Skocz do zawartości
  • 1

Sony WH-1000XM5 vs Sennheiser Momentum 4 Wireless vs Bowers&Wilkins PX7S2 czy jakieś inne nauszne BT do 1500 zł za nowe


Elhaz_77

Pytanie

Jak w tytule :)

Może jakieś inne warte sprawdzenia słuchawki w tym budżecie?

Repertuar: ciężkie brzmienia, elektronika, muzyka filmowa.

Priorytetem jakość brzmienia.

Zastosowanie: spacery, tramwaj, przy pracach domowych, w których przeszkadza kabel.

Źródło: telefon Realme GT Master Edition, ma wszystkie potrzebne kodeki AAC, aptX, aptX Adaptive, aptX HD, LDAC

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozrzut gatunkowy spory (jak i u mnie), nie wiem dokładnie jakiej sygnatury szukasz, ale polecam dopisać do listy Aonic 50, u mnie są od ponad roku i w sumie dotąd nie ciśnie mnie na szukanie niczego nowego. No czasem może odrobinkę, ale trza się nauczyć z tym żyć chyba :D 

Jak grają - neutralnie, lekko w stronę jasności, bdb detal i separacja. Bas nie łupie jakoś bardzo mocno (bardziej stawia na jakość), ale sobie troszkę podbiłem w EQ i zdjąłem deczko z góry i jest w pytkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, neonlight napisał(a):

Było brać Sennheiser Momentum 4, do takiej muzy są idealne, bo mają m.in. dużo lepsze zejście basu od Soniaczy. ;)

Spotkałem się z takim opiniami, ale jednak wybrałem Sony. Może na AVS posłucham z ciekawości tych Sennków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Elhaz_77 napisał(a):

Spotkałem się z takim opiniami, ale jednak wybrałem Sony. Może na AVS posłucham z ciekawości tych Sennków.

Ja je mam i porównałem łeb w łeb, a znajomy potwierdził i wybrał Momentum mimo, że się zapierał, iż Sony muszą być lepsze, bo wszędzie polecane. 😁

Edytowane przez neonlight
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, neonlight napisał(a):

Ja je miałem niedawno i porównałem łeb w łeb, a znajomy potwierdził i wybrał Momentum mimo, że się zapierał, iż Sony muszą być lepsze, bo wszędzie polecane. 😁

Będę musial z tym żyć :) Może zadecydował LDAC? Chociaż koledzy na forum piszą, że słuchawki bez obsługi tego kodeka mogą grać lepiej niż te, które go obsługują. No nic, słuchawki nie są przecież na całe życie 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, Elhaz_77 napisał(a):

Będę musial z tym żyć :) Może zadecydował LDAC? Chociaż koledzy na forum piszą, że słuchawki bez obsługi tego kodeka mogą grać lepiej niż te, które go obsługują. No nic, słuchawki nie są przecież na całe życie 🤣

LDAC jest ważny i dobry. Ale zamiast Sony , lepszy Technics . A800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności