Skocz do zawartości

Ibox Cameleon


Gość ~GOŚĆ~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~GOŚĆ~

Hose-Dziękuję za odpowiedź,

Moderator-nie wiedziałam, że aby zadać pytanie o playera zauważonego w sygnaturce jakiegoś użytkownika trzeba się rejestrować i wysyłać na PW. Sądziałm, że to normalne pytanie z cyklu co kupić, tak samo, jakbym pytała o T10, Sansę czy cokolwiek innego. No ale może nie czytałam regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~GOŚĆ~

Temat to nazwa odtwarzacza. W dodatkowym opisie jest znak zapytania, co oznacza, że nie jest to stricte pytanie do Hose Arkadio, tylko mój domysł, że może to będzie pytanie do niego, jesli nikt inny z forumowiczów ani expertów nie jest w stanie wydac opinii. A opinii oczekiwałam od wszystkich, którzy znają te odtwarzacze - i sądzę, że nietrudno to zrozumieć z treści.

 

Sory, ale naprawdę nie wiem dlaczego zrobiłeś problem z tego pytania i uważam, że miałam prawo zadać takie właśnie pytanie. Wczytaj się dokładnie, to może zrozumiesz, co mam na myśli.

 

Pozdrawiam i nie będę już kontynuować tego tematu, więc możesz go usunąć, jesli masz ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności