Skocz do zawartości
  • 0

Doki Bluetooth do 250 PLN


Chesuli

Pytanie

Hej,

Poszukuje rady w zakresie wyboru słuchawek dokanałowych Bluetooth dla mojej piękniejszej połowy.

 

Powinny to być słuchawki z pałąkiem (czy też kablem okalającym szyję) - a zatem nie TWS (małżonka potrafi "zgubić" przy jedzie rowerem tipsy od słuchawek przewodowych, to przy TWS jestem sobie w stanie wyobrazić, jak nagle zatrzymuje się na środku drogi i zaczyna szukać słuchawki, która jej wypadła).

 

Zakładam budżet do ca 250 PLN (słuchawki będą napędzane wyłącznie z telefonu), i prosiłbym o ewentualne porady co do opcji wyboru - główne cechy różnicujące to długość pracy na akumulatorze oraz jakość dźwięku (mimo wątpliwego źródła).

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Chesuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Od siebie polecę Huawei FreeLace Pro, ostatnio w sklepie Huaweia można je dorwać za 199 zł. Teraz widzę sa niedostępne ale może jeszcze coś rzucą. Jak nie to gdzieś na Allegro pewnie znajdziesz.

 

Wygodne, dobra bateria i nawet ANC działa całkiem sensownie. Plus kilka fajnych funkcji, m.in. jak je zdejmiesz i się złączą (jest magnes) to się same wyłączają więc nie trzeba martwić się o ubytek baterii jak wiszą na szyi. Dźwiękowo przeważa bas, ale niemęczący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecę Klipsch lub  Vivo ( mają LDAC). Obie słuchawki grają bardzo przyzwoicie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ hubercik12311  - sorry, ale te lypertek tevi niestety pałąka nie mają.

@Jaro54  - popatrzyłem na polecane przez Ciebie VIVO, ale link jest do wersji Vivo Wireless Sport Lite, w której chyba nie ma Ldac, (w wersji pełnej Vivo Wireless Sport jest on wyraźnie wskazywany w specyfikacji). Z kolei tej pełnej wersji nigdzie nie widzę niestyty w sprzedaży.

@dirian - bateria i cena (199) tych Huawei FreeLace Pro jest cool, ale faktycznie teraz w tej cenie niedostępne

 

Zastanawiam się jeszcze nad 1More E1001BT, które wprawdzie mają tylko BT 4.2, ale za to Ldac obsługują. Ktoś je słuchał. Choćby zbliżają się do popularnych przewodowych Triple driver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Chesuli napisał:

@Jaro54  - popatrzyłem na polecane przez Ciebie VIVO, ale link jest do wersji Vivo Wireless Sport Lite, w której chyba nie ma Ldac, (w wersji pełnej Vivo Wireless Sport jest on wyraźnie wskazywany w specyfikacji). Z kolei tej pełnej wersji nigdzie nie widzę niestyty w sprzedaży.

Masz rację mój błąd. Zastanów sie nad tymi Klipschami. Kilka różnych ich słuchawek miałem/ mam i żadne nie zawiodły dźwiękowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nabyłem drogą kupna 1More E1001BT i... powiem, że jest dobrze :)

Po paru godzinach grania słuchawki się już w miarę ułożyły (albo nastąpiło wygrzanie tego dynamicznego drivera :)).

Jestem mile rozczarowany dźwiękiem przez BT, ale tu chyba robotę robi ten Ldac, bo wyłączenie protokołu od razu słychać.

Co do baterii, to wczoraj żona "grała" przez bite 8 godzin w pracy i zeszło do 10%.

Znalazłem również Vivo Wireless Sport i syn zastanawia się, czy ich nie chce :) Jak się zdecyduje, to je porównam - cenowo to ta sama półka ca do 200 PLN.

Dzięki za wszystkie udzielone rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności