Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

vicek to super tinker.

 

vickskd.jpg vicc4.jpg

 

Jeden z lepiej pomyślanych modeli - ma nożyczki i philipsa, a przy tym nie jest przesadnie gruby. Fajny jest jeszcze Explorer bo ma philipsa w lepszym miejscu i do tego korkociąg, ale dodali też beznadziejną lupę, a w dodatku jest sporo grubszy od ST.

 

bundes.jpg

 

A jeśli ktoś potrzebuje taniego, dużego i porządnego scyzoryka, powinien się zainteresować GAK. Cena śmieszna, a trafić można naprawdę fajny egzemplarz. Tylko dobrze poprosić o wybranie Victorinoxa, a nie innego.

 

EDIT/ @Bruno i też mi do tego trzeba. Widzę, że 4GB można już za trzy dyszki z wysyłką dorwać, więc może się skuszę.

 

Kupilem na tej aukcji kilka scyzorow, poprosilem o vicki w jakims dobrym stanie, dojda po weekendzie to zobaczymy czy bylo warto.

Jak beda porzadne, to ze 3 sprzedam po 15zl, bo wsrod znajomych znajde nabywcow i sie jeszcze zwroci calosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój classic dotarł, stan obudowy dostateczny, dużo rys, ale ja go do kluczy wziąłem, więc prędzej czy później by to się stało :D, ostrze do naostrzenia, dostałem go całkowicie tępego, nożyczki tną jak należy, ogólnie za tę cenę warto moim zdaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie zdrowie, zeby nosic przy sobie caly czas 3-4 noze i latarki ;)

 

Ktore sa uzywane raz w miesiacu ;] Chociaz ja w zasadzie tez nosze Spartanka.

Maly update bo myslalem, ze EDC to zawartosc kieszeni, a nie plecakow.

 

000_1310.jpg

sportowy timex, vicek spartan, stara motka (e51 szwankuje), kalkulator casio, clip + l100, portfel, klucze i bilet gdzies schowane, zestaw linijek i olowkow, pendrive, piornik, dlugopisy no i osiem kilo ksiazek mechatronicznych :P

 

+

 

000_1311.jpg

plecak + sprzet sportowy

 

Tak to mniej wiecej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maly update bo myslalem, ze EDC to zawartosc kieszeni, a nie plecakow.

 

 

Tylko zauważ że on ma torbę, która pewnie ma nawet jak nie chodzi do szkoły/pracy itp- jak ja. A ty Tam masz podręczniki :D nie zaśmiecajmy jednak plecakami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaśmiecajmy jednak plecakami itp.

czemu? chodzi o edc, jeżeli codziennie nosi plecak, to okej przecież.

Ktore sa uzywane raz w miesiacu ;]

gdyby tak było, już dawno bym je sprzedał ;)

ja sam supertinkera noszę tylko w plecaku, albo bojówkach, ale jakiekolwiek ostrze(a już szczególnie nożyczki) przydaję się często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaśmiecajmy jednak plecakami itp.

czemu? chodzi o edc, jeżeli codziennie nosi plecak, to okej przecież.

 

 

Napisałem o co mi chodziło- książki na uczelnie nie nosisz gdy masz wolne i w wakacje, nie? swoją drogą strój sportowy też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się znajduję niespodziewanie często. np. wycinanie ściąg, rozcinanie zgrzewek towaru/folii.

zdarzało się np. robienie kanapek poza domem.

dokręcanie/rozkręcanie śrubek :)

ale jak nie miałem scyzoryka, to też nie odczuwałem jego braku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się znajduję niespodziewanie często. np. wycinanie ściąg, rozcinanie zgrzewek towaru/folii.

zdarzało się np. robienie kanapek poza domem.

dokręcanie/rozkręcanie śrubek :)

ale jak nie miałem scyzoryka, to też nie odczuwałem jego braku ;)

+1500 100 900. Dobrze prawisz. Ja w obecnej chwili, o ile bez foldera mogę 'żyć', bez co najmniej Huntsmana w gaciach, nie wyobrażam sobie się z domu ruszać. Ale, "Nie potrzebuję" to słaby i stary jak świat ( a nie 20 parę lat ) argument ;). "Poznasz mężczyznę prawdziwego po scyzoryku jego", jak mawia poeta :rolleyes::lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzucam, bo już nie ma dobrych :P Ponadto, dychę za ramkę niedobrych papierosów? Masakra jakaś.

viceroje czerwone jeszcze trzymają klase, reszty już się nie da palić, ciekawe dlaczego tak się stało przecież goldeny i lm czerwone to były b.dobre papierosy a teraz nie da się tego palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viceroje czerwone jeszcze trzymają klase, reszty już się nie da palić

to wycieruchy kiedykolwiek trzymały klasę?

 

ja palę teraz na przemian marlboro frosty i te w miękkiej paczce czerwone.

marlboro czerwone w softbagu są z importu i imo są lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności