Skocz do zawartości

Zen Aurvana


Mixmich

Rekomendowane odpowiedzi

przeglądając allegro natrafiłem przypadkowo na tą aukcję.

http://www.allegro.pl/item205414594_slucha...zja_hit_ss.html

 

niby nic nadzwyczajnego ale na samym końcu odnalazłem informację o promocji.

Skopiowane:

U W A G A !!!!

ZA SŁUCHAWKI ZAKUPIONE DO DNIA 15 SIERPNIA 2007

OTRZYMUJESZ ZWROT

60,00 PLN

OD FIRMY CREATIVE

ZASADY ZWROTU PIENIĘDZY:

 

Promocja jest przeznaczona wyłacznie dla rezydentów polskich, którzy ukończyli 18 rok życia i jest prowadzona przez firmę Creative Labs (Ireland) Limited zwana dalej „Creative”.

Promocja nie obowiązuje, jeżeli jest ograniczona lub zabroniona prawnie.

Aby wypełnić warunki niniejszej promocji i umożliwić uczestnikowi uzyskanie zwrotu 60 PLN, uczestnik musi:

1. zakupić produkt Creative ZEN Aurvana albo Creative TravelSound ZENV “Produkt promocyjny” pomiędzy 21.05.2007 i 15.08.2007.

2. wnioski o zwrot pieniędzy muszą dotrzeć do firmy Creative nie później niż 31.08.2007 (decyduje data nadania)

3. uczestnik musi przesłać na adres: CREATIVE SUMMER OFFERS CPG DEPT – 084345, BANSHA ROAD,TIPPERAY TOWN, CO TIPPERARY, IRELAND wszystkie wymagane dokumenty:

a) wypełniony formularz zgłoszeniowy,

B) kopię dowodu zakupu produktu promocyjnego,

c) oryginalny kod z opakowania zakupionego produktu,

4. W ciągu 15 dni od daty zakupu uczestnik może przesłać wymagane informacje na określony adres.

 

 

Uwaga: Maksymalnie jedno zgłoszenie na gospodarstwo domowe (takie samo nazwisko i adres). Promocja nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi. Uczestnik otrzyma potwierdzenie odbioru zgłoszenia pocztą elektroniczną (jeżeli uczestnik poda adres e-mail w zgłoszeniu) w ciągu 10 dni od otrzymania zgłoszenia.

Po otrzymaniu prawidłowego wniosku, zwrot pieniędzy będzie dokonany przelewem bankowym w ciągu 30 dni. Płatność może być dokonana wyłącznie na konto bankowe, miejsca przebywania uczestnika. Zwrot zostanie dokonany po spełnieniu warunków przez uczestnika. Formularze zgłoszeniowe i dowody zakupu nie będą zwracane uczestnikom.

 

PROMOCJA jest prowadzona przez firmę Creative Labs (Ireland) Limited zwana dalej „Creative” i firma nasza nie ponosi odpowiedzialności za utracone, spóźnione, uszkodzone zgłoszenia lub z innych przyczyn nie zrealizowane przez organizatora promocji.

 

Oczywiście producent potwierdza

 

http://www.promo-creative.eu/

 

PS http://www.allegro.pl/item205605946_orygin...a_creative.html

 

Hmmmm Aurvany niemalże w cenie epek.......

To mi się podoba.. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dobra sprawa jakby by naapenwo zwracali to bym wzial

 

 

A tu co jest napisane??

ZA SŁUCHAWKI ZAKUPIONE DO DNIA 15 SIERPNIA 2007

 

OTRZYMUJESZ ZWROT

 

60,00 PLN

 

OD FIRMY CREATIVE

 

Nie ma nic, że być może otrzymasz zwrot... tylko że go otrzymujesz... więc o co chodzi?? :huh:

Przedewszystkim to koles musi wystawić paragon, żebyś mógł udowodnić, kiedy kupiles te słuchawki...

A wiadomo czy wyżej zalinkowana aukcja zawiera orginalne słuchawki?

Wersja Box, 24 miesiace gwarancji, to są orginały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym doel 1szego postu jest aukcja za 119pln po odjęciu 60pln i dodaniu 3pln na list do Irlandii i 15pln na dostawę w polsce słuchawki będą kosztować nas 77 pln

 

Zauważ że ta aukcja na dole jest Prywatna, z magicznym napisem "SŁUCHAWKI MOGĄ KOSZTOWAĆ 139 PLN !!!"

a do tego 15 zł wysyłki, czyli wychodzi nam łącznie tyle samo co z pierwszego linku, bo tam wysyłka była za free...

 

Właśnie jak to jest z tymi Rezydentami Polskimi?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym doel 1szego postu jest aukcja za 119pln po odjęciu 60pln i dodaniu 3pln na list do Irlandii i 15pln na dostawę w polsce słuchawki będą kosztować nas 77 pln

 

Zauważ że ta aukcja na dole jest Prywatna, z magicznym napisem "SŁUCHAWKI MOGĄ KOSZTOWAĆ 139 PLN !!!"

a do tego 15 zł wysyłki, czyli wychodzi nam łącznie tyle samo co z pierwszego linku, bo tam wysyłka była za free...

 

Nie zauważyłem, zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o to mi chodziło. Sugerowałem raczej, że sprzedawca uzyskał już zwrot i dlatego może teraz oferować po tak niskiej cenie. Trzeba sie ich na allegro wypytać czy dodają jakiś dowód zakupu bo jak nie to promocje możemy sobie wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja dałem za nie 214 zł.... Zresztą to i tak mało - nie chciałbym być w sytuacji kogoś, kto kupił te "audiofilskie" słuchawki za ponad 4 setki :P Tak nieco poza tematem - ich brzmienie zaczyna mi się coraz bardziej podobać - szczególnie po podłączeniu do Karmy - nabiera ciepła, barwy przy zachowaniu niesamowitej szczegółowości i czystości brzmienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do promocji,

 

Nie, nie o to mi chodziło. Sugerowałem raczej, że sprzedawca uzyskał już zwrot i dlatego może teraz oferować po tak niskiej cenie. Trzeba sie ich na allegro wypytać czy dodają jakiś dowód zakupu bo jak nie to promocje możemy sobie wsadzić

 

jeśli nie jestem w błędzie to nie jest to możliwe bo na jedno gospodarstwo przypada tylko jedna zniżka. A hurtowo zniżki raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności