Skocz do zawartości

D2-nowe Szaty Króla


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli znudzila ci sie kolorystyka,ikonki,tla

zmien to w swoim rewelacyjnym D2 :)

 

duzy wybor tematow dla D2 w wersjach f/w 2.50 i 3.50

 

Skiny dla D2

 

instrukcja:

-sciagamy temat odpowiedni dla swojej wersji f/w

-podlaczamy D2 do PC'ta

-rozpakowujemy plik D2N_rs.bin do katalogu glownego w D2

-odlaczamy od komputera

-wlaczamy D2 (pasek postepu pokaze nam aktualizacje)

-D2 sie wylaczy

-przy ponownym zalaczeniu -cieszymy sie nowym interfejsem

 

Mr_Cat.png

 

AluminiumBegSCR2.png

 

SEInterface1.png

 

Alscrs2.jpg

 

AQUA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

If all you want to turn back, the need to unpack the file folders D2N_rs.bin from "2" for your latest firmware, and repeat the above steps relevant to this file

Właśnie tak :) Czyli powtarzasz to, co w poradniku, tylko, że oryginalnym plikiem D2N_rs.bin z katalogu "2".

 

Rosyjskie strony można przetłumaczyć np. za pomocą http://translate.google.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ruskiego i totalnie nie mam pojęcia jak cokolwiek z stamtąd ściągnąć :)

 

he, he, widac mlodsze pokolenie - ruskiego juz nie zna :)

 

tez sie z zona ubawilismy, jak nasza pociecha (18lat) w jakims poskim filmie - ogladal z nami, bylo pare zdan po rosyjsku - i pyta - "czemu nie tlumacza?" - my w smiech - a po co ? - dla nas bylo oczywiste, ale to juz inne pokolenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

a moze ktos teraz sprawdzic czy dziala ta stronka?

Moj Rosyjski jest dosc slaby, wiec sobie nie radze za dobrze :)

udalo mi sie jakos zaczac sciagac jakis skin, ale jak sie pozniej okazalo, archiwum bylo puste.

Jakies dziwne znaczki (oczywiscie poza slowami rosyjskimi) pokazuja mi sie...

Czy moglby ktos z lepsza znajomoscia strony i jezyka sprawdzic raz jeszcze ta strone?

 

Z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a zeby ci ulatwic to powklejam pare linkow:

wersja dla f/w 2.53 czyli tak jak twoja!

OLED

http://cowond2.god.su/uploads/files/public...me_for_2.53.rar

 

image-toa1dVugx2.png

 

Voyage

http://cowond2.god.su/uploads/files/public...me_for_2.53.rar

image-O5H1D3TexP.jpg

 

Aluminium

http://cowond2.god.su/uploads/files/public...me_for_2.53.rar

image-UYgzi54ooM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trudno sie domyslic? skiny... lol

 

Adwokat?

 

Piszę post o wgrywaniu motywów, po czym pada pytanie czy "umie ktos z was robic takie cus?". To ja zadam pytanie: Tak trudno pisać po Polsku?

 

Wracając do pytania (jeśli o to chodziło) cała zmiana motywu polega na edycji obrazków i ich podmianie. Więcej na ten temat napisałem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie adwokat, nie zauwazylem ze brat sie ie wylogowal :P poradnik poczytam, dzieki. Nie czytalem ostatnich postow popatrzylem na obrazki tylko, sorka, moj blad :(

 

EDIT: "Należy pamiętać by zmieniany plik miał te same parametry (rozdzielczość, głębię kolorów) co oryginał." nie znam sie na grafice wiec jak tego dokonac? jak sprawdzic jakia ma glebie kolorow? i czy jest wiecej parametrow ktore musza byc takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy edytor grafiki posiada takie informacje o pliku. Najszybciej sprawdzisz w irfanView. Jeśli już chcesz edytować to polecam GIMP, gdyż świetnie radzi sobie z plikami TGA w których zapisane są obrazki wyciągnięte z oprogramowania. Ewentualnie jeśli posiadasz photoshop to lepiej używać tego, komercyjny i na pewno łatwiej uzyska się tam kanał alpha ( w GIMP się naszukałem by to znaleźć, nie jest intuicyjny). Dla ścisłości:

 

-kanał alpha ustawiony na 0 to tło przeźroczyste - warto używać ikon przerabiając je odpowiednim softem, wtedy obrazek świetnie zlewa się z tłem.

 

-jeśli nie miałeś wcześniej styczności z obróbką graficzną to szczerze polecam. Daruj sobie własnoręczną edycję motywów. Zmienienie pierwszych obrazków zajmie Ci trochę czasu, w dodatku efekt nie będzie równał się tym, które są dostępne. A motywów jest sporo więc szkoda Twojego czasu :P

 

P.S - mimo wszystko miło byś nas zaskoczył, gdyby powstał jakiś sensowny motyw Twojego autorstwa. Ja próbowałem i po paru godzinach pracy miałem swój własny motyw. Jak zobaczyłem inne to nawet chwili dłużej swego nie trzymałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności