Skocz do zawartości
  • 0

Sluchawki do iPhona jak i do komputera - TWS albo nauszne do ~1300 (Airpods pro 2\Sony WH-1000XM5)


Cardin4l

Pytanie

Dobry :)

Poszukuje słuchawek głównie do muzyki (indy rock, rock, pop (lubie dobry bas), generalnie wszystko po za hiphoem i rapem). Słuchawki maja mi służyć w biurze do słuchania muzyki, jak i do wyjscia w nich na miasto lub na zakupy. Posiadalem Jabry 75t i do tego czasu sie spisywaly, ale przez zmiane pracodawcy musialem je oddac. Glownie bede sluchal na iP 13 Pro, ale czasami tez podlacze do komputera (zbook g7 lub Legion 5). 

Ze wzgledu na to ze mam iPhona, glownym wyborem sa airpodsy pro 2, ale nie chce się ograniczać z wyborem tylko do TWS, wiec pomyślałem tez o jakiś nausznych. Rozglądałem się głównie za WH-1000XM5 lub 4 od Sony.

Budżet jak na razie to kolo 1300, ale jak padnie jakas zacna propozycja, to chetnie tez rozwaze wydanie nieco wiecej :) (ale tez nie chodzi o mi o wydanie 2x tyle) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do iPhone najsensowniejsze będą AirPods Pro 2, dźwiękowo na wysokim poziomie są również wspomniane wyżej Technicsy oraz Sony WF-1000XM4 (ale z iPhonem nie wykorzystasz w pełni ich potencjału - brak kodeka LDAC). Nauszne Sony (jak również Bose czy inne podobne modele) możesz sobie odpuścić, dźwięk nie przystoi do ceny tych słuchawek.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, MrSheep napisał(a):

Do iPhone najsensowniejsze będą AirPods Pro 2, dźwiękowo na wysokim poziomie są również wspomniane wyżej Technicsy oraz Sony WF-1000XM4 (ale z iPhonem nie wykorzystasz w pełni ich potencjału - brak kodeka LDAC). Nauszne Sony (jak również Bose czy inne podobne modele) możesz sobie odpuścić, dźwięk nie przystoi do ceny tych słuchawek.



Dzieki za hinta odnosnie sony i bose.  Pewnie jeszcze dzis podjade do sklepu i wezme Airpodsy pro, ale jeszcze sie zastanawiam czy nie dozbierac do Max, ale nie wiem czy jest sens jesli slucham tylko na iphonie nie majac maca, lub czegos podobnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
29 minut temu, Cardin4l napisał(a):



Dzieki za hinta odnosnie sony i bose.  Pewnie jeszcze dzis podjade do sklepu i wezme Airpodsy pro, ale jeszcze sie zastanawiam czy nie dozbierac do Max, ale nie wiem czy jest sens jesli slucham tylko na iphonie nie majac maca, lub czegos podobnego :)


Maxy są ok, ale znów - jeśli mówimy tylko o brzmieniu stosunek cena/jakość nie wypada zbyt dobrze. Gdybyś znalazł używane poniżej 2 tysięcy jeszcze można to przełknąć, osobiście nie dałbym za nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, MrSheep napisał(a):


Maxy są ok, ale znów - jeśli mówimy tylko o brzmieniu stosunek cena/jakość nie wypada zbyt dobrze. Gdybyś znalazł używane poniżej 2 tysięcy jeszcze można to przełknąć, osobiście nie dałbym za nie więcej.

Co gra lepiej, senki hd600 czy maxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 21.11.2022 o 15:13, MrSheep napisał(a):


Maxy są ok, ale znów - jeśli mówimy tylko o brzmieniu stosunek cena/jakość nie wypada zbyt dobrze. Gdybyś znalazł używane poniżej 2 tysięcy jeszcze można to przełknąć, osobiście nie dałbym za nie więcej.

Dzieki za pomoc :) Zdecydowalem sie na Airpodsy pro 2, troche boli brak mocniejszego basu, ale po zabawie w EQ w spotify juz lepiej :) A anc to mistrzostwo w porowaniu do Jabr 75t 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności