Skocz do zawartości

Porta Pro Gwarancja


vorio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz od mniej wiecej pol roku posiadam sluchawki Koss Porta Pro z ktorych jestem bardzo zadowolony, jednak po dzisiejszej wizycie na plazy zaczela mi szumiec lewa sluchawka i chcialbym sie dowiedziec jak wyglada wymiana gwarancyjna w/w sluchawek, wiem ze jest ona dozywotnia, swego czasu pamietam ze rejestrowalem sie na stronie kossa, ale chcialbym sie dowiedziec szczegolow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oddawalem swoje 12 letnie KPP do serwisu (pourywane gabki i uszkodzony jeden z przetwornikow), zaplacilem 50 pln z przesylka i dostalem nowe sluchawki co prawda bez pudelka ale nowe (zreszta sa obecnie na sprzedaz). W sklepie (dystrybutora) gdzie je oddawalem gosc mi powiedzial ze do 12 m-cy (a teraz chyba wg prawa unijnego ) do 24 m-cy naprawa jest bezplatna, trzeba tylko wykazac sie karta gwarancyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swoich kossów nie dostałem ani karty gwarancyjnej ani paragonu. Kupiłem je wczoraj. Czy powinno coś być? Kupowałem je przez internet.

 

Powinieneś dostać Kartę Gwarancyjną do ręki (Tzn, nie jest ona wpakowana w pudełko xD).

Tu masz dwa zdjęcia (z dwóch stron) jaką ja dostałem kupując w sklepie TOP-HiFi [sorka że nie zeskanowane ale wszystko widać xD]

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=att...ost&id=1710 - Jedna strona Kartki.

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=att...ost&id=1709 - Druga strona kartki. Na tym zdjęciu również widać wszystko to co dostałem, w pudełku jest karteczka i napisane na niej w wielu językach świata aby nie wyrzucać słuchawek do kosza tylko oddać jak co i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddalem do sklepu (Top HiFi) , w sumie zaplacilem 50 pln (naprawa 45 pln i 5 pln koszty przesylki) i za 10 dni dostalem calkiem nowe sluchawki.

 

 

 

EDIT

dodam tylko ze do swoich starych KPP nie mialem ani karty gwarancyjnej ani paragonu zakupu (po 12 latach uzytkowania i dwoch przeprowadzkach gdzies sie zapodzialo...........), sluchawki zostaly przyjete bez problemu, ech zeby wszystkie firmy tak dzialaly jak serwis kossa........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności