Skocz do zawartości
  • 0

Jakie słuchawki do telefonu? Qudelix-5K / BTR5 czy może TWS? Okolice 1000 zł


panwajcha

Pytanie

Hej

Wymieniłem telefon na Samsung S20 FE 5G i potrzebuję też nowych słuchawek, bo stare doki Sennheisery na kablu wiszą już na strzępach i też już mam ich dość.

Proszę Was o poradę.

Nie chcę za cholerę słuchawek podłączonych bezpośrednio kablem do telefonu, więc pierwsza moja myśl to jakieś ciekawe TWS do 700-1000 zł, ale zastanowiłem się nad jakością brzmienia, czy kwestia totalnej wygody nie utnie mi za dużo muzycznych wrażeń.

Słucham DNB, najróżniejszą elektronikę, techno, całe spektrum rocka od metalu do jakichś spokojniejszych rzeczy, głównie Tidal Hifi/Master, czasami też kupuję kawałki w WAV.

Dlatego jestem w stanie poświęcić wygodę TWSów dla lepszego brzmienia po LDAC i teraz zastanawiam się nad adapterem/odbiornikiem BT typu Qudelix-5K / Fiio BTR5 plus słuchawki przewodowe. Najchętniej wybrałbym Qudelix-5K z uwagi na kompaktowość, tak, żeby to urządzenie było jak najmniej odczuwalne, żebym nie musiał tego nosić w kieszenie tylko przyczepić i zapomnieć.

Proszę o propozycje słuchawek. Po takim szukaniu na szybko wiem, że Fiio FH3 byłoby super (dzięki recenzji na kropka.audio), ale chciałbym mieć przy słuchawkach pilota do pauzowania, przełączania kawałków i regulacji głośności. To jest jednak wygodna sprawa.

Czy macie jakieś ciekawe propozycje? A może jednak TWS? :) Czy różnice są duże? Patrząc np. na takie Sony WF-1000XM4.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Qudelix 5k polecam gorąco. Bardzo fajny dźwięk, fajna aplikacja i dodatkowe możliwości zabawy dźwiękiem, także po balansie. 

Ma fizyczne przyciski sterowania głośnością, pauzy i przewijania utworów.

Ja kupiłem go właśnie do podpinania słuchawek do telefonu i jestem bardziej niż zadowolony. Jest też chyba jednym z najbardziej kompaktowych wzmacniaczy bt na rynku. 

 

Edytowane przez lafar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności