Skocz do zawartości

[Sprzedam] DX160, Fidelio X2HR, IKKO Zerda, Dragonfly Cobalt, Meizu HiFi DAC Pro


Dirian

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czas na lekkie porządki w sprzęcie. Na sprzedaż lecą:

 

1. iBasso DX160 - sprzedane

 

Sprzedaję z bólem serca bo brzmi fantastycznie, ale niestety nie mogę się przyzwyczaić do DAP-ów, dużo wygodniej słucham mi się z telefonu i dongla.

 

Stan bardzo dobry, kilka małych rysek. W zestawie silikonowe etui (trochę pożółkłe już), oryginalne opakowanie, kabelek, dowód zakupu. Kupiony pod koniec lutego 2020 na brytyjskim amazonie, zostały jeszcze więc niecałe 2 miesiące gwarancji. Technicznie wszystko śmiga. Ekran ma jednak małą wadę, na czarnym / mocno ciemnym tle (np. przy włączeniu i wyświetlaniu logo / playliscie na Tidal) widoczna jest mniej więcej na środku ekranu czerwona poświata (zaznaczyłem na fotce - czerwone kółko). Przy kolorowej tapecie, okładkach płyt - jest to niezauważalne. Może dałoby się z tym podziałać na gwarancji, ale nie chciało mi się w to bawić bo przy codziennym użytku nie zwracałem na to uwagi.

 

Odtwarzacz ma wgrane oprogramowanie Lurker.

 

  • Cena xxxzł z wliczonym Paczkomatem 

 

2. Philips Fidelio X2HR - sprzedane!

 

Kupione w lutym 2020, dołączam dowód zakupu. Sprzedawca zdaje się poszedł już z torbami, ale z tego co wyczytałem na stronie Philipsa to można śmiało realizować gwarancję bezpośrednio przez nich, z pominięciem sklepu. Póki co nie ma takiej potrzeby bo słuchawki w 100% sprawne. Używane w stanie bardzo dobrym, ślady użytku sprowadzają się głównie do zakurzonych padów czego się tutaj nie da uniknąć. W zestawie przejściówka z 3.5mm na większą, oryginalny kabel i opakowanie.

 

  • Cena xxx z wliczonym Paczkomatem

 

3. IKKO Zerda USB-C

 

Fajny, świetnie wykonany DAC na USB-C. Kupiony w grudniu 2020 w Audeos. Wszystko sprawne, jest dowód zakupu i gwarancja. Stan techniczny / wizualny w zasadzie idealny. W komplecie oryginalne opakowanie. Gra bardzo neutralnie, detalicznie. Delikatnie zmiękcza wysokie tony - dobra opcja do słuchawek z agresywną górą.

 

  • Cena 300 zł z wliczonym Paczkomatem

 

4. Dragonfly Cobalt - sprzedane!

 

Topowa ważka. Kupiona w lipcu 2020, dołączam dowód zakupu. Stan techniczny idealny, stan wizualny bardzo dobry z małym minusem - uzbierało się kilka rysek na farbie. W komplecie pełen zestaw od producenta, łącznie z DragonTailem.

 

  • Cena xxx zł z wliczonym Paczkomatem

 

5. Meizu HiFi DAC Pro - sprzedane!

 

Kolejny fajny kompaktowy dongle. W zestawie dongle i pudełko. Stan techniczny / wizualny - ideał.

 

  • Cena xxx zł z wliczonym Paczkomatem

 

Na życzenie mogę podesłać więcej fotek. Możliwy odbiór osobisty w Gdyni. W grę wchodzi też wysyłka kurierem DPD gdyby ktoś miał taką chęć. Ewentualnie mogę też wystawić na  Allegro ale kupujący pokrywa prowizję.

 

Moje komentarze:

 

 

IMG_20201231_012920.jpg

IMG_20210102_135218.jpg

IMG_20210102_140037.jpg

IMG_20210102_142416.jpg

IMG_20210102_142448.jpg

IMG_20210102_143135.jpg

MVIMG_20201231_012948.jpg

MVIMG_20201231_013204.jpg

MVIMG_20210102_135221.jpg

MVIMG_20210102_142518.jpg

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności