Skocz do zawartości

[S] Sennheiser IE200, Aful MagicOne, Hifiman RE2000 Pro Silver, Hifiman hm-800


ossomac

Rekomendowane odpowiedzi

Aful MagicOne - bardzo ciekawe budżetowe IEMy, Aful nie wypuszcza wiele modeli ale to co robi robi dobrze i MagicOne są kolejnym tego przykładem. Pojedynczy przetwornik armaturowy w ich wydaniu - bardzo ciekawa implementacja z własnymi rozwiązaniami Aful - to szczegółowe dynamiczne przestrzenne granie z genialnym (jak na armaturę i too jedną !!!) basem, gdyby nie Penon Impact trzymałbym dla zabawy, z pewnością świetna słuchawka na codzień na ulice czy do domu, sprzedaje pełen komplet w idealnym stanie, Cena 120USD u mnie 370 PLN  + KW

 

Sennheiser IE200 - kolejna budżetowa propozycja obok MagicOne dla mnie jedna z najciekawszych propozycji w tym przedziale cenowym, przetwornik dynamiczny w wydaniu Sennheisera używany również w wyższych modelach IE daje w tym wykonaniu świetne zrównoważone dynamiczne granie z dobrą separacja i sceną, gdyby nie zakup IE600 trzymałbym dalej :), zakupione w X-Kom , pełen komplet gipsu nie używane . Cena 620 u mnie w realizacjii PLN  + KW,

 

Hifiman RE2000 Pro Silver - zakupione u Hifimana 09.12.2023 - słuchawki z jednym przetwornikiem dynamicznym, granie typowe dla HiFimana delektowanie się dźwiękiem,  szeroka scena dużo detalu ale wciąż dociążone przyjemne granie, gdyby nie Spirit Torino które mnie zauroczyły z moim Hugo2 to by zostały, podobnie jak w pozostałym przypadku słuchawki w idealnym stanie przegrane  z 40 godzin, pełen komplet tipsy nieużywane. Cena 375USD u mnie 1100PLN + KW

 

Hifiman HM800 DAC - zakupiony w kraju 20.12.20023, świetny mały dongiel w trochę innym wydaniu bo montowany do słuchawek co czyni go bardziej mobilnym od innych, oparty na DACu R2R świetnie gra stara dobra szkoła Hifimana świetny kompan dla RE2000, gdyby nie inny Hifiman R2R2000 penie by grał dalej u mnie, Cena 1400 u mnie 1000PLN +KW

 

W komplecie Hifiman RE2000+HM800 - cena 1750PLN +KW !!!!

 

Więcej zdjęć tu: https://photos.app.goo.gl/yTWftTWLB4sm3UGCA

 

IMG_1384.jpeg

IMG_1389.jpeg

IMG_1392.jpeg

IMG_1396.jpeg

Edytowane przez ossomac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hop i obniżki 

Aful MagicOne - 300PLN + KW

Hifiman RE2000 Pro Silver- 950PLN + KW

Hifiman HM800 DAC -900PLN + KW

 

RE2000+HM800 - cena 1500PLN +KW !!!!

 

Istniej możliwość zamiana na ciekawe audio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chętnie wymienię się na jakieś ciekawy IEMy :)

Małe obniżki :

Hifiman RE2000 Pro Silver- 800PLN 

Hifiman HM800 DAC - 800PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności