Skocz do zawartości

Przenośny DAC/AMP do S23 + XB700


pan_pe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Musiałem się przesiąść z LG V30 na coś nowszego, padło na S23 i to nie ma nawet wyjścia jack 🙄 Trzeba za producenta naprawić tą wadę - potrzebuje zewnętrznego daca. Przesiadając się z nieodżałowanego V30 mam pewne wymagania:

- wejście usb c, a nie stały kabel

- przynajmniej tak samo mocny

- musi mieć wyjście jack 3.5mm

- brzmienie nie może faworyzować wysokich tonów - krystalicznie trzeszcząco-szeleszczące jakkolwiek podbite wysokie tony ranią moje uszy, tego nie da się słuchać, jakby tysiące igieł wbijały mi się w błony bębenkowe.

- brzmienie powinno skupiać się na mocnym niskim zejściu i dobrej rozdzielczości niskich tonów - punche mają punchować a nie zlewać się dudniącą papkę, niskie tony muszą oddychać, wybrzmiewać.

Słuchawki to stare, dobre Sony XB700. Teoretycznie wszystko je napędzi, ale pokazują na co je stać dopiero jak mają do dyspozycji trochę mocy. Wtedy pięknie schodzą i muzykę można nie tylko usłyszeć ale i poczuć. I o to chodzi.

 

Główny repertuar: EDM: hardcore, terrorcore, hardstyle, handsup, trance, D'n'B, dubstep też się jakiś nawinie, deep house, hi tech minimal. Czasem też black/death metal, industrial, rap/hip-hop.

 

Nie znam się na takich urządzeniach, ale podejrzewam, że tak jak odtwarzacze czy słuchawki mogą być skierowane w kierunku jakiegoś brzmienia/rodzaju muzyki więc wolałem podać powyższe informacje.

Kwota jaką chcę przeznaczyć na takie urządzenie dosyć symboliczna 500zł. No chyba, że dorzucając stówkę lub dwie w zasięgu znajdzie się coś znacznie lepszego to naciągnę budżet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności