Skocz do zawartości

Jak Długo Z Oryginalną Folią ?


andy1965

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe :D JA!! JA UŻYWAM!! :P nie no spoko... żartowałem... tzn. naprawde używam tylko tak no... nieważne... a folijki git... mam na D2 i G500 od jakiegoś tygodnia (do D2 sam sobie docinałem... do tośki mam dociętą fabrycznie)... jakaś rewelka?? nie... ale też złego słowa powiedziećnie mogę... ot - folia...bezklejowa, cieńsza od fabrycznej, lepiej się trzymająca od fabrycznej (bo ja moje d2 to katuje troche:P), poślizg podobny ale paluchom nie robi róznicy:D ogólnie - POLECAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy przy wyborze folii na wyswietlacz D2 jest sie zupelnie skazanym na improwizorke?

Nie ma jakis sprawdzonych folijek dostepnych w Polsce, ktore mozliwie nie wymagaja docinania?

 

Na Allegro troche sie w tym temacie gubie... a bardzo chetnie wymienilbym orginalna na cos porzadnego/nowego.

Moja orginalna w gornym prawym rogu ma taki "uchwyt" do odklejenia, ktory przy wkladaniu do futeralu zachacza i zatem folia w tym obszarze niezbyt elegancko sie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, ostatni raz gdy trzymalem nozyczki do robotek pseudo-artystycznych, to bylo ...hmm, dobre 20 lat temu ;)

i pamietam, ze wyniki byly i wtedy raczej srednie... A tu co do mm na przezroczystej folii? *zgroza*

 

A jezeli docinanie faktycznie nieuniknione, to moze ktos polecic mi jakis konkretny produkt na allegro?

 

(mozliwie taki pakiet, gdzie bede mial kilka podejsc, zanim mi sie skonczy material... *lol*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam folii gllaser - na tośce g500 czasem irytuje bo się potrafi zsunąć jak sięfon przypoci:| na d2 - jest świetnie... wystające krawędzie ponad ekran świetnie chronią folię przed zadzieraniem:D sam mam niezbyt precyzyjnie przyciętą folie - robiłem to "na oko" a nie jestem wirtuozem przycinania folijek:P - i wyszło co najmniej przyzwoicie:D (choć są "prześwity":D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności