Skocz do zawartości

Crossroads Mylarone X3


wojt_bb

Rekomendowane odpowiedzi

bo bass shuffli plus bass epek = megashit ;) takie jasniutkie sluchaweczki jak classic wdaja sie do shuffle idealne ;) niewiem jak x3 by z tym zagralo ale wnioskuje ze mrocznie w hooy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba zbyt rozdzielasz granie Classiców od x3, ale tak czy siak masz rację, ten ciepły odtwarzacz tak pasuje do Classiców, że jak usłyszałem ten basik z Classiców na Shuffli to pomyślałem, że powinni je dodawać do tego ipoda :) A i góra jest nadal piękna :) W sumie poza epkami, to nie słyszałem, żeby jakimś słuchawkom zespuła brzmienie Shuffelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana na lepsze słuchawki polega na tym, że słuchając znanych sobie utworów odkrywa się nowe rzeczy, nowe dźwięki, nową przestrzeń etc.

 

a ja po przesiadce na X3 przestałem słyszeć nawet to, co słyszałem na CX300...

 

kwestia co je "napedza" :) posluchalem to co mam, pokombinowalem i doszedlem do takich konkluzji:

- x3 rewelacyjnie graja z ifp799,

- z d2 lepiej wspolgraja cx300.

 

oczywiscie, to moj subiektywny poglad i upodobania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cx300 i x3, syn ma epki i w/g mnie sytuacja wyglada tak:

1. cx'y jak dla mnie graja lepiej od ep'ek - sa bardziej muzykalne, bas maja bardziej konkretny, wysokie lepsze (test na t10,ifp799 i d2),

2. x3 vs cx300: to sa inne sluchawki - x3 sa jasniejsze, cx ciemniejsze - i tak: do ifp wybralem bezapelacyjnie x3, ale do d2 zdecydowanie preferuje cx'y.

 

ale - jest to moja subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie już zgubiłem,

niektórzy twierdzą że CX 300 graja jak Ep-630, a nawet zdaniem jeszcze innych Epki grają lepiej,

a tu czytam ze X3 grają porównywalnie do CX 300, więc niby Epki mają być na poziomie X3 ? o_O

nie nie, wg mnie powinno byc x3>cx300>ep630. mialem epki i nie umywaja sie one do x3, a cx'ow nei slyszalem, za to czytalem opinie od =ep630 do 2xlepsze od ep630 wiec bez przesluchania nie uwierze w nic ;)

 

edit: squonk nie widzialem twojego posta, to "nie nie" mialo byc do wypowiedzi bla.zej'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba ze Squonkiem zgodzę. Co prawda ifp nie mam, mam jednak h10jr. Gra on dosyć ciemno. No i x3 pasują do niego jak ulał, szczególnie po lekkim podrasowaniu eq. Cxy zaś od początku były zbyt ciemne, trzeba było podbijać.

Nie zmienia to jednak faktu, że są to imho słuchawki podobnej klasy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

squonk ja czekam na porównanie X3 z JBL i to bardzo :) Swojego czasu mocno się nad nimi zastanawiałem i nadal zastanawiam :) chciałem coś lepszego niż EPki i wybrałem x3 :) są rzeczy które mnie denerwują na X3 nie powiem dlatego szukam dalej :) denerwuje mnie sylabizacja i nie potrafię tego tak naprawdę zniwelować....grają one u mnie z T60. Oczywiście doznania są duuuuuużo lepsze niż na EPkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności