Skocz do zawartości

XDUOO XD05 PRO


tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, wojtekmarchewka napisał(a):

Nie, ponieważ to by zadziałało jako wejście, a muzyka cały czas leciała z laptopa, który był podpięty przez USB.

Jeszcze nie posiadam pro, ale chyba sie złamię, bo ktoś na headfi napisał, że pro jest lepszy od earman angel i fiio q7. Mogę tylko powiedzieć, że bal2 jest zafiksowany na LO i regulacja głośności tu nie działa. Czy masz możliwość sprawdzenia bal out? Czy tu też potek nie działa? Tak z ciekawości, czy pro "zapamiętuje" poziomy głośności dla poszczególnych wyjść? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtekmarchewka napisał(a):

Panowie posiadacze XD05 Pro 😁

 

Mam mały problem. Bylem dziś u znajomego, podłączaliśmy Jack-iem do amplitunera Harman Kardon, Aux  IN/OUT z tyłu xDuoo oraz z laptopa przez USB do xDuoo

I było wszystko OK. Podłączyliśmy  Harmana do wzmacniacza z przodu JACK 6.3mm i od tamtej pory (może to zbieg okoliczności) brak jest regulacji głośności z poziomu xDuoo na wyjściu AUX. Sprawdziłem u siebie z głośnikami Creative i to samo. Przywróciłem ustawienia fabryczne i nic nie pomogło.

 

Oczywiście regulacja Volume na słuchawkach, jak najbardziej jest sprawna 

 

Jak podłączam pod AUX IN, smartfon lub PC to regulacja działa, tylko jako OUT nie działa. 

Czy może ktoś, w tak krótkim swoim czasie miał taki problem i sobie poradził. Będę wdzięczny za podpowiedzi 😁

Jeśli chodzi o pre out to nie ma. Chyba że użyjesz gniazda słuchawkowego jako "out" Gain również nie działa na wyjście in\out. Bynajmniej u mnie :) Testowane w różnych konfiguracjach głównie z C9, i Audio Gd Master 19 z lampowym pre lub bez.

xdprocayin.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

Jeszcze nie posiadam pro, ale chyba sie złamię, bo ktoś na headfi napisał, że pro jest lepszy od earman angel i fiio q7.

Dawaj, a resztę sprzętu się pozbywaj 😁

8 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

Czy masz możliwość sprawdzenia bal out? Czy tu też potek nie działa?

Podłączyłem słuchawki do Bal out z tyłu, także nie działa

 

8 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

Tak z ciekawości, czy pro "zapamiętuje" poziomy głośności dla poszczególnych wyjść? 

Nie, jak ustawisz na jednym, na drugim masz taki sam poziom

 

8 godzin temu, Shozimus napisał(a):

Gain również nie działa na wyjście in\out. Bynajmniej u mnie

Na AUX in/out, gain także nie działa, ale naprawdę, regulacja głośności przez chwilę działała 😁. No nic to by znaczyło, że Xd05 się naprawiło i działa poprawnie 😆

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtekmarchewka napisał(a):

Dawaj, a resztę sprzętu się pozbywaj 😁

Xd05 się naprawiło i działa poprawnie 😆

 

Kurde, no to chyba chyba w końcu go kliknę, skoro jest dodatkowo samonaprawialny 😉 (99.999999999999999999999%)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jak co, to jednak ta wielkość cegły ma swoje plusy - bateria trzyma naprawdę nieźle 👍

 

btw. U12T świetnie się odnajdują z tym nowym ESS. Jak ktoś ma możliwość to warto posłuchać :)

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dirian napisał(a):

Ale co jak co, to jednak ta wielkość cegły ma swoje plusy - bateria trzyma naprawdę nieźle 👍

Możesz trochę uściślić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomaszewski napisał(a):

Możesz trochę uściślić?

 

Nie robiłem pomiarów czasowych, ale w stosunku do Toppinga G5, iFi Gryphone czy Earmen Angel to jest wręcz przepaść. W trybie normal gain słucham, słucham, i ta bateria bardzo powoli ucieka. 

 

Po prostu nie musze się martwić, że zaraz się zrobi cisza, co przy wyżej wymienionych urządzeniach nie było niczym zaskakującym ;) Tu też jest wskaźnik 5-kreskowy rozładowania, więc łatwiej kontrolować. 

 

Edytowane przez Dirian
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co znaczą tryby świecenia diody w trybie charge ? Z tego co instrukcja informuje to te dwa pierwsze to:

red flash - slow charge

green flash - fast charge

 

green permanent - w ogóle wchodzi w taki tryb ?

orange permanent - fully charged ?

Edytowane przez zgreg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2023 o 10:10, bleck55 napisał(a):

@bigmaras
Jakaś akcja przedsprzedaży ? ;)82b029c277757b1d5fbed0df2c99371f.jpg

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 

Cena całkiem spoko. Ciekawe jak, kiedy i za ile AKM :) Ale jakby jakiś preodred był to bym nawet rozważył tego RHOM-a @bigmaras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas trochę popisać.

Skupiając się na różnicach między rodzeństwem, w powiększonej od niedawna rodzinie xd05 o model pro i odnosząc się do modelu bal2, z automatu pojawia się pytanie, czy przydomek pro jest tu uzasadniony. XD05Pro to niemal kilogramowa sztaba, wyposażona w 2 wyświetlacze z możliwością personalizacji, rozbudowane menu, liczne diody sygnalizujące poziom wzmocnienia, wymienny moduł dac oraz dodane zbalansowane wyjście line. Całość jest wykonana bardzo solidnie. Potencjometr działa dobrze, ale czy potrzebny jest na nim wyświetlacz z info o poziomie głośności, biorąc pod uwagę, że to rozwiązanie bez pilota, typowo biurkowe? Ktoś może odpowiedzieć, że się czepiam. No to się już nie czepiam. W końcu oba wyświetlacze można wygasić. Diody wzmocnienia nie świecą nachalnie, ale fajnie byłoby móc je wyłączyć. Zastanawiam się, czy nie warto byłoby się tu pokusić o funkcję pamięci poziomu głośności wyjść słuchawkowych oraz dodania możliwości sterowania głośnością LO. Jednak największy problem stanowi tu kwestia rozwiązania zasilania zewnętrznego. Zbyt wielu użytkowników ma problem z doborem zasilacza, czy odpowiedniego kabla USB i producent powinien wyraźnie wskazać, jak to jeść.

Dźwiękowo na fabrycznych opampach pro od bal2 jest zdecydowanie lepszy pod względem kontroli basu, sceny, napowietrzenia, wybrzmienia i reakcji na eq. Jest jedno małe "ale", … tekstura instrumentów jest tu jest nieco uszczuplona, a całość mimo przestrzeni może sprawiać wrażenie suchości. Remedium na tę przypadłość można znaleźć przy zmianie opamów na v5i. Teraz jest cieplej, muzykalniej, niewielkim kosztem przewiewności, ale z lepszym dociążeniem, detalem i fakturą brzmień poszczególnych instrumentów. Tak, jest lepiej w odniesieniu do bal2, przy czym chcę wyraźnie podkreślić, że bal2 to także naprawdę świetne rozwiązanie, znacznie niższym kosztem.

Kwestie czysto techniczne, które tu przytoczyłem nieco psują ogólny wizerunek tego modelu, bo aspiracje do wstąpienia do klubu pro oraz cena, jednak powinny zobowiązywać do większej dbałości, ale walory dźwiękowe są niezaprzeczalne i w tym obszarze trudno jest się do czegoś przyczepić. Tak, to brzmienie, które może zaspokoić liczne gusta.

375481875_1020695375622566_7329849737846432884_n.jpg

Edytowane przez tomaszewski
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2023 o 17:42, tomaszewski napisał(a):

Ktoś może odpowiedzieć, że się czepiam

Oj czepiasz się 😝 ale...

W dniu 9.09.2023 o 17:42, tomaszewski napisał(a):

Zastanawiam się, czy nie warto byłoby się tu pokusić o funkcję pamięci poziomu głośności wyjść słuchawkowych oraz dodania możliwości sterowania głośnością LO

Jak najbardziej tak

W dniu 9.09.2023 o 17:42, tomaszewski napisał(a):

z automatu pojawia się pytanie, czy przydomek pro jest tu uzasadnion

Uważam że jak najbardziej tak, biorąc pod uwagę (jak wspomniałeś) wymienny układ DAC, bogate akcesoria, multum wyjść liniowych, z tytułu.

W dniu 9.09.2023 o 17:42, tomaszewski napisał(a):

Potencjometr działa dobrze, ale czy potrzebny jest na nim wyświetlacz z info o poziomie głośności, biorąc pod uwagę, że to rozwiązanie bez pilota, typowo biurkowe?

Jak najbardziej tak, ponieważ tych informacji nie ma górnym wyświetlaczu. Tylko podczas pracy potencjometra, ojca wyświetlacze wskazują poziom głośności, i tu wydaje mi się, że można było się ograniczyć tylko do potencjometra.

W dniu 9.09.2023 o 17:42, tomaszewski napisał(a):

Diody wzmocnienia nie świecą nachalnie, ale fajnie byłoby móc je wyłączyć.

Tu się zgodzę.

W dniu 9.09.2023 o 17:42, tomaszewski napisał(a):

Zbyt wielu użytkowników ma problem z doborem zasilacza, czy odpowiedniego kabla USB i producent powinien wyraźnie wskazać, jak to jeść.

xDuoo w swoich informacjach (instrukcja i grafiki) wspomina o ładowarce ze stałym 12V, a że większość ma ładowarki smartfonowe, ze zmiennym napięciem (5/9/12V). Dlatego to stwarza problemy. 

Mam dwie ładowarki

Nie mam jak zmierzyć Napięcia, ale wygląda na to że przy ładowarce od Xiaomi startuje z 12v (lub 20V). Bo z ładowarką Asus nie startuje w trybie turbo mimo że ma 5/9/12/15/20V

 Xiaomi nie wiem bo jest 5-20V (więc może to oznacza 5V do 20V) a w środku nie ma 9/12/15V

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wojtekmarchewka napisał(a):

Uważam że jak najbardziej tak, biorąc pod uwagę (jak wspomniałeś) wymienny układ DAC, bogate akcesoria, multum wyjść liniowych, z tytułu.

RCA?

 

6 godzin temu, wojtekmarchewka napisał(a):

Tych informacji nie ma górnym wyświetlaczu. 

Może właśnie powinny być, to duży wyswietlacz - potencjometr działa ok, ale, przynajmniej tak jest w moim egzemplarzu, że w pokrętle jest milimetrowy skok między punktami skali. Dodatkowo w trybie turbo na zerze dźwięk jest słyszalny (w innych trybach nie sprawdzałem). Górny wyświetlacz jest na tyle duży, że info o poziomie głośności można tam było upchnąć i skoncentrować się na dopracowaniu gałki, bo odnoszę wrażenie, że czerwony pot z cyferkami w środku, to rodzaj chwytu marketingowego, a nie implementacja podyktowana koniecznością.

6 godzin temu, wojtekmarchewka napisał(a):

xDuoo w swoich informacjach (instrukcja i grafiki) wspomina o ładowarce ze stałym 12V, a że większość ma ładowarki smartfonowe, ze zmiennym napięciem (5/9/12V). Dlatego to stwarza problemy. 

Mam dwie ładowarki

Nie mam jak zmierzyć Napięcia, ale wygląda na to że przy ładowarce od Xiaomi startuje z 12v (lub 20V). Bo z ładowarką Asus nie startuje w trybie turbo mimo że ma 5/9/12/15/20V

Xiaomi nie wiem bo jest 5-20V (więc może to oznacza 5V do 20V) a w środku nie ma 9/12/15V

Jesteśmy w miejscu, gdzie nie powinno się snuć domysłów: może taka ładowarka, a może inna, może taki kabel, a może inny. Problem zasilania zewnętrzengo jest często poruszany na forach i potwierdza go również ta wymiana zdań😉.

Z tym całym pro nie chodziło mi przecież tylko o kwestie nomenklatury, czy szukania dziury w calym, a o miarodajny opis urządzenia, jako całości. W moim odczuciu pro, to dopracowanie wszystkich komponentów tak, aby maksymalizować ich walory użytkowe. W tym przypadku nie tylko na poziomie jakości dźwięku, ale i jakości technicznej. Czy ten model mieści się w takiej formule? Każdy może rozstrzygnąć to według uznania. Ja ten sprzęt lubię i nie żałuję zakupu. Jednocześnie uważam, że rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Taki mamy przywilej jako użytkownicy 😉.

 

Edytowane przez tomaszewski
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 18:59, zgreg napisał(a):

Kupiłem zasilacz i przewód USB-C---USB-C, pod Xd05 pro, mała ładowarka to Xiaomi 5V, 2A (dla porównania).  Nie chciało mi stabilnie działać (tryb turbo raz działał raz nie) , może to była wina tylko przewodu, za to nowa ładowarka daje 12V, a przewód jest z technologią PD.1693669056633.thumb.jpg.e5b21313dde4bce5f4181ad1e1d42835.jpg1693669056628.thumb.jpg.305fdedd6f2839cde4581a062ce2565c.jpg

Nadal stabilnie z tym zasilaczem everactiv? Nawet po ponownym rozłączeniu/podłączeniu w trybie zasilania sieciowego? Mam baseusa Gan 2 100W https://e-baseus.com/product-pol-3634-Baseus-GaN2-Ladowarka-sieciowa-zasilacz-USB-C-100W-kabel-Quick-Charge-5-0-QC-4-0-3-0-Power-Delivery-EOL.html i działa stabilnie, jednak po ponownym odłączeniu kabla lub ładowarki ponownie trzeba przepstrykać z z trybu batt, albo charge, żeby zmiana trybów wzmocnienia działała poprawnie przy zasilaniu sieciowym. Czy eco, normal i turbo działają w trybie charge? U mnie tylko eco 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomaszewskiDziałają te trzy tryby w trybie charge i ext.

 

W trybie ext po przełączeniu w tryb turbo na odtwarzaczu jest komunikat urządzenie odłączone, urządzenie podłączone, po czym kiedy sie kliknie play  nic nie słychać. Po kliknięciu nastepny utwór muzyka gra (w trubo)

Przy przełączaniu z trybów eco, normal muzyka też cały czas leci.

 

W trybie charge jeśli dioda miga na zielono/pom. działa tylko eco, jeśli dioda świeci ciągle na pomarańczowo to działają wszystkie tryby.

 

Może takie zachowanie, że trzeba kliknąć play na trurbo to zabezpieczenie , żeby nie uszkodzić słuchawek.

Szkoda, że nie dali na wyświetlaczu w jakim położeniu jest ten biedny ;) przełącznik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zgreg napisał(a):

@tomaszewskiDziałają te trzy tryby w trybie charge i ext.

 

W trybie ext po przełączeniu w tryb turbo na odtwarzaczu jest komunikat urządzenie odłączone, urządzenie podłączone, po czym kiedy sie kliknie play  nic nie słychać. Po kliknięciu nastepny utwór muzyka gra (w trubo)

Przy przełączaniu z trybów eco, normal muzyka też cały czas leci.

 

Dzięki, u mnie jak wspomniałem jak już zaskoczy, to przełączanie między trybami działa poprawnie. Ponowne uruchomienie także odbywa poprawnie we wszystkich trybach (tylko bez odłączania zasilacza, bo wtedy trzeba użyć pstryczka z tyłu).

26 minut temu, zgreg napisał(a):

W trybie charge jeśli dioda miga na zielono/pom. działa tylko eco, jeśli dioda świeci ciągle na pomarańczowo to działają wszystkie tryby.

To znaczy, że podczas ładowania turbo nie zadziała, chyba że może potrzebne jest tu wyższe natężenie np. 5A (to tylko domysły) żeby jednocześnie dokarmić głodną baterię i tryb turbo.

30 minut temu, zgreg napisał(a):

Może takie zachowanie, że trzeba kliknąć play na trurbo to zabezpieczenie , żeby nie uszkodzić słuchawek.

Szkoda, że nie dali na wyświetlaczu w jakim położeniu jest ten biedny ;) przełącznik.

U mnie tryby przełączają się bez zatrzymywania playera.

Na headfi ktoś wstawił grafikę od xduoo, (w instrukcji mowa tylko o 12V, o typie zasilacza nic )że zasilacz liniowy z napięciem 12V pozwala na pracę w trybie desktop:

https://www.head-fi.org/threads/xduoo-xd05pro.964620/post-17716721

Co do samego ładowania manual też jest niejasny, mruga na czerwono przy ładowaniu 5V 2A, albo na zielono przy nowszych ładowarkach. Zakładam, że po ukończeniu ładowania dioda swieci na stałe w kolorze pomarańczowym, a zakładam tak dlatego, że niestety na temat tego koloru także nie ma żadnej wzmianki w instrukcji. Myślę, że jednak nowa ładowarka nie rozwiąże tu niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, tomaszewski said:

To znaczy, że podczas ładowania turbo nie zadziała, chyba że może potrzebne jest tu wyższe natężenie np. 5A (to tylko domysły) żeby jednocześnie dokarmić głodną baterię i tryb turbo.

Testowałem na dwóch ładowarkach, jedna w teorii daje 2.5A na 12V, druga 2.75A -- niby ta mocniejsza nawet w tryb turbo się nie przełącza, tylko od razu umiera, Na tej 2.5A działa tak średnio, przełączenie podczas odtwarzania, tracę połączenie z kompem. Uruchomić mogę na niej.

 

Bym się nie obraził jakby xduoo podał ile V i A chce w trybie turbo od tego zasilacza.

 

Fun fact, xd05-pro jest wykrywany na linuksie, jako jedno z urządzeń, któremu można zrobić upgrade firmware. Może nie będę musiał kombinować z windowsem, jakby jakąś aktualizację wydali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Equivocal9059 napisał(a):

Bym się nie obraził jakby xduoo podał ile V i A chce w trybie turbo od tego zasilacza.

Z tego co jest w instrukcji, to podają jedynie napięcie 12V, na grafice na stronie xduoo dla trybu desktop podają wartości 9V 2A oraz 12V 2A quick charge. Na innej grafice rekomendują liniowy zasilacz DC 12V. Podanie samych wartości niewiele zmieni, bo rzecz w tym, gdzie znaleźć odpowiedni zasilacz. Dodatkowy port DC by się przydał, bo to się nie trzyma kupy. Zauważyłem też, że przed ponownym podłączeniem zewnętrznej ładowarki do 05pro, warto ją także na chwilę odłączyć od zasilania, wówczas po przełączeniu batt na ext tryby wzmocnienia można zmieniać bez lagów. Ale taki fikołek w sprzęcie w tej cenie, dobrze, że nie trzeba używać zaklęć.

image.thumb.png.08b418d651b41be1b09523dc4d04d942.png

XD05PRO-EN-15.thumb.png.240e39e318b5683e38fd136de7cc4fad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spieszę, z kilkoma obserwacjami i odpowiedziami :D

8 godzin temu, zgreg napisał(a):

W trybie ext po przełączeniu w tryb turbo na odtwarzaczu jest komunikat urządzenie odłączone, urządzenie podłączone, po czym kiedy sie kliknie play  nic nie słychać. Po kliknięciu nastepny utwór muzyka gra (w trubo)

Przy przełączaniu z trybów eco, normal muzyka też cały czas leci.

Może takie zachowanie, że trzeba kliknąć play na trurbo to zabezpieczenie , żeby nie uszkodzić słuchawek.

7 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

U mnie tryby przełączają się bez zatrzymywania playera.

 

U mnie to samo, działa bez problemu i rozłączania

 

8 godzin temu, zgreg napisał(a):

Szkoda, że nie dali na wyświetlaczu w jakim położeniu jest ten biedny ;) przełącznik.

Ależ dali, na głównym wyświetlaczu masz ikonkę, po prawej strony u góry nad opisem trybu.

 

Bateria

Screenshot_20230911-194323_Gallery_1.thumb.jpg.4e28e0bd10ba49b21b1a5f0b4d1ada66.jpg

EXT

Screenshot_20230911-194327_Gallery_1.thumb.jpg.a2ee3e260d8b560550522a12b329a3ab.jpg

Ładowanie

Screenshot_20230911-194325_Gallery_1.thumb.jpg.41b149566344c45c731e98c5712211ed.jpg

7 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

To znaczy, że podczas ładowania turbo nie zadziała, chyba że może potrzebne jest tu wyższe natężenie np. 5A (to tylko domysły) żeby jednocześnie dokarmić głodną baterię i tryb turbo.

Myślę, że nie zadziała inny tryb, podczas ładowania (gdy mruga dioda led), być może, na ograniczenie przegrzewania się urządzenia, gdy dostaję duży prąd i ma jeszcze działać na wysokich trybach. Po naładowaniu zapewne prąd się zmniejsza (jako podtrzymanie) i wtedy pozwala na zmianę trybów, nie bojąc się o przegrzanie urządzenia   

7 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

Zakładam, że po ukończeniu ładowania dioda swieci na stałe w kolorze pomarańczowym, a zakładam tak dlatego, że niestety na temat tego koloru także nie ma żadnej wzmianki w instrukcji.

Dobrze zakładasz :D, a informacje na temat kolorów diody są w instrukcji ( zakładka "Charging the Unit"). Dioda w kolorze czerwonym oznacza wolne ładowanie, zielona szybkie ładowanie. Wygląda na to, że szybkie ładowanie, jest tylko w trybie PD (wyjście z ładowarki USB-C), ponieważ ładowarka od Xiaomi (67W) ma szybkie ładowanie, ale jako Quick Charge 3.0/4.0/5.0, które, z wiadomych przyczyn xDuoo nie obsługuje. @tomaszewski możesz to potwierdzić, podłączasz pod ładowarkę z wyjściem USB C?  

 

Edit: Teraz zrozumiałem, że chodzi Ci tylko o kolor pomarańczowy, to fakt na jego temat nie ma wzmianki w instrukcji, ale jest napisane o stale świecącej diodzie. Instrukcja chyba została napisana, zanim powstało urządzenie :D 

7 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

Ponowne uruchomienie także odbywa poprawnie we wszystkich trybach (tylko bez odłączania zasilacza, bo wtedy trzeba użyć pstryczka z tyłu).

W moim przypadku, na ładowarce od Xiaomi nie mam takiego problemu. Na ładowarce od laptopa z PD już tak, ale nie przełączam pstryczka, tylko uruchamiam ponownie (czasami dwa razy). Na PD zauważyłem także inny problem, przełączając się z baterii lub EXT na ładowanie wyłącza mi xDuoo

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2023 o 22:00, tomaszewski napisał(a):

Jeszcze nie posiadam pro, ale chyba sie złamię, bo ktoś na headfi napisał, że pro jest lepszy od earman angel i fiio q7. 


Porównywałeś moze do Angela? Ja jeszcze nie miałem za bardzo czasu, ale po wstępnym odsłuchu to przepaści nie ma i trudno byłoby mi w ciemno wskazać zwycięzcę. Raczej kwestia tego co się lepiej zgra z danymi słuchawkami. Swoją drogą szkoda, że Angel nie ma trybu stacjonarnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojtekmarchewka napisał(a):

informacje na temat kolorów diody są w instrukcji ( zakładka "Charging the Unit"). Dioda w kolorze czerwonym oznacza wolne ładowanie, zielona szybkie ładowanie.

Zgadza się, też mam tę instrukcję:The red light flashes when slow charging, the green light flashes when fast charging, and will always on when fully charged - czyli: Czerwone światło miga podczas powolnego ładowania, zielone światło miga podczas szybkiego ładowania i będzie zawsze włączone po pełnym naładowaniu. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie podczas szybkiego ładowania zielone miga na przemian z pomarańczowym, a przy pełnym naładowaniu dioda świeci na pomarańczowo - nie znajdziesz słowa na ten temat w instrukcji ;) - więc można jedynie zakładać, że tak jest.

Możesz podać model swojej ładowarki? U mnie po odłączeniu od zasilania (odpięcie kabla usb), trzeba wykonać figurę z pstryczkiem z tyłu, inaczej zmiana trybu wzmocnienia nie zadziała.

50 minut temu, wojtekmarchewka napisał(a):

 

Podłączasz pod ładowarkę z wyjściem USB C?  

Tak: https://e-baseus.com/product-pol-3634-Baseus-GaN2-Ladowarka-sieciowa-zasilacz-USB-C-100W-kabel-Quick-Charge-5-0-QC-4-0-3-0-Power-Delivery-EOL.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tomaszewski napisał(a):

Zgadza się, też mam tę instrukcję:The red light flashes when slow charging, the green light flashes when fast charging, and will always on when fully charged - czyli: Czerwone światło miga podczas powolnego ładowania, zielone światło miga podczas szybkiego ładowania i będzie zawsze włączone po pełnym naładowaniu. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie podczas szybkiego ładowania zielone miga na przemian z pomarańczowym, a przy pełnym naładowaniu dioda świeci na pomarańczowo - nie znajdziesz słowa na ten temat w instrukcji ;) - więc można jedynie zakładać, że tak jest.

Zrobiłem, edit posta, od razu jak się zorientowałem, że chodzi Ci o kolor pomarańczowy :D 

13 minut temu, tomaszewski napisał(a):

Dokładnie o to mi chodziło, ona działa w trybie PD (Power Delivery)

13 minut temu, tomaszewski napisał(a):

Możesz podać model swojej ładowarki? U mnie po odłączeniu od zasilania (odpięcie kabla usb), trzeba wykonać figurę z pstryczkiem z tyłu, inaczej zmiana trybu wzmocnienia nie zadziała.

Jeżeli chodzi o ładowarkę, z PD szybkim ładoweaniem i problememm z uruchomieniem to 

 

https://www.elektroniknetzteil.de/neu-65w-netzteil-gpd-win-3-yjc065a-usb-c-150108.htm

 

Ładowarka Xiaomi, z wolnym ładowaniem, ale za to z bezproblemowym uruchamianiem  to

 

  https://allegro.pl/oferta/oryg-ladowarka-xiaomi-mdy-12-eh-67w-turbo-usb-14089121112?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=ZWFiOGYwODctZGNlNi00OTk5LThjYTEtNWYzZWQ1Yjc5MjE4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9e8ffd48-540f-4b21-a4cf-0f15c3ed9313

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności