przede wszystkim na jakości dźwięku

- nie masz zbyt wielkich zbiorów muzycznych, lub lubisz bawić się zmianą muzyki co jakiś czas

- nie jesteś faworytem dyskowców

wybierz Cowona D2

 

Natomiast jeśli:

- nieznacznie gorsza jakość dźwięku Ci nie przeszkadza

- nie przepadasz za częstą wymianą utworów na playerze, na to na co aktualnie masz ochotę

- lubisz mieć wszystko w jednym miejscu

- jesteś w stanie zaakceptować to kółko

- jesteś w stanie operować iTunes (ja operowałem SonicStage`em Sonego, na który też wiele osób narzeka i jakoś nie sprawiał mi problemów, jestem pewien że analogicznie będzie tutaj)

- jeżeli nie potrzebujesz radia (które i tak ponoć jest kiepskiej jakości) i dyktafonu

- jeżeli lubisz kupić sprzęt i potem z czasem dokupywać do niego bajerki

wybierz iPoda

 

Ja wybrałem iPoda, bo poleciałem na pojemność. Poza tym, nic mnie to w sumie nie kosztowało, a iPod był droższy, więc stwierdziłem że jeśli naprawdę będzie tragiczny (czego nie przewiduję) to zawsze mogę go sprzedać i kupić Cowona. Pozdro.

 

PS: Mierzej, zmień tą sygnaturkę, zanim ktoś Ci jej nie usunie, bo obaj dobrze wiemy, że gryzie się ona z regulaminem, a Ty jeszcze jak na złość ją powiększyłeś. BTW: czy Ty znasz holenderski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vteca przyznam nie słyszałem, bo nie miałem dostępu. Meizu... albo gra na takim samym poziomie, albo ciut słabiej - nawet jeśli to serwisowanie go mnie trochę od niego odrzuciło, bardzo słabo rozwinięty serwis w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa porownywalne d2 i m6 ale equalizer w meizu to jest naprawde cos cudownego. D2 brac nalezy dla wiekszej mocy i bajerow ale imho meizu to lepiej wydana kasa (byloby inaczej to bym mial d2 :P ) a bolec ipod 5.5 gen ma bardzo dobra jakosc dzwieku, zreszta sam go masz wiec cie nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zdecydowalem sie na d2, i mam pytanie jak sie zachowuj wyswietlacz na dworze,czyli jak zz widocznoscia, a i mam jeszcze pytanie jaki jet najlepszy odtwarzacz jrdli chodzi o jakosc muzyki nie posiadajacy bajerow, gdzie chodzi o jak najlepsza jakosc i tylko do sluchania muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat. D2 i Meizu M6 mają moim zdaniem za małe ekraniki do oglądania video. Podobnie iPod Video, choć mi osobiście bardzo się podoba wyświetlacz w iPodzie (chyba ma lepszy kontrast). Wystarczy wziąć każdy z tych 3 do ręki i wybierzesz iPoda. Jeśli jesteś audiozboczeńcem to wybierz coś innego. Ja w tej chwili przymierzam się do zakupu na pixmanii Archosa 405. Sporo większy ekran, bateria nie jest tragiczna i działa na flashe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiozboczuch to osoba, która dostaje ekstazy słuchając muzyki we FLACach, na wspaniałych słuchawkach, wyglądających jak hełm i oddających każdy pojedynczy ton utworu. A także osoba, dla której format mp3 mógłby nie istnieć. Innymi słowy - audiofil lub po prostu ktoś kto ma kreta na punkcie muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam pytanie jak sie zachowuj wyswietlacz na dworze,czyli jak zz widocznoscia,

W ostrym słońcu nic nie widać, ale tak miał Clix i inne - wakacje się kończą więc nie ma co przeżywać;)

a i mam jeszcze pytanie jaki jet najlepszy odtwarzacz jrdli chodzi o jakosc muzyki nie posiadajacy bajerow, gdzie chodzi o jak najlepsza jakosc i tylko do sluchania muzyki

Rio Karma, Trekstor Vibez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bolec za mala notke encyklopedyczna, czyli audiozboczencem naszczescie nie jestem, a Ty jak yenox jestes zadowolony ze swojego d2? bo widze ze go posiadasz, nie drazni Cie ta ciagla niebieskosc na wyswietlaczu i jak wg Ciebie na nim oglada sie filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można. Już dawno pozbyłem się tego niebieskiego:) http://iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=14856

Tutaj jest trochę themów - a i na iaudio.pl jest 'nowe szaty króla'

 

Jestem zadowolony z D2 - a co do filmów - da się oglądać, chociaż jakimś wielkim amatorem filmów z odtwarzacza nie jestem - lubię sobie przed snem np. Wlatcow móch obejrzeć czy coś w tym rodzaju. Za jakiś czas spróbuję wrzucić coś dłuższego - ale myślę, że nie będzie żadnego problemu - wyświetlacz jest duży i ładne ma kolory;)

 

Warto dodać, że już niedługo pewnie wyjdzie wersja europejska softu 3.51b gdzie np. jest kalkulator wbudowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na D2 ;] dziekuje wszystkim za pomoc, mam nadzieje ze bede z niego zadowolony i ze ekran jest wytrzymalyi szybko sie nie zarysuje, a i ostatnie pytanie, czy sluchajac piosenek po kolei da sie przelaczyc na nastepna za pomoca przyciskow umieszczonych wokol, nie dotykajac ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Saturnie pomacać grajki :). Archosa 405 nie mieli ale mieli 404. Porównałem go sobie z iPodem. Wyświetlacz w 404 jest na wielkość super, ale mniej ostry w porównaniu do iPoda (ta sama rozdzielczość ale większa przekątna). 404 strasznie długo się uruchamiał i niestety nie stwierdziłem u niego przycisku HOLD. Kreskówka na 404 wyglądała fajnie, ale jakiś tam filmik ze zwierzątkami to żadna atrakcja (trochę za ciemny). Mimo wszystko decydując się na coś do wideo brałbym Archosa. Natomiast wideo to nie wszystko bo każdy chciałby mieć również audio i tu jakaś straszna kaszana była w 404. Nie jestem audiofilem (a fuj), ale dla mnie dźwięk był kiepski - może to zasługa wgranych utworów. Lewy kanał był IMHO głośniejszy niż prawy i trochę to denerwowało. Chętnie bym wysłuchał opini jakiegoś użytkowniaka Archosa. Na dzień dzisiejszy z tych dwóch wybrałbym iPoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mierzej jestes ******sty gosc widze ze tyko ty sie znasz, lepiej kupic ipoda czy vision m niz jakiegos no name CĄDON D2 CO NIE? i duzo osob SIE ZGODZI ZE NAJLEPSZE MP3 ROBI CREATIVE I IPOD A RESZTA TO CO NAJWYZEJ DO PIET IM NIE DORASTA

A ja myślałem, że najlepsze mp3 to się robi lamem :P:D:lol:

Nie wystarczy głosić śmiałych twierdzeń, trzeba je jeszcze mieć jakieś argumenty. Lepiej już nic więcej nie pisz, nikomu nie pomagasz i wprowadzasz zamęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności