Skocz do zawartości
  • 0

E-sportowe słuchawki, dla amatora, na kablu


Mushabelly

Pytanie

Hej.

Orientuje się ktoś co jest teraz na czasie jeśli chodzi o słuchawki tzw e-sportowe?

Nie chodzi mi o te wymyśle headsety. Tylko coś jak nauszny "wallhack" :). Mało lub wcale basu. Dobre pozycjonowanie.

Mikrofonu nie muszą mieć, mam zewnętrzny. 

Gram amatorsko. Nie żadne pro. Ot takie hobby.

Aktualnie mam stare AudioTechnica AD-700 ( bez X ). Znajdę coś lepszego z obecnych modeli? Wiecie króliczek i te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
28 minut temu, Dirian napisał:

Kwestia budżetu i źródła do jakiego słuchawki będą podpięte.

 

 

Tymczasowo po prostu do PC, ewentualnie starego Aune T1 ( ten pierwszy pierwszy model jaki był ), mogę też przez i iBasso DC05.

Budżet to nie wiem. Jakby Ci się chciało podać jakąś tańszą i drożą propozycję to będę wdzięczny. Jak coś to jeszcze coś poza słuchawkami mogę dokupić jeśli trzeba żeby to miało ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli kogoś to interesuje :) to kupiłem dokanałowe Monoprice Monolith m350. Coś innego niż miałem do tej pory. Audio Technicy nie było sensu zmieniać na nic innego niż inna Audio Technica wg tego co się zorientowałem. Czytałem pozytywne opinie o m350 jeśli chodzi o gry i nie tylko.

 

Może jeszcze źródło zmienię. Tylko nie wiem jeszcze na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 27.08.2022 o 02:12, Hustler napisał:

@Mushabelly I jak wrażenia zarówno w kwestii ergonomii i dźwięku?

Już doszły. Jeśli chodzi o ergonomię to obawiałem się. Jednak jakie było moje zdziwienie. To chyba najwygodniejsze słuchawki jakie miałem. Na początku nie wiedziałem jak je założyć :P . Jednak później to zapomniałem że mam je na uszach. Nawet już zdążyłem w nich usnąć, gdzie w innych miałem problemy ( oczywiście przy przekręcaniu na bok będzie problem, taka konstrukcja, no chyba że mamy bardzo miękką poduszkę ). Podłączyłem do PC i myślałem że dźwięk idzie z głośników. Zmieniam źródło a tu się okazuje że jednak to słuchawki. Naprawdę ciekawy efekt.

 

Co do dźwięku to na razie się nie wypowiem. Po pierwsze za krótko, po drugie nie mam daru to kwiecistego opisywania. Jednak coś postaram się później napisać jeśli nie zapomnę :P. Chyba że jakieś konkretne pytania, to odpowiem. Na pewno niczego mi w nich nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności