Skocz do zawartości

Ktory Samsung A Moze Ipod?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam bardzo serdecznie posiadam odtwarzacz samsunga YP-U1 512 mb, jestem z niego bardzo zadowolony ale mam zamiar zakupic nowa mp3 (nie dlatego ze sie psuje czy cos bo jestem z niej bardzo zadowolony tylko ta mala pamiec) i tu rodzi sie pytanie co kupic, chcialbym zostac przy samsungu bo przekonalem sie do tej firmy czy moze wybrac ipoda nano

Samsung K3, Samsung K5, Samsung T9 czy iPod nano G2 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny to mam okolo 200$ bo odtwarzacz ten kupi mi osoba w usa, bo tam elektronika jest nieco tansza, a co pamieci 4gb by mnie zadowolily, chyba ze do zakupu uzbieram wiecej kasy to wtedy bym rozwazal miedzy iPodem 5.5 generacji 30 gb a creative m vision 30 gb, napiszcie co polecacie z samsungow, nano oraz z z ipoda a creativa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki ksztalt (typowo mp4) i ten wIeLkI DoTyKoWy wyswitlacz to bambrestewko troche :P

Fajnie, cieszymy się że tak uważasz i łączymy z Tobą w bólu...

Daj spokój z wciskaniem wszystkim nano, dzisiaj zrobiłeś to chyba w każdym temacie w którym się odzywałeś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 to hit jednego sezonu , a ipody , tego kwiata jest pol swiata

 

:lol: :lol: :lol:

 

Jakie to ma przełożenie na rzeczywistość? Kiedyś pół Polski jeździło maluchami, co wcale nie czyniło tego "samochodu" najlepszym wozem na świecie. Ale to bardzo ciekawe przełożenie ilość=jakość - zapamiętam to sobie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu??

 

to z czego bylem zadowolony to tylko z dzwielku, spodziewalem sie lepszego radia oraz dyktafonu, ekran ładny ale nie daj sie skusic na ogladanie filmow na tym poprostu jest to za maly ekran, i Ci co mowia ze oglodaja i jest super to sami siebie oszukuja. Za taka kase naprawde wiecej nalezy oczekiwac, lepiej kupic cos bez tych bajerow bo to wszystko pieknie wyglada na odleglosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, co do tych 2,5" to sadze ze jesli jakos bedzie dobra to mozna ogladac mam taki sam wyswietlacz w aparacie cyfrowym i ogladanie nagranych rzeczy mi nie sprawia problemu, mialbym raczej inne pytanie czy da sie nim sterowac tylko przyciskami "na czuja" nie patrzac na wyswietlacz, a i zastanawiam sie jak dziala ten rysik? a jaka moze byc alternatywa jak nie cowon D2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ci co mowia ze oglodaja i jest super to sami siebie oszukuja
.

 

Ja bym powiedział, że to kwestia gustu, a nie oszukiwanie siebie. Bo to, że Tobie nie pasuje, nie znaczy że innym też nie pasuje i tylko siebie okłamują. Ja na swojej Nokii 6600, z dwukrotnie mniejszym ekranem oglądam czasem w drodze gdzieś filmy i to jeszcze czasem z napisami i żyję. Uprzedzając pytania - nie mam wady wzroku (-0.7 na prawe oko, ale to praktycznie od urodzenia). Więc gdybym osobiście miał D2 podejrzewam, że jeszcze chętniej bym oglądał na nim filmy. A będę miał iPoda, który ma taką samą przekątną ekranu jak rzeczony Cowon i mam zamiar na nim oglądać filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Ja bym powiedział, że to kwestia gustu, a nie oszukiwanie siebie. Bo to, że Tobie nie pasuje, nie znaczy że innym też nie pasuje i tylko siebie okłamują. Ja na swojej Nokii 6600, z dwukrotnie mniejszym ekranem oglądam czasem w drodze gdzieś filmy i to jeszcze czasem z napisami i żyję. Uprzedzając pytania - nie mam wady wzroku (-0.7 na prawe oko, ale to praktycznie od urodzenia). Więc gdybym osobiście miał D2 podejrzewam, że jeszcze chętniej bym oglądał na nim filmy. A będę miał iPoda, który ma taką samą przekątną ekranu jak rzeczony Cowon i mam zamiar na nim oglądać filmy.

 

jasne ze kwestia gustu, a Bolec uwazasz ze co wszyscy czy wiekszosc ktorzy nabyli takie cudo bedzie napierniczac po wyrzuceniu wielkiej kasy, nie wrecz przeciwnie beda zachwalac te swoje 2,5 cala. Beda pisac to co im pasuje chocby uwazali ze zrobili blad wyrzucajac kase w bloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności