Skocz do zawartości

Technics t700


NiecierpliwyJan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Słuchawki kupione 28.04.21.

Mają jedną ryskę na muszli i dwa maleńkie odpryski na rantach, a poza tym są w świetnej kondycji.

T700 nie skradły serc internautów, co szczerze bardzo mnie dziwi. Niezależnie od tego, czy ich charakter przypadnie do gustu czy nie, trzeba być ignorantem by podważać klasę tego produktu. Samo wykonanie jest absolutnie najwyższych lotów i żaden inny model jak dotąd nie ma podejścia. 

Nie są to słuchawki które dadzą fun wszystkim, są raczej dla osób o sprecyzowanym guście. Ich ogromną zaletą jest piękne brzmienie już pod samym telefonem. Są bardzo wyraziste w przekazie, precyzyjnie oddają wiele szczegółów. Bass jest dość chudy, ale za to absolutnie topowy jeśli chodzi o elegancie i pojawianie się wyłącznie wtedy gdy powinien. 

Od początku roku miałem ok 30 różnych modeli i t700 obok he-6, stax-ów i d5000 są w mojej topce. Tylko d5000 miałem dłużej, ale jeśli chodzi o czas spędzony na słuchaniu to t700 jest niewątpliwie na 1 miejscu, bo mam je na głowie dosłownie w każdej wolnej chwili. 

Cena dla forumowiczów 2000zł bez negocjacji.

Inpost lub odbiór osobisty w Wwa.

792242218

 

Zapraszam do kontaktu.

Jan Sobolewski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności