Skocz do zawartości

Nowy Firmware Do T10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak zwykle masz racje... Ale tak czy siak ja na razie niczego nie wylapalem... xD

Z opisu na stronie www Irivera wynika, że zmiana jest jedna i dotyczy jakiegoś komunikatu "no power" po wykonaniu nagrywania z radia.

Dokładnie nie wiem o co chodzi bo nigdy nie nagrywałem nic z FM.

http://www.iriver.com/html/support/downloa...mpSearchString=

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu na stronie www Irivera wynika, że zmiana jest jedna i dotyczy jakiegoś komunikatu "no power" po wykonaniu nagrywania z radia.

Dokładnie nie wiem o co chodzi bo nigdy nie nagrywałem nic z FM.

 

mi czasem się wyłączał przy nagrywaniu kiedy aku był naładowany w 3/4 <_<

 

w sumie to nagrywał dopuki był wyłączony wyświetlacz.. a po wyłączeniu holda gdy się zapalał wyświetlacz to przestawało nagrywać.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzis wgralem ten nowy soft. 177. I nie wiem czy wczesniej przegapilem, czy jest to w nowym... jest cos takiego w opcjach jak 'Study Mode' tylko jeszcze nie wiem co to ;)

 

I mam wrazenie, ze przy SRS WOW maks glosnosc nie konczy sie na 35 jak poprzednio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do szybkiego przewijania o zadany przedział czasu

 

np. normalnie jest tak, że wciśnięcie w lewo/w prawo spowoduje zmianę utworu a przytrzymanie w lewo/w prawo przewinięcie

 

przy załączonym study mode wciśnięcie w lewo/w prawo spowoduje przewinięcie aktualnego utworu o zadaną w opcjach ilość czasu... ale nie wiem co robi przytrzymanie w lewo/w prawo bo jakoś nie pomyślałem żeby sprawdzić ;]

 

jest to przydatne np. podczas nauki języka (stąd: study), np. prościej jest kliknąć dwa razy w lewo (np. 2 x 5 sekund) żeby ponownie posłuchać jak lektor coś wymawia, nić wcisnąć i przytrzymać w lewo... żeby się okazało że przewinęło się o pół minuty, a przy kolejnej próbie palec się ześlizgnął i zmieniliśmy plik (a byliśmy np. w połowie godzinnego pliku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem :/

próbuję zrobic upgrade przez iriverplus3 (zaaktualizowałem) i lipa... najpierw pisał, że za mało miejsca, no to mu zwolniłem (jest ponad 100MB)

ściąga sobie firmware a na koncu wypisuje "Firmware upgrade file transfer failed" :C

Czy to dlatego, że mam wersje US ? o co kaman ?

sprzęt : Iriver T10 US-FM/1GB/Firmware 1.73 UMS

 

EDIT :

na drugim kompie poszło :) nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Czy ktoś wie co naprawiały poprzednie wersje między 1.73 a 1.77?

 

na iriver.com znalazłem tylko o 1.76: http://www.iriver.com/support/down_view.asp?idx=834

 

- Upgrade Points

1. Modify the specified OGG file which doesn't play

2. Modify the noise, when a device backlight off

3. Modify the reservation recording, when user operate the function Recording -> Power off in order.

4. Modify the reservation recording, when user scan the music more than 10 seconds

 

z wcześniejszych jest jeszcze 1.70.. ale między 1.70 a 1.76 nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam, a może ktoś ma taki problem po aktualizacji na wersję 1,77, że T10 podłączony do kompa nie zostaje wykryty jako dysk przenośny a pojawia się tylko informacja o podłączeniu nieznanego sprzętu do kompa i by normalnie komp wykrył urządzenie muszę przed jego podłączeniem zawsze włączyć program iriver plus 3. Firmware aktualizowałem przez iriver plus 3 i wcześniej miałem wersję UMS. Ponadto teraz jak wyłączam mp3 to pojawia się napis AU-HK. Powinienem jeszcze raz spróbować zaktualizować T10, by działał normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności