Skocz do zawartości

Słuchawki na kablu wokółuszne które dobrze tłumią dźwięk z zewnątrz


takpoprostu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, słuchawki potrzebne do kontrolera DJ. Zależy mi na tym by było wokółuszne i jak najlepiej odcinały mnie od dźwięków zewnętrznych.
Przeznaczenie: Granie na imprezach okolicznościowych, przesłuchiwanie utworów w trakcie gdy gra muzyka z moich paczek. Więc zależy mi by dobrze tłumiły. 
Kwota ok. 150zł.

Czy moglibyście coś polecić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Matador napisał:

Kiedyś dość dobrze tłumiącymi i zbierającymi pozytywne opinie były słuchawki AKG K518 DJ. Z tego co widzę nie ma ich już w sprzedaży. Zostały tylko używki na olx w cenie około 90 zł.
Sporo informacji o nich masz w sieci.

Oki, dziękuję. Jeżeli nikt nic nie poleci z nowych - jak najbardziej przyjrzę się Twojej propozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal Spirit Pro: https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-focal-spirit-professional-nowe-CID99-IDDCjQd.html#d0d62a1716

Na początku cisną, ale potem się rozciągają. Wiem, bo mam je na co dzień. Tlumią wybitnie dobrze. Ewentualnie Listen/Listen Pro w wersji na kablu lub bez.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym zakresie dobrze tłumiących brak. Za 150 zł się nic nie kupi. No może chińskie Marshalle używane.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Matador napisał:

Masz jeszcze słuchawki z aktywnym tłumieniem otoczenia ale nie są w budżecie podanym przez Ciebie.

 A czy te aktywne tłumienie może być jakoś pasywne ? W sensie by nie trzeba było ładować ? I Twoim zdaniem, ile bym musiał dołożyć do czegoś co już w "miarę" działa, a nie kosztuje majątku ? Jak by to powiedzieć, takie absolutnie minimum...

3 godziny temu, Wisting napisał:

No ale w tym zakresie dobrze tłumiących brak. Za 150 zł się nic nie kupi. No może chińskie Marshalle używane.

O mam Marshalle MID. Kupiłem z rok temu, gdy wybierałem słuchawki BT. Dość mocno napierają na małżowinę, a tłumieniem ogólnie średnio. W sumie to poza tym że w mojej opinii są bardzo ładne, to wcale jakoś tak super nie grają. Po czasie chyba czuje, że zapłaciłem bardziej za markę niż za jakość. 

 

Edytowane przez takpoprostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności