Skocz do zawartości

T60 I Equlizer


Martin Valdez

Rekomendowane odpowiedzi

TEraz mam taki w SRS Slucham techna sluchawki Snandardowe Oryginalne dodane z t60

 

10

HiGh

10

100

10

 

Jakies zastrzerzenia moze małe sugestie.?

 

heheh wszytsko na maxa. ja stocki z t60 dalem siostrze. jak czasem wlacze jej playera to dziekuje Bogu ze bylo mnie stac na mx400 :](wiem nie jest to hi-end)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham techna , Hip - hopu ale to zadko glownie techno , House , Clab te klimaty to jak SHe9500.? Bede wiedzial na przyszlosc...

Ze słuchawek dokanałowych wyciągniesz zawsze więcej basu niż z pchełek.

Do takich klimatów SHE9500 powinny się sprawdzić, bo niższe partie pasma odgrywają tam ważną rolę...

 

 

Mnie cięgle kuszą te otwarte Philipsy SHE 9500. Jednak po dłuższych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że nie warto rezygnować z EP630 dla Philipsów (bo albo te albo te :P ).

Stracę izolację i głęboki (choć rozlazły i "tekturowy") bas...

BTW, to szkoda mi też Epków sprzedawać. 8 miesięcy temu dałem za nie 80zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj zdam sie na Ciebie ;] Mialem juz mt3510 (te dokanalowe gowna easy Cos tam chyba ) Potem kupilem takie jakies bazoo Tez g**wno i mialem wtedy mp4 za 120 zł. tez go**no BO sie nie znalem....Słycham Glownie Teochno czyli lumpu lumpu ;] Muzy czesto slucham W chacie w szkole w dordze do szkoly i w drodze ze Szkoly tak dokalanowki troche dziwnie z Tym Zakladniem bedzie kolo 30 Sek. a tak to z 5 sek normalne Pcheły ;] teraz Nie wiem czyba Wezme SHE950* Albo Epy ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilM4a1 a może pomyśl nad jakimiś nausznymi, ja 3 dni temu kupiłem sennki hd 202 i na eqoff czuć basy w techniawkach, a jak się włączy srsa na:

10

mid

10

60

5

to nieźle łupie po uszach, aż po 20 minutach, chce się ściągnąć słuchawy z głowy, a różnica w dźwięku między miniaturowymi słuchawkami jest i to nie mała. A zakłada się je max 2 sek (bo tylko nakładasz na łepetyne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djadym nauszne odpadaja w 100% ... Wiec pcheły lub douszne :P to jak z tymi Epami :D Chyba Kupie ale sam nie wiem.... :P

 

Porównują bas z PMX100 a EPków to całkiem inna liga. Niskie tony z PMXów są znacznie bardziej głębokie i mniej rozlazłe. Bas z EP630 jest taki tekturowy, ale jak na początek w sam raz.

Kiedyś używałem EPków z Zenem Nano Plusem i byłem zachwycony, więc pewnie podobnie będzie u ciebie ;)

 

PS: Ale gdybym teraz zamienił PMXy 100 na EPki to by było idiotyczne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
powiedzcie mi, jakich ustawień używacie do Ep 630?

dodam że muzyka to trance i hip hop

 

mam T60 od dzisiaj i ciężko mi idzie rozgryzanie EQ :)

Ja osobiście EQ nie używam i nie polecam do poważnej zmiany barwy dźwięku, bo np. żeby wyciągnąć taki bas, jaki chcę, dźwięk się tragicznie zniekształca pomiędzy pasmami możliwymi do regulacji...

Preferuję SRS :)

SRS: 10

Focus: high (albo med - b. rzadko, zależy od muzyki)

Trubass: 10 (dałbym i 20 :D)

WOW: 60 (optymalnie, jak kiepsko zmasterowany utwór polecam 40)

Definition: 03 (wystarcza, można 04-05, ale słychać metaliczny pogłos)

 

Ustawienia pasują mi do EPek i k26p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpię czy wpakowanie 10 w Trubass na mulastych słuchawkach to dobre rozwiązanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRS: 10

SRS: 10

Focus: high (albo med - b. rzadko, zależy od muzyki)

Trubass: 10 (dałbym i 20 :D)

WOW: 60 (optymalnie, jak kiepsko zmasterowany utwór polecam 40)

Definition: 03 (wystarcza, można 04-05, ale słychać metaliczny pogłos)

+ EP-630 = śmierć na miejscu. :ph34r:

 

EDIT:

Z ciekawości zobaczę jak to działa :) Gdzieś tam w szufladzie mam jeszcze EPki a T10 pod ręką ;)

EDIT2:

Zapomniałem, że na T10 nie ma WOW i Definition (nie używam polepszaczy, to nie zwróciłem uwagi ;) )

 

Ale bez tych ustawionych gra to... hmmm... :mellow:

Bas łupie masakrycznie :) ale jest wrażenie czystości/klarowności dźwięku, dzięki focusowi. Nie no, nie ma co gadać, dla mnie to, że tak powiem, średnio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności