Skocz do zawartości

[S] Samsung A52s 5G, pchełki Fengru DIY EMX500 i OP139


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na zakupy :)

 

Samsung Galaxy A52s 5G - kolor Awesome Black, wersja 6GB/128GB. Smartfon kupiony w sieci Play w kwietniu 2022, jest objęty gwarancją. Stan wizualny jest średni - jest sporo rysek na ekranie, na tylnej obudowie i na ramce - mimo, że przez 99% czasu smartfon noszony był w załączonym do zestawu etui Ringke, ale nie używałem żadnej ochrony na ekran.

Smartfon technicznie jest w pełni sprawny. Był na bieżąco aktualizowany. Bateria w dobrym stanie. Nie ma na co narzekać :) Obecnie naklejona matowa folia hybrydowa na ekran.

Cena: 500 PLN

 

Pakiet słuchawek typu pchełki - Fengru DIY EMX500 / OP139. Kupiłem je już dawno temu z czystej ciekawości i jestem nimi bardzo pozytywnie zaskoczony, grają zaskakująco dobrze. Niestety moje uszy nijak dogadują się z taką konstrukcją, więc praktycznie ich nie używałem. Leżą i się kurzą, niech ucieszą kogoś innego :) Mam jedno etui na zamek oraz dodatkowo dorzucam komplet różnych pianek i nakładek na tego typu słuchawki.

Cena: 100 PLN

 

Samsung Galaxy Buds 2 Pro - kolor czarny, kupione w Play z 2 miesiące temu, jest oczywiście fakturka. Ładowałem je nie więcej jak 10 razy, może z 5. W pudełku dziura po kodzie kreskowym - poszedł na cashback ;) Używałem tylko tipsów w rozmiarze M. Jako gratis dodaję wypełnienie piankowe z tipsów Symbio w rozmiarze M, które pasuje do samsungowych i daje im wiele dobrego, przede wszystkim lepszą izolację (której ja jakoś nie mogłem z nimi złapać). Stan techniczny i wizualny idealny.

Cena: SOLD

 

Kompletny streamer audio na malinie: Raspberry Pi3B+, DAC Hifiberry DAC2 HD, DSP Hifiberry DSP add-on, karta pamięci 16GB, zasilacz/ładowarka 3A, obudowa.

Używany już trochę czasu jako endpoint squeezelite. DAC i DSP odkupiłem w tamtym roku na forum. Obecnie zainstalowany jest piCorePlayer 8.2.0 i aktywowany Tidal Connect. Wstępnie go skonfigurowałem, więc w zasadzie zostaje podłączyć go do własnej sieci i używać jako endpoint Tidal Connect bądź jak kto woli i potrzebuje. Bardzo fajna obudowa (chociaż jest niewygodny dostęp do karty pamięci), można założyć dłuższe dystanse i z powodzeniem można ją skręcić z dodatkowym hatem np. cyfrą?

Sprzedaję, ponieważ sprawiłem sobie Wiim Pro i jest to dla mnie urządzenie kompletne (no dobra, na tą chwilę brakuje obsługi SMB).

Cena wyjściowa to SOLD

 

Panasonic RZ-S500W - czarne. Słuchawki mają w jakiś sposób uszkodzoną płytę główną. Można naładować do pełna case (chociaż wskazania diód w case pokazują nieprawidłowy progress ładowania), można też naładować słuchawki gdy są w case i gdy całość podłączona jest do prądu. Natomiast case nie ładuje samych słuchawek (bez zewnętrznego zasilania).
Myślałem, że to wina baterii, ale testowo podłączyłem ją do moich RZ-S300W (bateria jest prawdopodobnie taka sama) i mogłem ją wtedy ładować, oraz ładuje same słuchawki S300W. Testowo sprawdziłem napięcia i w obu modelach po naładowaniu do pełna jest 4,099V (rozładowanie to 3,7 V). S300W baterią od S500W byłem w stanie naładować jakoś 5-6 razy (jedno ładowanie daje 5-7 godzin grania).
Myślę, że trzeba sobie zorganizować nowy, sprawny case i będzie wszystko hulać. A może ktoś będzie umiał je sobie naprawić. Same słuchawki grają bardzo fajnie, to były moje daily przez długi czas. Mają niezłe ANC i bardzo intuicyjne sterowanie dotykowe. Są dość duże. Chyba nie mam do nich żadnych oryginalnych gumek, ale może coś się zorganizuje - dogadamy się.

Cena: SOLD

 

Pakiet słuchawek dokanałowych Sony - są to bodajże EX650 i EX450. Słuchawki są sprawne, grają. Nie mam do nich żadnych akcesoriów poza etui Sony (chyba z któryś hybryd). Być może znajdę jakieś pasujące tipsy - dogadamy się :D

Cena: SOLD

 

Wysyłka najlepiej paczkomatem, czy to indywidualnie, czy przez OLX.

 

Ceny do negocjacji.

 

ZDJĘCIA:

https://photos.app.goo.gl/s71btaQVsiPdZy457

 

Zapraszam!

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie! W końcu dodałem zdjęcia 😅 Dużo się działo, jak to w okresie świątecznym.

 

Zdjęcia dostępne w albumie na Zdjęciach Google.

 

Panasonic sprzedane!

 

Będę miał jeszcze do sprzedania czarnego Samsunga A52s 5G, ale to też jak się ogarnę ze zdjęciami :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Samsung Galaxy Buds 2 Pro, pchełki Fengru DIY EMX500 i OP139, doki Sony EX650 i EX450

Zdjęć Samsunga jeszcze nie ma Zdjęcia Samsunga już są jak i sama oferta, doszedł też streamer na malinie z hiendowym daciem od Hifiberry i modułem DSP od Hifiberry - kompletne i skonfigurowane rozwiązanie.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Samsung Galaxy Buds 2 Pro, Samsung A52s 5G, PRi3B+ Hifiberry DAC2 HD Hifiberry DSP, pchełki Fengru DIY EMX500 i OP139, doki Sony EX650 i EX450
  • 2 tygodnie później...
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Samsung Galaxy Buds 2 Pro, Samsung A52s 5G, pchełki Fengru DIY EMX500 i OP139
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Samsung A52s 5G, Presonus Eris 3.5 + standy, pchełki Fengru DIY EMX500 i OP139
  • x X x zmienił(a) tytuł na [S] Samsung A52s 5G, pchełki Fengru DIY EMX500 i OP139
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności