Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne, zamknięte do 200zł


jacol

Pytanie

Hej,

szukam słuchawek dla żony do 200zł. Koniecznie zamknięte + mega wygodne i wytrzymałe. Generalnie bardzo jej odpowiadają moje AKG k240, dlatego się najbardziej zastanawiam nad AKG k52 i dokupić do tego lepsze nauszniki. Dźwięk nie jest priorytetem, ale też bez przesady ;) Macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej.

Z AKG to w tym budżecie używane mogę polecić K271 i K272. Z nówek  trafiają się na promocji za nieco ponad 200 zł modele HyperX Cloud Alpha, Cooler Master MH751 oraz najtańsze z tej stawki Takstar PRO82. Jako chińska alternatywa dla AKG K271/272 możesz rozważyć ISK HD9999. Wszystkie są solidne i dobrze wykonane, brzmienie różne, ale to i tak kwestia gustu np. HyperX to basowe, ciepłe granie bez ostrości, a ISK to typowa, agresywna V-ka. Natomiast moim faworytem w tej cenie, a także znacznie wyższej są BossHiFi/BLON B8, ale to już trzeba zamawiać na aliexpress lub podobnych portalach, ewentualnie znaleźć używki w Polsce. Jeżeli 200 zł to ostateczna kwota to wtedy te AKG K52 powinny też dać radę, choć ja ich nie znam i sam kupiłbym Encore RockMaster OE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak wygoda, wytrzymałość i jeszcze dobry dźwięk to Blon BossHiFi B8. W swojej cenie brak konkurencji, konkurencja kosztuje sporo drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak wygoda, wytrzymałość i jeszcze dobry dźwięk to Blon BossHiFi B8. W swojej cenie brak konkurencji, konkurencja kosztuje sporo drożej. 
Nie widać ich na Ali, czymś je zastąpili?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dorwałem BossHiFi B8 (grzebane przez Perula) od naszego kolegi z forum i przyznam szczerze jestem bity w ziemie. Podczas gdy na moim podium stały HD600, K702, DT 990 w torze z DacMaguc100 i lampą WBA, tak teraz z racji braku wymaka słucham na Redmi Pro i powiem szczerze, B8 gniotą powyższe jak paczki drażek. Dźwięk jest pełny, soczysty, przejrzysty, z przyzwoitą sceną, nie ma tu duszności, jedynie góra mogła by być odrobinę ostrzejsza, bardziej otwarta. Odnajdują się w wielu gatunkach, gitary, bębny, może tylko talerze czasem za słabo wybrzmią. W końcu zrozumiałem co to jest mieć prawdziwą przyjemność ze słuchania, noga to mi podskakuje nawet jak nie słucham (ew. trzeba się do specjalisty udać). Oczywiście nie są to słuchawki idealne, ale w moim guście nie potrzebuje więcej - poprawie tylko pewnie recabling, ale to dla samej przyjemności. Podsumowując, jestem prawie przekonany że gdyby pojawiły się nowe na rynku, to kupiłbym i schował do szafy na wszelki wypadek.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności